Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

karnety

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Dokładnie - najpierw odpowiedz sobie na pytanie, czy kiedykolwiek przy wchodzeniu na nasz nowy stadion sprawdzali Ci legitymację

Komentarz

Edit

Fakt, nikt nie życzył sobie pokazywania legitymacji. Biorę w takim razie ulgowy karnet, tym bardziej, że jak piszę, w regulaminie jest tylko o tym, że trzeba być studentem gdy karnet się kupuje. Dzięki za odpowiedź!

Żeby wszystko jeszcze uściślić zadzwoniłem dziś do POKu, gość potwierdził, że legitka i nieukończone 26 lat wymagane jest jedynie przy zakupie karnetu. To tak na przyszłość, jakby ktoś miał podobny problem, przynajmniej dopóki nie zmieni się regulamin.
      Ostatnio edytowany przez Lao; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Hjubi Zobacz posta
        Dokładnie - najpierw odpowiedz sobie na pytanie, czy kiedykolwiek przy wchodzeniu na nasz nowy stadion sprawdzali Ci legitymację
        Niestety były takie sytuacje i to w ostatnim czasie.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Na dwoch ostatnich meczach mi sprawdzali...

Komentarz

mi też sprawdzali na ostatnim meczu ze Śląskiem...

Komentarz

Piszcie częściej na forum że nikt nie sprawdza...
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

pytanie mam: czy od dzisiaj w otwartej sprzedaży już nie obowiązuje już zniżka dla karneciarzy z poprzedniego sezonu?

e: już się wyjaśniło
                Ostatnio edytowany przez Ha(L)ina; [ARG:4 UNDEFINED].
                Trzeba to przeżyć żeby to zrozumieć żeby w to uwierzyć...!!!

Komentarz

ile będą kosztować na runde?

Komentarz

Zamieszczone przez karolko Zobacz posta
                    ile będą kosztować na runde?
                    Piszesz w złym dziale. Tutaj masz wszystkie informacje: http://forum.legionisci.com/showthre...=14553&page=17

Komentarz

Pracuję...
                    X