Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana nicku i opisu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Witam Szanownych Adminów tegoż forum. Chciałbym prosić o zmianę podpisu pod nickiem na KLT-owiec

Komentarz

• Zamieszczone przez FrAnCuZ05 Zobacz posta
      Chciałbym prosić o zmianę podpisu pod nickiem na KLT-owiec
      Skierowałem użytkownika do tego tematu osobiście. Jest zainteresowany zmianą podpisu. Wyjaśnię, dla porządku, że skrót KLT nawiązuje do Klubowej Ligi Typerów

http://www.klt.net.pl/index.php?a=wi...racza&pla=9017
      Ostatnio edytowany przez Yanks; [ARG:4 UNDEFINED].
      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
        Skierowałem użytkownika do tego tematu osobiście. Jest zainteresowany zmianą podpisu. Wyjaśnię, dla porządku, że skrót KLT nawiązuje do Klubowej Ligi Typerów
        Jeżeli nawet Twoja interwencja nic Tutaj nie daje:P to widzę pozostanę przy Legioniście:P

Komentarz

• bo może niektórym umyka - to nadal aktualne:

Zamieszczone przez mort Zobacz posta
          w ogóle co to za opcja - wpada taki meteor, napisze dwa posty i podpis mu zmieniajcie bo on chce

zmieniać będziemy tylko "innowiercom" i ludziom, o których wiemy,że ma to jakiś sens bo troche na tym forum siedzą.

Reszcie zwyczajnie nam sie nie chce.
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• FrAnCuZ05 to innowierca właśnie, i sądziłem, że w tym kierunku pójdzie, coby bardziej komfortowo pisać mógł. Wybrał kierunek hobbystyczny ... no i dlatego napisałem o co cho z tym KLT

... i nawet nie śmiem w to wątpić
            Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
              bo może niektórym umyka - to nadal aktualne:
              w ogóle co to za opcja - wpada taki meteor, napisze dwa posty i podpis mu zmieniajcie bo on chce

zmieniać będziemy tylko "innowiercom" i ludziom, o których wiemy,że ma to jakiś sens bo troche na tym forum siedzą.

Przyznaje, że jestem innowiercą:P no ale to chyba nie taki wielki grzech? (Osobiście kibicuję Legii w Rozgrywkach Europejskich) A na forum będę raczej aktywny, ponieważ zostałem zaproszony do jednego z typerków i jeżeli coś juz zacząłem to mam w zwyczaju to skończyć czyli minimum do 38 kolejki Francuskiej Ligue 1 :P

Komentarz

• Zamieszczone przez FrAnCuZ05 Zobacz posta
                Przyznaje, że jestem innowiercą:P no ale to chyba nie taki wielki grzech?

w kontekście podpisów to nawet lepiej - bo akurat "innowiercom" właśnie zmieniamy bez problemu

tylko, że tego nie można było wywnioskować z Twoich wpisów
                ...ta ziemia do Polski należy
                choć Polska daleko jest stąd,
                bo wolność krzyżami się mierzy
                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• No i teraz pasuje:P Dzieki Wielkie.....Pozdrawiam

Komentarz

• Można prosić o zmianę nicku na Maqueh

Komentarz

• Jeśli można, to prosiłabym o zmianę podpisu na Legionistka
                      Legia to MY, kibiców rzesza cała!

Komentarz

• Dobry wieczór,
                        czy mogę prosić o znianę podpisu z 'Legionista' na 'LEGIONISTKA'?
                        Pozdrawiam
                        A Ty.. kim jesteś.. gdy nikt nie patrzy?

Komentarz

• Proszę o zmianę nicka na BAU, lub BAU(L). Z góry dziękuję.

Komentarz

• Proszę o zmianę nicku na Bravo, gdyż mój obecny jest idiotyczny. Z góry dzięki
                            "Posłuchaj-tym razem zaczął Marcin- Legia to jesteśmy MY. To my kibice jeździmy za Nią po całym kraju,to my nadstawiamy głowę, nie śpimy po nocach i wydajemy ciężko zarobione pieniądze, żeby się dostać na drugi koniec Polski. Dla nas klub to nie jest praca albo hobby.To jest religia,sens życia i coś ważniejszego niż powietrze. Bez Legii nie było by nas. Ale bez nas,Legia nie byłaby tym czym jest".

Komentarz

• Chciałabym prosić cudownych adminów o zmianę 'legionista' na 'legionistka'
                              Z góry dzięki
                              Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Proszę o zmianę nicka na invictus.

Z góry wie(L)kie dzięki.

Komentarz

Pracuję...
                                X