Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"data urodzenia nie mieści się w dopuszczalnych granica

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kiubz
    odpowiedział(a)
    U nas adminem jest zdolny ale leniwy niedźwiedź, więc nie liczyłbym na poprawienie tej funkcji.

A tak poważnie o co tyle szumu? Proponuję, żeby każdy kto chce tak bardzo podać swój wiek wpisywał go pod nickiem, np. mam 16 lat.

Zostaw komentarz:

• Grzechu_1990
    odpowiedział(a)
    Administrator jak jest zdolny to to naprawi, rejstrowałem sie już kiedyś na forach opartych o phpbb i nie było problemu z datą urodzenia.

Zostaw komentarz:

• Ardiano
    odpowiedział(a)
    a może ktos wyjaśnić, czy modowie mogą jakoś usunąć ten problem, czy jest to wbudowane automatycznie w strukturę forum?? Bo jak widac problem jest szerszy

Zostaw komentarz:

• mort
    odpowiedział(a)
    Maciej_KO - rozwiązałem zagadkę! Mi od wczoraj też data nie wchodzi - to chyba chodzi o pierwszą cyfrę wieku :P

Zostaw komentarz:

• maciej_KO
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez kiubz
    Wchodzi tu taki raz na 2 lata i od razu awanture robi zakładając nowy temat, eh....

Zamieszczone przez kiubz
    Zostaw to puste, nic nie wstawiaj... to nie działa już od dawna.
    dziękuję

Zostaw komentarz:

• kiubz
    odpowiedział(a)
    Wchodzi tu taki raz na 2 lata i od razu awanture robi zakładając nowy temat, eh....

Zostaw to puste, nic nie wstawiaj... to nie działa już od dawna.

Zostaw komentarz:

• arczi
    odpowiedział(a)
    Stary a gupi
    Opcja z wiekiem nieaktywna Maciuś. Napisz wprost w tym temacie ile masz lat i będzie po gołąbkach

Zostaw komentarz:

• "data urodzenia nie mieści się w dopuszczalnych granica

Nie no ja wiem, że stary już jestem i bliżej mi do Boga niż do ludzi ale jeszcze klikać mam siłę a tu na Forum okazuje się że jestem dyskryminowany ze względu na wiek

chciałem coś w profilu zmienić i okazuje sie ze nie mogę bo mi taki komunikat wywala
Pracuję...
X