Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• LATA 80 - Dekada, która nas ukształtowała
    LATA 90 - Dekada, która nasz połączyła

Bardzo przyjemny dokumencik w 12 odcinkach, polecam szczególnie wychowanym w tych latach
    Ostatnio edytowany przez Dolu; 13021.

Komentarz

• Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
      Fabuła na razie trochę sztampowa (morderstwo niezwykłej dziewczyny gdzieś na prowincji)
      Jest taki serial, w którym młoda dziewczyna zostaje zamordowana, do dziś ten serial jest uważany za jeden z najlepszych.
      Od siebie dodam, ze Belfer wypada bardzo obiecująco, fabuła wciąga, gra aktorska na przyzwoitym poziomie.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
        Jest taki serial, w którym młoda dziewczyna zostaje zamordowana, do dziś ten serial jest uważany za jeden z najlepszych.
        Otóż to, jest już taki serial i to nie jeden. Na tym polega sztampowość fabuły. Nie wykluczam, że Belfer będzie serialem bardzo dobrym. Po prostu pomysł, na którym się opiera, nie zwala z nóg.

Po obejrzeniu drugiego odcinka muszę wycofać z grupy papierowych postaci policjanta granego przez Piotra Głowackiego. Rzeczywiście, nie jest on jednoznaczny i może jeszcze trochę namieszać. Za to zgrzyta mi trochę sposób przedstawienie tych lokalnych kacyków, którzy rano na pomoście walą luksusową wódę.

Ale mimo zastrzeżeń, serial na plus, nie jest to może arcydzieło, ale ogląda się przyjemnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
          Belfer:

ja też mam mieszane uczucia. Scenariusz z oklepanych motywów, jak było pisane wyżej, szkoła wydaje się nienaturalna, klasa wyjątkowo patologiczna jak na rzekomo małą społeczność miasteczka, ale np moim zdaniem postać tego policjanta fajnie napisana - niejednoznacznie - nie jest ani półmózgiem, ani jakimś superdetektywem z ambicją na posterunkowego. Cała historia jednak wydaje się, że może się ciekawie rozwinąć i sztampy uniknąć. Stosunkowo sporo wulgarności, momentami (ale tylko momentami) miałem wrażenie, że na siłę. Gra aktorska zdecydowanie na plus. Nie licząc oczywiście postaci uczniów, ale nie przypominam sobie w polskiej kinematografii nastolatków, którym bym uwierzył, więc nawet nie miałem żadnych oczekiwań. Na pewno będę oglądał dalej.
          Pełna zgoda. Chodziłem to wyjątkowego gimnazjum i nawet tam nikt by sobie nie pozwolił na bluzganie w stronie nauczyciela na lekcji
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez oczkovski Zobacz posta
            Synowie Anarchii, Gangland
            Obejrzałem na razie 4 odcinki Gangland. Całkiem spoko, ale to nie to samo, co Gomorra lub Narcos. Ktoś coś jeszcze rzuci z tych klimatów?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
              Obejrzałem na razie 4 odcinki Gangland. Całkiem spoko, ale to nie to samo, co Gomorra lub Narcos. Ktoś coś jeszcze rzuci z tych klimatów?
              Może nie dokładnie w tym klimacie ale też o gangach tylko znacznie wcześniej.

Peaky Blinders
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                Może tu poszukaj: https://torrenty.to/ Plus tej strony, że nie trzeba się logować. A z zagranicznych bez logowania -> http://torrentz.com/
                dzięki za odp na torrenty.to jest w malej rozdzielczości, ale w sumie na pebie to samo, więc już obejrzałem na ytb.
                Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
                Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
                Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Komentarz

• Czy Belfer jest gdzieś do obejrzenia online?
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                    Czy Belfer jest gdzieś do obejrzenia online?
                    czy jest online nie wiem, ale już zasysam z torrenty.to dwa odcinki w jakości HD
                    Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
                    Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
                    Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                      Spróbuj Top Boy
                      „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

Oglądałem wczoraj 2odcinki na kinomanie więc pewnie i na innych też jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                          Westworld - po pilocie zapowiada się kapitalny serial.
                          Potwierdzam, jak dla mnie może to być jeden z najlepszych seriai

Komentarz

Na pewno pierwszy odcinek jest na VOD onetu, nie wiem czy już pojawił się drugi.

Komentarz

• super serial dla fanów zombi

Komentarz

• Tak tylko charakteryzuje go to, że pierwszy i ostatni odcinek sezonu zawsze jest super mega, a takie normalne ze środka sezonów trochę przynudzają.

Komentarz

Pracuję...
                                X