Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

unos problemos

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Woytek, u mnie znowu jakieś cyrki na Tapatalku.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Nie mogę założyć nowego tematu. Wyskakuje mi takie coś...

Komentarz

• naprawione.

Komentarz

• Od wczoraj nie przychodzą na skrzynkę powiadomienia o nowych postach. Można coś z tym zrobić?

Komentarz

• Zamieszczone przez Efcia Zobacz posta
            Od wczoraj nie przychodzą na skrzynkę powiadomienia o nowych postach. Można coś z tym zrobić?
            Nie narzekaj. Mi od dwóch tygodni przychodzą na maila powiadomienia o prawie każdym poście z wszystkich tematów (a nic nie grzebałem w ustawieniach) i nie mogę tego cholerstwa wyłączyć...
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• ok.

Komentarz

• Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale nie wyświetla mi się poprawnie data edycji posta. Zamiast tego jest błąd (tak jak poniżej na screenie). Dla mnie przy typerkach to ważne

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                  U mnie jest coś takiego, że jak klikam w wątek z poziomu forum głównego, to mnie przenosi na...34 stronę danego tematu. Żeby móc przejść do najnowszych postów, to muszę wejść w dane forum, np. hyde park i dopiero w wątek - wtedy jest ok. Czy problem jest znany? Czy są jakieś ustawienia, które pomogą tego uniknąć?
                  Podbijam bo pozostało bez odpowiedzi...

Dodatkowo,z niestety z poziomu forum głównego zniknęła wraz z nową wersją godzina ostatniego posta. Przez co ciężko się zorientować, czy od ostatniej wizyty na forumce doszły jakieś posty.

Komentarz

Pracuję...
                  X