Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zmiana skryptu forum

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• zmiana skryptu forum

dziś podejmę próbę zmiany skryptu forum na coś wydajniejszego... bo ostatnio sporo problemów się pojawia.

w związku z tym proszę o wyrozumiałość jak przestanie działać po 23 aż do rana

no i grafika przez pewien czas nie będzie przypominała tej obecnej

po kilkunastogodzinnej konwersji bazy udało się - od forum zmieniło skrypt z phpBB na vBulletin.

to powinno zdecydowanie poprawić wydajność forum i dodać parę nowych funkcjonalności.

w chwili obecnej mam prośbę, by zbytnio nie marudzić, bo sam doskonale widzę, co trzeba jeszcze zrobić żeby przywrócić odpowiedni wygląd i funkcjonalność forum - w ciągu najbliższych dni będę nad tym pracował

Komentarz

straciliśmy całe archiwum?

Komentarz

nie, wszystko jest

Komentarz

dobra robota

Komentarz

Ale "mordki" będą stare?
            jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

Komentarz

czekam na powrót normalnego wyświtlania zdjęć... mam nadzieję że to nastąpi szybko

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

i bardzo dobrze phpprzemo dziurawy i niestabilny skrypt - tera widze vBulletin

jeszcze potworzyc jakies buttony "post reply" i takiego typu i bedzie ok

pozdro

Komentarz

Woytek, a nie da sie jakos odróznić przyklejonych tematów od reszty? Np innym kolorem tła.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Chyba nie mam nic do gadania, ale bardzo mi się nie podoba ta zmiana, ze względu na to że w tym skrypcie nie ma kilku opcji, z których korzystałem w poprzednim. Nie ma opcji "otwórz wszystkie tematy w nowych oknach", poza tym temat przeczytany nadal wyświetla się w nowych tematach, więc trzeba wszystkie oznaczać jako przeczytane ciągle. W danym temacie posty jeszcze nieprzeczytane wyświetlają się na ten sam kolor więc nie można odróżnić, który już się przeczytało...

Oddać stare forum!
                      Ostatnio edytowany przez kiubz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

strasznie nieczytelnie sie zrobiło dla mnie. dodatkowo brakuje mi(albo jeszcze tego nie ogarnąłem jak działa) wyświetlanie nieprzeczytanych tematów(a konkretnie postów). bo co z tego, że wyświetla mi się lista tematów, jak po otwarciu każdego z nich zaczyna się od 1 strony a nie 1 nieprzeczytanego postu...

ale skoro Woytek prosiłeś o cierpliwość, to masz ją ode mnie :P
                        Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                        Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                        Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                        ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                        A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                        będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Działa wyszukiwarka!

Tylko ikonek nigdzie nie widać :/

Komentarz

zmiana na plus, bo bezpieczenstwo wieksze i wydajnosc wieksza w porowaniu z phpBB
                            a i tamto forum bylo za bardzo moim zadaniem przepakowane bajerami- czasami prostota jest lepsza

Komentarz

bardzo dobrze jest i bedzie - tylko przydaly by sie poprawki graficzne buttonow bo te sa standardowe z vbulletina jesli sie nie myle

Komentarz

Pracuję...
                              X