Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

unos problemos

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Woytek, na tapatalku mam to samo co kiedyś ze zdjęciami, tyle, że z plikami video

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    U mnie jest coś takiego, że jak klikam w wątek z poziomu forum głównego, to mnie przenosi na...34 stronę danego tematu. Żeby móc przejść do najnowszych postów, to muszę wejść w dane forum, np. hyde park i dopiero w wątek - wtedy jest ok. Czy problem jest znany? Czy są jakieś ustawienia, które pomogą tego uniknąć?
    Podbijam bo pozostało bez odpowiedzi...

Dodatkowo,z niestety z poziomu forum głównego zniknęła wraz z nową wersją godzina ostatniego posta. Przez co ciężko się zorientować, czy od ostatniej wizyty na forumce doszły jakieś posty.

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)
    Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale nie wyświetla mi się poprawnie data edycji posta. Zamiast tego jest błąd (tak jak poniżej na screenie). Dla mnie przy typerkach to ważne

Zostaw komentarz:

• Efcia
    odpowiedział(a)
    ok.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Efcia Zobacz posta
    Od wczoraj nie przychodzą na skrzynkę powiadomienia o nowych postach. Można coś z tym zrobić?
    Nie narzekaj. Mi od dwóch tygodni przychodzą na maila powiadomienia o prawie każdym poście z wszystkich tematów (a nic nie grzebałem w ustawieniach) i nie mogę tego cholerstwa wyłączyć...

Zostaw komentarz:

• Efcia
    odpowiedział(a)
    Od wczoraj nie przychodzą na skrzynkę powiadomienia o nowych postach. Można coś z tym zrobić?

Zostaw komentarz:

• Woytek
    odpowiedział(a)
    naprawione.

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)
    Nie mogę założyć nowego tematu. Wyskakuje mi takie coś...

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Woytek, u mnie znowu jakieś cyrki na Tapatalku.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Woytek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Cóż, trzeba będzie zrobić rozrachunek z przeszłością i śmiałym krokiem naprzód iść
    powiększyłem limit do 100 000.

Zostaw komentarz:

• Jaco
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez t2 Zobacz posta
    Księciuniu, musisz na pewno wykasować z Odebranych/Wysłanych ale potem będzie krzyczeć dalej że jest fura. Bo na koniec trzeba wyczyścić kosz, z którego skrypt też zlicza. Generalnie liczą się sztuki z Odebrane/Wyslane/Kosz. A jak przywrociło wiadomości sprzed lat, to trochę popracujesz
    Przy kasowaniu archiwalnych privów powróciło mnóstwo wspomnień: Lamia, Turi, Tupcia, Nova, śp. Wojtuś, Kris, Pilsner, Śmigło, Yddet, Benny i wiele innych ciekawych postaci.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Cóż, trzeba będzie zrobić rozrachunek z przeszłością i śmiałym krokiem naprzód iść

Zostaw komentarz:

• t2
    odpowiedział(a)
    Księciuniu, musisz na pewno wykasować z Odebranych/Wysłanych ale potem będzie krzyczeć dalej że jest fura. Bo na koniec trzeba wyczyścić kosz, z którego skrypt też zlicza. Generalnie liczą się sztuki z Odebrane/Wyslane/Kosz. A jak przywrociło wiadomości sprzed lat, to trochę popracujesz

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    A jest gdzieś jakiś licznik tych wiadomości albo wolnego miejsca? - tak jak było w starej wersji.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X