Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana nicku i opisu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jak masz ochote ksieciuniu to moge ci udowodnic ze jestem dziewczyną ale pewnie sie boisz

Komentarz

• Uuuuu, zabrzmiało groźnie ... albo ciekawie
      Obgadam tą kwestię z żoną
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• pozdrów żonę i uwierz czasem w to co piszą kobiety

Komentarz

• pozdrów żonę
          Dziękuję

i uwierz czasem w to co piszą kobiety
          O co to, to nie

Dobra, kończę OT, bo mi zaraz podpis pod nickiem na "Czerwona Kartka" zmienią

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• jestem nowy i zagubiony

Witajcie,
            przepraszam - najprawdopodobniej będzie troszkę nie w temacie.

jakbyście mi mogli podpowiedzieć gdzie szukać jakiegoś FAQ - to forumowe nie znajduje wyrażeń które wpisywałem.

Zarejestrowałem się dlatego, że zonaczyłem Wasze uczestnictwo w odsłonięciu tablicy Zołnierzy wyklętych na Bemowie.

Chciałbym razem z Wami uczestniczyć w upamietnianiu wydarzeń historycznych - gdzie powinienem szukać informacji? Jakiś czas temu zapisałem sie na newsletter Legionisci.com, ale nic nie dostaje. Na FB za dużo śmieci mi przychodzi, tak więc większość omijam prawdopodobnie.

pozdrawiam,
            g

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzegorz44 Zobacz posta
              Witajcie,
              przepraszam - najprawdopodobniej będzie troszkę nie w temacie.

jakbyście mi mogli podpowiedzieć gdzie szukać jakiegoś FAQ - to forumowe nie znajduje wyrażeń które wpisywałem.

Zarejestrowałem się dlatego, że zonaczyłem Wasze uczestnictwo w odsłonięciu tablicy Zołnierzy wyklętych na Bemowie.

Chciałbym razem z Wami uczestniczyć w upamietnianiu wydarzeń historycznych - gdzie powinienem szukać informacji? Jakiś czas temu zapisałem sie na newsletter Legionisci.com, ale nic nie dostaje. Na FB za dużo śmieci mi przychodzi, tak więc większość omijam prawdopodobnie.

pozdrawiam,
              g
              Witaj! Najwięcej informacji na wymieniony przez Ciebie temat znajdziesz niewątpliwie w tym wątku:
              http://forum.legionisci.com/showthre...t=4479&page=85
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Proszę o zmianę podpisu na "Leśny Dziadek". Ew. niech moderatorzy sami wpiszą mi coś odpowiedniego.

Pozdrawiam!

Komentarz

• zmieniłem
                  ...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Damn, jako fanka Pogoni zawsze miałam z tym problem. Na szczęście nasi panowie nie próżnują i pomagają jak mogą, np. na forum:
                    "Fanka Pogoni to Śledziona - żona śledzia"
                    ja jednak proszę na zmianę podpisu na "Portowianka", z góry dzięki.
                    powyższy post jest tylko i wyłącznie wytworem chorej wyobraźni autorki, (nad)interpretację pozostawiam Tobie.

Z wiatrem w żaglach.

Komentarz

• można temu panu zmniejszyć podpis !---> Kociewiak
                      Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Witam, czy mógłbym prosić o zmianę nicku na Zwierzak1916?

edycja: dziękuje
                        Ostatnio edytowany przez Zwierzak1916; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "Nie dałbym rady zliczyć wszystkich wrogów, jak i tych wszystkich za których dziękuję Bogu"

Komentarz

• Prośba o zmianę nicku na:
                          KamilJelonki
                          Przeżyliśmy ruska, przeżyliśmy niemca
                          Przeżyjemy ten czas, brat, czeka ich klęska!

Komentarz

• Proszę o zmianę nicku na Młody z Potoku

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista Os.Potok Zobacz posta
                              Proszę o zmianę nicku na Młody z Potoku

E. No chyba powyższa ikonka mówi wszystko
                              Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Średnio, juz jeden Młody jest na forum.

Chociaż wiekowo to juz coraz mniej młody
                                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Pracuję...
                                X