Problem z e-mailem

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Zgred
    Legionista
    • 06.2004
    • 22

    Problem z e-mailem

    Słuchajcie Ziomale,mam problem,neta mam od roku i trochę nie orientuje się w te klocki,dlatego mam pytanko,czy możliwe jest żeby ktoś wyrażał np.opinie w moim imieniu i wysyłał je pod szyldem mojego adresu e-mail?Miałem sytuację że z Fan Śląsk przysłali mi maila że ktoś chciał się zarejestrować z moim adresem e-mail,najbardziej śmieszne jest to,że ja się tam nawet nie próbowałem zarejestrować.Za pomoc z góry dziękuweczka,nara
    Wiadoma rzecz Stolyca...
  • MaxxxiM
    Legionista
    • 05.2003
    • 2769

    #2
    Re: Problem z e-mailem

    Zamieszczone przez Zgred
    Słuchajcie Ziomale,mam problem,neta mam od roku i trochę nie orientuje się w te klocki,dlatego mam pytanko,czy możliwe jest żeby ktoś wyrażał np.opinie w moim imieniu i wysyłał je pod szyldem mojego adresu e-mail?Miałem sytuację że z Fan Śląsk przysłali mi maila że ktoś chciał się zarejestrować z moim adresem e-mail,najbardziej śmieszne jest to,że ja się tam nawet nie próbowałem zarejestrować.Za pomoc z góry dziękuweczka,nara
    sa strony gdzie wpisujesz swoj adres mail, do weryfikacji. chocby tu na Forum, kiedy sie rejestrujesz. I tam mozna wpisac dowolny mail. pytanie tylko po co? Ale tym sie nie ma co przejmowac, ja w kazdym razie przestalem
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

    Komentarz

    Pracuję...