Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Aż strach pomyśleć jaką ocenę dostałby gdyby nie było to spore rozczarowanie
    Aż takiej tragedii nie było moim zdaniem. Zwyczajnie spodziewałem się czegoś fenomenalnego, a wyszło jak wyszło.

Komentarz

• Gotham, właśnie oglądam 3 sezon, polecam. Kupiłem do gry http://www.projekt-wem.pl/rolety/rol...etach-warszawa i przynajmniej mogę latem grać w dzień bo tak to mi słońce cały czas świeciło w monitor... Macie jakieś też zaluzje?
      Ostatnio edytowany przez lau.dor; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez naszetrybuny Zobacz posta
        Może ktoś coś powiedzieć na temat serialu Tabu, wiem, że dopiero kilka odcinków wyszło, niemniej może ktoś z Was ogląda?
        A co dokładnie chcesz wiedzieć? Moim zdaniem bardzo dobra produkcja, świetny Hardy, fabuła też wydaje się być ciekawa. Jeżeli ktoś lubi klimat XIXw Anglii to na pewno mu przypadnie do gustu.
        ZL'11

Komentarz

• Jakby co to Suits wróciło.

Komentarz

Może ktoś coś powiedzieć na temat serialu Tabu, wiem, że dopiero kilka odcinków wyszło, niemniej może ktoś z Was ogląda?
            Póki co są 4 odcinki. Mi serial podszedł, moim zdaniem bardzo udanie odwzorowany klimat XIX wiecznego Londynu. Ogólnie chyba spodoba się każdemu widzowi, który lubi seriale historyczne/okołohistoryczne z fajnie odwzorowanym klimatem epoki, polityką i postaciami historycznymi (choć dla niektórych na minus zapewne będą wątki okultystyczne/magiczne/afrykańsko - szamańskie, w sumie cholera wie co to jest, dowiemy się pewnie w kolejnych odcinkach )

Komentarz

• Dzięki za odpowiedzi, pytałem ogólnie, bo słyszałem, że serial generalnie jest spoko. Sam klimat Londynu z tego okresu jakoś szczególnie mnie nie kręci, bardziej tematyka, poza tym lubię tego aktora. Mam duże zaległości w serialach, które właśnie nadrabiam, więc byłem ciekaw opinii czy warto się zabierać akurat za ten. Niemniej chyba spróbuje, tym bardziej, że odcinków jest niewiele.

Komentarz

Mi na razie się podoba. Klimat taki trochę "brudny" - zarówno miasto jak i ludzie. Jak przedmówca napisał te "szamańskie" rzeczy trochę dziwne, ale... trzeba poczekac na rozwój akcji.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                  Jakby co to Suits wróciło.
                  Jak na razie mega słabo.......

Komentarz

• Black Sails 4x01 na wieeeeeeelki plus po powrocie!
                    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
                      Bez przesady, można z tych wątków skleić coś naprawdę fajnego.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
                        Moze i ten odcinek zajebisty nie byl ale ze slabo to sie nie zgodze,a jesli nawet odcinek jest slabszy to i tak ogladam z wielka przyjemnoscia.
                        Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Serial "SIX' produkcji HBO - odradzam. Ostrzyłem sobie zęby na tę produkcję, miał być mocny serial pokazujący rzeczywistość komandosów na misjach ale po obejrzeniu pierwszego odcinka nie mam zamiaru kontynuować, totalna bajka napakowana bzdurami dla nastolatków.
                          ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                          Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                          O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                          Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                          O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                          I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                          Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                          Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
                            Serial "SIX' produkcji HBO - odradzam. Ostrzyłem sobie zęby na tę produkcję, miał być mocny serial pokazujący rzeczywistość komandosów na misjach ale po obejrzeniu pierwszego odcinka nie mam zamiaru kontynuować, totalna bajka napakowana bzdurami dla nastolatków.
                            Potwierdzam slowa kolegi,szkoda czasu...
                            Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Szybka opinia po 2 odcinkach. Ale to chyba jednak trzeba lubić, bo dla mnie jest ok. Na razie może nie jakiś wybitny serial, ale coś w sam raz gdy w innych produkcjach mamy przerwę sezonową.
                              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                                Szybka opinia po 2 odcinkach. Ale to chyba jednak trzeba lubić, bo dla mnie jest ok. Na razie może nie jakiś wybitny serial, ale coś w sam raz gdy w innych produkcjach mamy przerwę sezonową.
                                Ja akurat temat bardzo lubię, ale jak zobaczyłem scenę w której ekipa siedzi w samolocie żeby poczekać na misję, i zastanawia się czy ich kolega przyjedzie czy nie, a on w ostatniej chwili podejmuje bohaterską decyjzę ze jednak leci i wbiega do prawie startującego samolotu to stwierdziłem że to to już jest za gruba bzdura
                                ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                                Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                                O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                                Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                                O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                                I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                                Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                                Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

Pracuję...
                                X