Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"data urodzenia nie mieści się w dopuszczalnych granica

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "data urodzenia nie mieści się w dopuszczalnych granica

Nie no ja wiem, że stary już jestem i bliżej mi do Boga niż do ludzi ale jeszcze klikać mam siłę a tu na Forum okazuje się że jestem dyskryminowany ze względu na wiek

chciałem coś w profilu zmienić i okazuje sie ze nie mogę bo mi taki komunikat wywala
    Beer Football Girl... eee... Wife?!

Stary a gupi
    Opcja z wiekiem nieaktywna Maciuś. Napisz wprost w tym temacie ile masz lat i będzie po gołąbkach
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Wchodzi tu taki raz na 2 lata i od razu awanture robi zakładając nowy temat, eh....

Zostaw to puste, nic nie wstawiaj... to nie działa już od dawna.

Komentarz

Zamieszczone przez kiubz
        Wchodzi tu taki raz na 2 lata i od razu awanture robi zakładając nowy temat, eh....

Zamieszczone przez kiubz
        Zostaw to puste, nic nie wstawiaj... to nie działa już od dawna.
        dziękuję
        Beer Football Girl... eee... Wife?!

Komentarz

Maciej_KO - rozwiązałem zagadkę! Mi od wczoraj też data nie wchodzi - to chyba chodzi o pierwszą cyfrę wieku :P
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

a może ktos wyjaśnić, czy modowie mogą jakoś usunąć ten problem, czy jest to wbudowane automatycznie w strukturę forum?? Bo jak widac problem jest szerszy

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

Administrator jak jest zdolny to to naprawi, rejstrowałem sie już kiedyś na forach opartych o phpbb i nie było problemu z datą urodzenia.
              Ochota->Rakowiec. Dzielnica Gdzie Tylko Legie Można Spotkać!
              Pozdro dla Powiśla i Mokotowa [;

Komentarz

U nas adminem jest zdolny ale leniwy niedźwiedź, więc nie liczyłbym na poprawienie tej funkcji.

A tak poważnie o co tyle szumu? Proponuję, żeby każdy kto chce tak bardzo podać swój wiek wpisywał go pod nickiem, np. mam 16 lat.

Komentarz

Pracuję...
                X