Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba: mam koszulkę, jaki to sezon?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prośba: mam koszulkę, jaki to sezon?

Witam,

kupiłem ostatnio meczową koszulkę w której ponoć grał Tomek Sokołowski I. Poniżej link do niej: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=589555346

Nie wiem jednak z jakiego dokładnie sezonu ona pochodzi i czy faktycznie z takim numerem grywał Tomek. Jestem młodym kibicem i nie pamiętam po prostu tych lat. Będę wdzięczny za pomoc w rozszyfrowaniu tego. Na pewno pomocne będzie logo sponsora.

Z góry dziękuję
    Bobo1

Wygląda mi na sezon 1996/97. A dokładniej na rundę jesienną 1996. W sumie rarytas (o ile to oryginał). Od początku wiosny 1997 grali już chyba z logo Daewoo. Bowiem Legia przekształciła się wtedy w spółkę akcyjną Legia Daewoo.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

numerek się zgadza niewątpliwie
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Wielkie dzięki za zajęcie się sprawą. Rozumiem, że propozycja, która sugeruje Arczi jest jedynie słuszna i prawdziwa ? Gdyby ktoś miał inny pomysł proszę o sygnał a jak nie to wielkie dzięki Arczi za pomoc.

Komentarz

Takie koszulki sporo kosztują. Ja na ebay angielskim dziś widziałem koszulkę z sezonu 1999/2000 czerwoną z logiem Daewoo. Prawie 80GBP kosztuje.

Komentarz

Zamieszczone przez eRR Zobacz posta
            Takie koszulki sporo kosztują. Ja na ebay angielskim dziś widziałem koszulkę z sezonu 1999/2000 czerwoną z logiem Daewoo. Prawie 80GBP kosztuje.

Komentarz

Popieram Arcziego, również wyglądają mi na 1996

Komentarz

Pracuję...
              X