Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak dla mnie ( zaznaczam -po 3 odcinkach ) to S03 Black Mirror jest zdecydowanie najsłabszy z dotychczasowych. Ale ktoś powyżej pisał ze 4 odcinek wyrywa z kapci, więc zobaczymy

edyta:
    Jordskott 7/10 całkiem spoko serial ( w szczegółności dla fana kina skandynawskiego - Komisarz Ewa Thornblad (Moa Gammel) powraca po 7 latach do rodzinnego miasta. Wyjechała z niego po zaginięciu córki Josefine, która zniknęła w okolicach jeziora położonego w lesie. Okoliczności zaginięcia córki wskazują, że utonęła w jeziorze. Ciała nigdy nie odnaleziono. Teraz, w podobnych okolicznościach, znika bez śladu, młody chłopak. Ewa próbuje wyjaśnić, czy te dwa zniknięcia są ze sobą powiązane.
    Ostatnio edytowany przez meraś; 11435.
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
      Wirus - nie wiem, czy ktoś z forumowiczów ogląda, ale 3 sezon najlepszy ze wszystkich. Nie jest to serial najwyższych lotów, ale ja bynajmniej przy nim się nie nudziłem. Zakończenie drażni, ale jako całość daje radę.
      Mi sie bardzo podobał, dodatkowo chyba jedyny serial, w ostatnim czasie, w którym nie było wątku homo. Początek jest nudnawy ale z odcinka na odcinek sie rozkręca.
      „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
        Jak dla mnie ( zaznaczam -po 3 odcinkach ) to S03 Black Mirror jest zdecydowanie najsłabszy z dotychczasowych. Ale ktoś powyżej pisał ze 4 odcinek wyrywa z kapci, więc zobaczymy
        Nie wiem czy cokolwiek pobije odcinek White Christmas, ale gorszego od The Waldo Moment na pewno nie było Poza tym Black Mirror jest mocno specyficzny i może się zdarzyć komuś nie podejdzie tematyka danego odcinka. Np. motyw (zastraszanie) z S3E03 za bardzo podobny do S1E01.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
          Nie wiem czy cokolwiek pobije odcinek White Christmas, ale gorszego od The Waldo Moment na pewno nie było Poza tym Black Mirror jest mocno specyficzny i może się zdarzyć komuś nie podejdzie tematyka danego odcinka. Np. motyw (zastraszanie) z S3E03 za bardzo podobny do S1E01.
          Dla mnie gorszy od The Waldo Moment, był np: z S3E05.
          Mocne S3E03, ale jak wspomniałem wcześnie San Junipero to jeden najlepszych odcinków w ogóle.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Luke Cage - jakby kogoś korciło, lepiej sobie odpuścić. Scenariusz, gra aktorska, sceny walki - dramat. Jedyny pozytyw to muzyka, ale dla posłuchania nie warto przebijać się przez 13 odcinków.

Komentarz

• The Crown ktoś próbował?Napisy są?

Komentarz

• wg mnie najlepszym odcinkiem z 3 sezonu Black Mirror jest odcinek ostatni. Jak pokazuje rozwój technologii - idzie w parze z pomysłami na kolejne produkcje czekam zdecydowanie na kolejny sezon
                bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Ja mogę szczerze polecić Westworld.

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
                    wg mnie najlepszym odcinkiem z 3 sezonu Black Mirror jest odcinek ostatni. Jak pokazuje rozwój technologii - idzie w parze z pomysłami na kolejne produkcje czekam zdecydowanie na kolejny sezon
                    Przesłanie tego odcinka jest takie, że nikt nie może czuć się mocny w grupie i anonimowy w internecie. Odcinek dobry, ale tuż po 4.

Belfer chyba mamy zwycięzce zabójstwa Asi Walewskiej. Mam swoja kandydatkę.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Dla mnie gorszy od The Waldo Moment, był np: z S3E05.
                      Mocne S3E03, ale jak wspomniałem wcześnie San Junipero to jeden najlepszych odcinków w ogóle.
                      Jak dla mnie był bardzo słabo zrobiony, ale ze świetnym przekazem. Przecież Ci żołnierze to nic innego jak aborcjoniści i szeroko pojęci zwolennicy eugeniki.

A San Junipero najlepszy z całego sezonu, chociaż liczyłem, że Murzynka jednak tam nie wróci
                      Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Komentarz

Ale w tej strzelaninie palce musiał maczać Maciej Ślesicki, jak żywcem wyjęta z "13 Posterunku"

A ogólnie co do tego serialu: niby mieszkanie ładne, fajnie urządzone, ale jednak wali po oczach ten dywan na ścianie.

Komentarz

Jak wiadomo że to ona... to pewnie nie ona. Wydaje mi się że to ktoś*inny, w końcu jeszcze dwa odcinki

Wczoraj na alekino+ była premiera belgijskiego serialu Wróg publiczny. Oglądał ktoś i może coś powiedzieć na jego temat?

Wciągający i zaskakujący serial kryminalny rodem z Belgii. Po 20 latach na wolność wychodzi psychopatyczny morderca dzieci. Niedługo potem w okolicy ginie mała dziewczynka...

Akcja serialu rozpoczyna się w momencie, gdy z więzienia, po 20 latach, wychodzi Guy Béranger (Angelo Bison) seryjny morderca dzieci. Ludzie wpadają w panikę. Znienawidzony i zaszczuty przez wszystkich mężczyzna, znajduje schronienie w klasztorze na belgijskiej prowincji, w Vielsart. Cały czas znajduje się również pod obserwacją policji. Czuwa nad nim młoda inspektor Chloé Muller (Stéphanie Blanchoud). Mimo zastosowanych środków ostrożności, niedługo po jego uwolnieniu, w okolicy ginie mała dziewczynka...

Komentarz

• Westworld. Męczyłem się do 3-4 odcinka, od 6 czekam na kolejny. 7 ja pierniczę, Ford to zdrowy pojeeb, Hopkins idealny do tej roli. Czekam co dalej.

Utopia. 1 sezon obejrzałem. Spodobało mi się. Dobra intryga. Jak znajdę czas zaczynam drugi sezon.

Komentarz

• Zamieszczone przez koolherc Zobacz posta
                              Westworld. Męczyłem się do 3-4 odcinka, od 6 czekam na kolejny. 7 ja pierniczę, Ford to zdrowy pojeeb, Hopkins idealny do tej roli. Czekam co dalej.
                              Mnie męczył tylko pierwszy odcinek, potem już wszystko widać że idzie w dobrym kierunku. Super serial pod każdym względem
                              Legia mistrz a reszta x*j

Komentarz

• Ma ktoś jakiś przeciek Kto zabił w Belfrze? Można to grać u jednego buka.
                                -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                                -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

Pracuję...
                                X