Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zmiana czasu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• zmiana czasu

forumowy zegar przydało by się przestawić

ps. ciekawe czy się logi od tego popsują
    "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

U mnie jest w porządku. Może w profilu masz złe ustawienia.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:47.

Komentarz

A to dziwne bo też mam w opcjach GMT +1 ustawione i jest o godzinę później.

Do tego zegar czasowy wyświetla mi

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:51.
      Pomimo tego że w opcjach mam zaznaczone GMT +1.

Przestawiłem w opcjach na GMT 0 i teraz zegarek wyświetla

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:51.
      Jak by coś automatycznie korygowało +1h.

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

Zaznacz automatyczne wykrywanie DST. I strefę czasową naszą czyli GMT+1. Powinno być ok.

Komentarz

Poszło i już wszystko gra, dziwne tylko że z automatu miałem korekcję +1h.

edit: A jednak nie poszło, przestawiłem i było ok ale jak się wylogowalem i zrestartowałem przeglądarkę to znowu mam +1h z automatu.

A już wiem na czym to polega, jak ktoś jest niezalogowany to ma +1h z automatu, po logowaniu jest ok(jeśli w profilu wszystko jest zaznaczoone poprawnie).

Można zamknąć.
          Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
          X