Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba: mam koszulkę, jaki to sezon?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• AIGE-L-
    odpowiedział(a)
    Popieram Arcziego, również wyglądają mi na 1996

Zostaw komentarz:

• Szejdi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez eRR Zobacz posta
    Takie koszulki sporo kosztują. Ja na ebay angielskim dziś widziałem koszulkę z sezonu 1999/2000 czerwoną z logiem Daewoo. Prawie 80GBP kosztuje.

Zostaw komentarz:

• eRR
    odpowiedział(a)
    Takie koszulki sporo kosztują. Ja na ebay angielskim dziś widziałem koszulkę z sezonu 1999/2000 czerwoną z logiem Daewoo. Prawie 80GBP kosztuje.

Zostaw komentarz:

• Bobo1
    odpowiedział(a)
    Wielkie dzięki za zajęcie się sprawą. Rozumiem, że propozycja, która sugeruje Arczi jest jedynie słuszna i prawdziwa ? Gdyby ktoś miał inny pomysł proszę o sygnał a jak nie to wielkie dzięki Arczi za pomoc.

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    numerek się zgadza niewątpliwie

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    Wygląda mi na sezon 1996/97. A dokładniej na rundę jesienną 1996. W sumie rarytas (o ile to oryginał). Od początku wiosny 1997 grali już chyba z logo Daewoo. Bowiem Legia przekształciła się wtedy w spółkę akcyjną Legia Daewoo.

Zostaw komentarz:

• Bobo1
    rozpoczął temat Prośba: mam koszulkę, jaki to sezon?

Prośba: mam koszulkę, jaki to sezon?

Witam,

kupiłem ostatnio meczową koszulkę w której ponoć grał Tomek Sokołowski I. Poniżej link do niej: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=589555346

Nie wiem jednak z jakiego dokładnie sezonu ona pochodzi i czy faktycznie z takim numerem grywał Tomek. Jestem młodym kibicem i nie pamiętam po prostu tych lat. Będę wdzięczny za pomoc w rozszyfrowaniu tego. Na pewno pomocne będzie logo sponsora.

Z góry dziękuję
    Bobo1
Pracuję...
X