Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SERIALE godnie i niegodne polecenia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Alek
    odpowiedział(a)
    Chyłkę też sie dobrze ogląda.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Pakt, Kruk, Belfer, Żmijowisko, Rojst, Wataha
    Ślepnąc od świateł. Belfer to tylko pierwszy sezon.

Zostaw komentarz:

• Bootleg
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Ale sztos ten "Klangor" Bez kompleksów do top produkcji kryminalnych, brytyjskich bądź skandynawskich. Do tego montaż, muzyka, aktorstwo.
    Co jeszcze z polskich? Przyznaję bez bicia, że omijałem
    Pakt, Kruk, Belfer, Żmijowisko, Rojst, Wataha

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    "Start Up" (Netflix) - całkiem sprawne kino hmm sensacyjne z dość ciekawym pomysłem na główną intrygę, 1 sezon wszedł gładko, 2 póki co nie zawodzi - w sam raz na wieczorny relaks

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Ale sztos ten "Klangor" Bez kompleksów do top produkcji kryminalnych, brytyjskich bądź skandynawskich. Do tego montaż, muzyka, aktorstwo.
    Co jeszcze z polskich? Przyznaję bez bicia, że omijałem

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Mare z Easttown - z czystym sumieniem mogę polecić.

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta

Dzięki za polecenia. Chociaż to bardziej dramat obyczajowy z wątkiem kryminalnym (dla mnie trochę za mało jest pokazane samo dochodzenie) to oglada się
    wyśmienicie. Jestem przy 5 odcinku i trochę mi szkoda, że zbliżam się do finału. Kate Winslet (za która osobiście nie przepadam) rola perfekcyjna.

Ma marginesie polecam (jeśli już nie było) również na HBO
    Ucieczka z Dannemory.
    Na faktach min. z Benicio del Toro.
    Klimat trochę inny, ale równiez mega produkcja serialowa z doskonałą obsadą.

https://www.filmweb.pl/serial/Uciecz...ry-2018-798926
    To pójdźmy na kompromis - dramat kryminalny Swoją drogą, ostatni odcinek podbił jeszcze moją i tak wysoką ocenę...

Ucieczka z Dannemory - jak najbardziej, warto chociażby dla genialnej Patricii Arquette, która "robi" praktycznie cały serial.

Zostaw komentarz:

• gothblack
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez El Peyote Asesino Zobacz posta
    Nie wiem czy ktoś już polecał, jeśli nie to ja to czynię - Mare z Easttown (HBO), bardzo dobry kryminał/dramat ze świetnymi rolami Kate Winslet i (przede wszystkim) Jean Smart. 6 odcinków (został jeszcze finał) łyknąłem na raz , jest też łyżka dziegciu, czyli wątek lgbtqwerty, ale na szczęście trzeciorzędny
    Dzięki za polecenia. Chociaż to bardziej dramat obyczajowy z wątkiem kryminalnym (dla mnie trochę za mało jest pokazane samo dochodzenie) to oglada się
    wyśmienicie. Jestem przy 5 odcinku i trochę mi szkoda, że zbliżam się do finału. Kate Winslet (za która osobiście nie przepadam) rola perfekcyjna.

Ma marginesie polecam (jeśli już nie było) również na HBO
    Ucieczka z Dannemory.
    Na faktach min. z Benicio del Toro.
    Klimat trochę inny, ale równiez mega produkcja serialowa z doskonałą obsadą.

https://www.filmweb.pl/serial/Uciecz...ry-2018-798926

Zostaw komentarz:

• PogonFF
    odpowiedział(a)
    Polecam miniserial ,, Szpieg" na Netflixie.

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)

Również polecam.

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Nie wiem czy ktoś już polecał, jeśli nie to ja to czynię - Mare z Easttown (HBO), bardzo dobry kryminał/dramat ze świetnymi rolami Kate Winslet i (przede wszystkim) Jean Smart. 6 odcinków (został jeszcze finał) łyknąłem na raz , jest też łyżka dziegciu, czyli wątek lgbtqwerty, ale na szczęście trzeciorzędny
    Szkoda, że pozostał już tylko finał.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    +1

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)
    Na Netflixa wjechały nowe odcinki Lucyfera.

Zostaw komentarz:

• El Peyote Asesino
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Brylancik
    odpowiedział(a)
    20 maja wleciał na hbo max sezon 4.

Sezon 5:
    Oficjalna data premiery piątego sezonu Gomory nie została ogłoszona, ale Variety poinformowało, że główne zdjęcia mają zakończyć się w maju. Sezon składający się z 10 odcinków został nakręcony zarówno w Rydze, stolicy Łotwy, jak iw Neapolu we Włoszech.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X