Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

unos problemos

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po raz pierwszy od zmiany wszedłem na Forum z kompa. I za każdym razem jak piszę posta pojawia się błąd:

"There has been a database error, and the current page cannot be displayed. Site staff have been notified."

Mimo to post się pojawia.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• U mnie od dziś ten sam komunikat.

Komentarz

• Na moją skrzynkę nie przychodzą powiadomienia o nowych postach

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Po raz pierwszy od zmiany wszedłem na Forum z kompa. I za każdym razem jak piszę posta pojawia się błąd:

"There has been a database error, and the current page cannot be displayed. Site staff have been notified."

Mimo to post się pojawia.
          U mnie to zaczęło pojawiać się dzisiaj - a z forumki na kompie po zmianie korzystam już od dłuższego czasu.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Witam... mam pytanie czy forum nie mogło by powrócić do starej wersji? domyślam się że zmiany były spowodowane jakimiś udogodnieniami itd ale dla mnie osobiście jest dużo gorsze ciężko się połapać co i jak...
            ps. proste pytanie i poprosze prostą odpowiedz
            pozdro (L)
            To My Kibo(L)e
            Pozdro dla FC z Całej Polski oraz
            Mojego Warszawskiego Domu czyli
            POWIŚLA

Komentarz

• No,nie mogłoby .
              3maj się
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                No,nie mogłoby .
                3maj się
                ok
                Pozdro
                To My Kibo(L)e
                Pozdro dla FC z Całej Polski oraz
                Mojego Warszawskiego Domu czyli
                POWIŚLA

Komentarz

• Jakie teraz, po ostatniej zmianie, są limity liczby wiadomości prywatnych w skrzynce i gdzie tę liczbę można zobaczyć?

Bo coś się pozmieniało - wyskakuje mi, że nie mogę wysłać nowej wiadomości, bo znacznie przekroczyłem liczbę nowych wiadomości (ale liczby tej nigdzie nie wiadć i nie wiem ile musze pokasować). Bez problemu wysłałem natomiast do tego samego forumowicza tę samą treść jako kontunuację mojej z nim korespondecji sprzed roku czy dwóch.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    Jakie teraz, po ostatniej zmianie, są limity liczby wiadomości prywatnych w skrzynce i gdzie tę liczbę można zobaczyć?
                    1000

Komentarz

• A jest gdzieś jakiś licznik tych wiadomości albo wolnego miejsca? - tak jak było w starej wersji.

Komentarz

• Księciuniu, musisz na pewno wykasować z Odebranych/Wysłanych ale potem będzie krzyczeć dalej że jest fura. Bo na koniec trzeba wyczyścić kosz, z którego skrypt też zlicza. Generalnie liczą się sztuki z Odebrane/Wyslane/Kosz. A jak przywrociło wiadomości sprzed lat, to trochę popracujesz

Komentarz

• Cóż, trzeba będzie zrobić rozrachunek z przeszłością i śmiałym krokiem naprzód iść

Komentarz

• Zamieszczone przez t2 Zobacz posta
                            Księciuniu, musisz na pewno wykasować z Odebranych/Wysłanych ale potem będzie krzyczeć dalej że jest fura. Bo na koniec trzeba wyczyścić kosz, z którego skrypt też zlicza. Generalnie liczą się sztuki z Odebrane/Wyslane/Kosz. A jak przywrociło wiadomości sprzed lat, to trochę popracujesz
                            Przy kasowaniu archiwalnych privów powróciło mnóstwo wspomnień: Lamia, Turi, Tupcia, Nova, śp. Wojtuś, Kris, Pilsner, Śmigło, Yddet, Benny i wiele innych ciekawych postaci.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Cóż, trzeba będzie zrobić rozrachunek z przeszłością i śmiałym krokiem naprzód iść
                              powiększyłem limit do 100 000.

Komentarz

• Lubię sobie jebnąć posta.

Komentarz

Pracuję...
                                X