Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

unos problemos

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Woytek, u mnie znowu jakieś cyrki na Tapatalku.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Nie mogę założyć nowego tematu. Wyskakuje mi takie coś...

Komentarz

• naprawione.

Komentarz

• Od wczoraj nie przychodzą na skrzynkę powiadomienia o nowych postach. Można coś z tym zrobić?

Komentarz

• Zamieszczone przez Efcia Zobacz posta
            Od wczoraj nie przychodzą na skrzynkę powiadomienia o nowych postach. Można coś z tym zrobić?
            Nie narzekaj. Mi od dwóch tygodni przychodzą na maila powiadomienia o prawie każdym poście z wszystkich tematów (a nic nie grzebałem w ustawieniach) i nie mogę tego cholerstwa wyłączyć...
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• ok.

Komentarz

• Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale nie wyświetla mi się poprawnie data edycji posta. Zamiast tego jest błąd (tak jak poniżej na screenie). Dla mnie przy typerkach to ważne

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                  U mnie jest coś takiego, że jak klikam w wątek z poziomu forum głównego, to mnie przenosi na...34 stronę danego tematu. Żeby móc przejść do najnowszych postów, to muszę wejść w dane forum, np. hyde park i dopiero w wątek - wtedy jest ok. Czy problem jest znany? Czy są jakieś ustawienia, które pomogą tego uniknąć?
                  Podbijam bo pozostało bez odpowiedzi...

Dodatkowo,z niestety z poziomu forum głównego zniknęła wraz z nową wersją godzina ostatniego posta. Przez co ciężko się zorientować, czy od ostatniej wizyty na forumce doszły jakieś posty.

Komentarz

• Woytek, na tapatalku mam to samo co kiedyś ze zdjęciami, tyle, że z plikami video

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Miałbym do zgłoszenia 2 usterki:

1. Nie mogę wgrywać zdjęć na forum, czy to bezpośrednio, czy za pośrednictwem zew. hosta wyskakuje mi komunikat o braku uprawnień. Sprawdzane na różnych komputerach i przeglądarkach - problem wszędzie ten sam.

2. Na stronie głównej forum, zamiast dawnej zakładki (w lewym górnym rogu) "fora" jest "forums"

Komentarz

• Witam. Nie przychodzą powiadomienia na skrzynkę? Coś się da zrobić?

Komentarz

• Kiedy próbuję przejść do ostatniego posta przez link na stronie głównej, albo kiedy próbuję przejść do ostatniego nieprzeczytanego linkiem z poziomu strony "Nowe posty" wyświetla mi się pusta strona i nie ładuje się miniaturowa ikonka Marvina tylko vBulletin. Natomiast samo wchodzenie na pierwszą stronę danego tematu, klikając w jego tytuł, działa.

E: Rozumiem, że błąd powoduje ta część linku która odpowiada ze wskazanie posta.

Czasami, kiedy przejdę na ostatnią stronę, nie ma na niej postów (ramki, grafika jest), dopóki nie odświeżę. Podczas wysłania tego posta za pierwszym razem i przy edycjach pojawiały się jakieś komunikaty o błędach:

Error: Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.
                          Ktoś tak jeszcze ma?

E:

Kilka tematów działa normalnie. I adres wygląda tak: https://forum.legionisci.com/forum/p.../4517-polityka/page1602#post2594858
                          Przykładowy adres który nie działa wygląda tak: https://forum.legionisci.com/forum/g...uchary-2021-22?p=2594885#post2594885

E2:
                          No i się wyjaśniło - zostawiam dla potomnych. Mój antywirus BitDefender oczadział. Po dodaniu strony do wyjątków problem zniknął.
                          Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Witam.
                            ktoś jeszcze ma problemy z forum przez tapatalk ??
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                              Witam.
                              Ja mam, od kilku dni.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                                Witam.
                                Ja również mam problem z forum na tapatalk już od wczoraj. Inne fora w aplikacji działają poprawnie.
                                Ktoś ma pomysł w czym może być problem? Ostatnio zaktualizowałem system do Adroida 11.

Komentarz

Pracuję...
                                X