Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mara Zobacz posta
    Peaky Blinders jeszcze się nie skończył.

The Wire i Kompania Braci obowiązkowo. Polecam też Mad Men
    Broadchurch też trwa. Mad Men to ciekawa propozycja, obejrzę.

Walking Dead strasznie nudny, kiedyś oglądałem dwa sezony i większość odcinka przesypiałem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
      juz jest z napisami
      Oglądam od samego początku, ciągnie się to i ciągnie hehe momentami już człowiek ma chęć żeby się wszyscy tam zjedli :P
      Legia mistrz a reszta x*j

Komentarz

• Ejjj nie spojleruj finałowego odcinka!
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Poleciłbym Hannibala, ale nie chciałeś psychologicznych. Więc może Gra O Tron?

Komentarz

• Zdecydowanie brakuje w tym zestawieniu Vikings oraz Fargo. Z nowszych Narcos. Warte obejrzenia, ale nie każdemu może podejść: Utopia i Mr. Robot.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Wikingowie i Narcos też jeszcze trwają. Wikingowie naprawdę świetny serial jak ktoś lubi takie klimaty, a Narcos się wiele ludzi podnieca, niezły, ale bez rewelacji i denerwujący główny bohater z perspektywy którego oglądamy film. I mówi się nawet o dwóch nowych sezonach, a przecież od ucieczki z Twierdzy do śmierci Escobara mija niecałe dwa lata.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez jednostrzałowiec Zobacz posta
                The Jinx
                DOSKONAŁY 10/10
                podbijam, bo właśnie obejrzałem i mocno polecam!
                Trudno cokolwiek dodać, by przypadkowo nie spoilerować... może tylko tyle: znakomita gra postaci Boba

Narcos - świetny hiszpańskojęzyczny klimat. Trochę jednak za szybko się wszystko działo... aż szkoda, bo skoro planują kolejne sezony, to śmiało mogli rozciągnąć 1 sezon.

Komentarz

• Obejrzałem 4 sezon Homeland i jestem pozytywnie zaskoczony - naprawdę bardzo dobry, moze nawet najlepszy sezon. Tylko powie mi ktoś o co chodziło w 12 odcinku? Co to ***** było? Serial rozkręcał się z odcinka na odcinek, trzymał w napięciu, a ten ostatni odcinek to jakbym jakieś m jak miłość oglądał... Po co to było? Liczyłem na jakiś zwrot akcji, a tu 50 minut telenoweli... Nie mniej jednak cały 4 sezon zdecydowanie na plus.

Komentarz

• Końcówka 4 sezonu faktycznie odstawała trochę od reszty, co nie zmienia faktu, że ten sezon do tej pory najlepszy. I 5. też zapowiada się konkretnie.

Komentarz

• Chyba nikt tutaj nie polecał, a serial całkiem dobry: http://www.filmweb.pl/serial/Zbrodnia-2014-713285

Tylko 3 odcinki, warto obejrzeć chociażby dla zdjęć - pólwysep Helski to bardzo ładny zakątek kraju

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                        Chyba nikt tutaj nie polecał, a serial całkiem dobry: http://www.filmweb.pl/serial/Zbrodnia-2014-713285

Tylko 3 odcinki, warto obejrzeć chociażby dla zdjęć - pólwysep Helski to bardzo ładny zakątek kraju
                        Obecnie leci drugi sezon, pierwszy też był spoko. Również polecam
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Black Mirror - kolejna brytyjska perełka. Polecam.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Mocne 8/10
                            Jest klimat oryginału. POLECAM

Komentarz

• Na FOXie emitują "Z Archiwum X" od 1 sezonu, codziennie o 18:20 dwa odcinki.
                              I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                              zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                              kiedy zegar życia się zatrzyma,
                              spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peter Zobacz posta
                                Na FOXie emitują "Z Archiwum X" od 1 sezonu, codziennie o 18:20 dwa odcinki.
                                A na stopklatce świetny serial "the shield", w każdą niedzielę od 22:10 dwa odcinki.

Komentarz

Pracuję...
                                X