Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Gdzie online mogę zobaczyć trzy pierwsze odcinki nowej serii skazanego?

Może być na priv
    http://filiser.tv/serial/skazany-na-...tingency/23743
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Trzeci sezon Fargo jak zawsze trzyma poziom
      Legia mistrz a reszta x*j

Komentarz

• Zdecydowanie polecam serial Legion - dla fanów x-man

Komentarz

• Gomorra wraca w listopadzie, nie w maju.

Komentarz

• Może to i dobrze, człowiek na spokojnie obejrzy sobie HoC A wie ktoś kiedy nowe Narcos?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• 2 sezon nieźle się zaczął ale im dalej tym gorzej. Zakończenie rozczarowujące.
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Może to i dobrze, człowiek na spokojnie obejrzy sobie HoC A wie ktoś kiedy nowe Narcos?
                Premiera 3. sezonu w 2017 roku. 4. sezon pojawi się w 2018 roku.

Oficjalnie ogłoszono, że Netflix zamawia też od razu 4. sezon serialu. Prowadzącymi producentami wykonawczymi będą nadal Jose Padilha i Eric Newman.
                https://naekranie.pl/aktualnosci/bed...teaser-1175821

Też jakiejś dokładniejszej daty nie widziałem.

edit:
                Według naszych informacji premiera serialu 'Narcos - sezon 3' (tytuł oryginalny - 'Narcos - season 3') zapowiadana jest na wrzesień 2017.
                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wiem, że w tym roku. Chodziło mi o miesiąc.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Polecam!! Na tą chwilę powstał 1 sezon, następny w produkcji. 8,5/10

Projekt oparty na komiksach z serii X-Men. Legion opowiada historię Davida Hallera. Od momentu, gdy był nastolatkiem, David zmagał się z chorobą psychiczną. Zdiagnozowano u niego schizofrenię i wielokrotnie leczono w szpitalach. Bohater po dziwnym kontakcie z jednym z pacjentów zaczyna zdawać sobie sprawę, że głosy, które słyszy, i wizje, które czasem pojawiają się przed jego oczami, mogą być prawdziwe.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Co lepsze po przeczytaniu Rodziny Borgiów M.Puzo?
                      Prawdziwa historia rodu Borgiów, czy Rodzina Borgiów (z Jeremy Ironsem jako Papieżem)?

Swoją drogą ciekawe, że dwa seriale o takiej tematyce wypuścili w podobnych latach.

Komentarz

• Ogląda ktoś American Gods? Warto?

Komentarz

• Zamieszczone przez Szejdi Zobacz posta
                          Ogląda ktoś American Gods? Warto?
                          Ja pierwsze słyszę, teraz czekam z niecierpliwością na HoC i GoT
                          http://pokazylaserowe.info/

Komentarz

• O, nawet nie wiedziałem, że już wystartował. Trzeba będzie nadrobić, książka jest rewelacyjna.

Wysłane z urządzenia mobilnego. Z góry przepraszam za niezamierzone błędy.

Komentarz

• Ogląda ktoś 4 blocks? Warto szukać czy odpuścić?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raphacholin Zobacz posta
                                Ogląda ktoś 4 blocks? Warto szukać czy odpuścić?
                                Gdyby wszyscy nie wyglądali tam tak samo może łatwiej by się oglądało. Aczkolwiek fabuła może wciągnąć.

Komentarz

Pracuję...
                                X