Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wylogowanie z forum

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• wylogowanie z forum

Mam pytanie, nie daloby sie ustawic kilka minut wiecej nieaktywnosci, zeby dopiero potem wylogowalo z forum? Nie wiem jak u Was ale u mnie straznie szybko musze sie logowac po raz drugi. W domu na FF gdzie mam zapisane hasla nie robi mi to roznicy ale gdzies indziej wkurza.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Oj mnie też to wkurza... jakby coś się z tym dało zrobić to dzięki po kroćset
    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

a mnie samo nie wylogowywuje. Jeszcze mi się to nie zdarzyło. Poza tym nawet gdy wchodzę po raz pierwszy na forum to i tak od razu jestem zalogowany

Komentarz

U mnie sytuacja wygląda jak w postach powyżej, a ponadto po wylogowaniu oznacza mi wszystkie tematy jako przeczytane.
        Czy da się coś z tym robić?
        Legia Warszawa

Komentarz

mam to samo - czy ktoś z moderatorów, np. CywiL raczyłby się wziąć za to?

...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Zauważyłem, że na innym użytkowniku (Vista) nie ma problemu z logowaniem na forum, zapamiętuje elegancko. W sumie to niewiele zmienia, ale może kogoś natchnie do dalszych odkryć
            Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
            ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
            Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
            Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

Pracuję...
            X