Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

unos problemos

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Więcej? A są jakiekolwiek? (poza Jaco i Xiaomi )
    Takie "krypto reklamy" nie wpływają na zamożność administracji, choć możliwe że nic nie wiem na ten temat

Oczywiście że jestem orędownikiem dobrobytu forumki i niech żyją, ale forum musi być "na wypasie".

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Lepiej mieć flachę niż jej nie mieć.
      Ale dobrze, to jest mieć krzynkę flaszek a nie tylko jedną, oczywiście najlepiej to mieć gorzelnię ...

p.s. Jakiś banerek na "co łaska" z suwaczkiem pokazującym progres wpłat?
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

jest na samym dole
        Można dodać do samo na stronie z nowymi tematami? Bo czytam kilka i później muszę wracać na główną żeby kliknąć wszystkie przeczytane.
        Dzięki!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Są na górze po lewo "Nowe tematy".

crolick:

e: O widzę, że niechcąco odkryłem chyba jakąś opcję. crolick dostałeś jakąś wiadomość, że odezwałem się akurat do Ciebie?
          Dzięki, ale nie o to chodzi.

Jak chcę przejść do pierwszego nieczytanego posta to jak na załączonej grafice muszę klikać w tą malutką strzałeczkę (podkreślenie na niebieskiego). Jest to strasznie upierdliwe na telefonie.
          Czy nie dałoby się zrobić, że kliknięcie na temat (podkreślenie na różowo) przenosiłoby do pierwszego nieczytanego?

@Raczej
          Za cholere nie wiem - u góry mi wyskakują jakieś "Powiadomienia" ale nie wiem co to jest...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
            Jak chcę przejść do pierwszego nieczytanego posta to jak na załączonej grafice muszę klikać w tą malutką strzałeczkę (podkreślenie na niebieskiego). Jest to strasznie upierdliwe na telefonie.Czy nie dałoby się zrobić, że kliknięcie na temat (podkreślenie na różowo) przenosiłoby do pierwszego nieczytanego?
            z tego co kojarzę, to nigdy tak nie było, więc raczej nie będę tego zmieniał. klikanie w strzałeczkę rozwiązuje problem
            Żeby to zmienić (pomijając kwestie sprawdzenia możliwości technicznych) potrzebne byłoby jakaś ogólne zielone światło większości użytkowników.

Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
            @Raczej
            Za cholere nie wiem - u góry mi wyskakują jakieś "Powiadomienia" ale nie wiem co to jest...
            W dobie Facebooka to jednak nieco dziwne pytanie
            Powiadomienia to info jeżeli ktoś ciebie zacytował albo użył @__nick__. O tym czy, kiedy i w jakich sytuacjach mają się wyświetlać każdy decyduje sobie w Ustawianiach konta.

Komentarz

Powiadomienia to info jeżeli ktoś ciebie zacytował albo użył @__nick__. O tym czy, kiedy i w jakich sytuacjach mają się wyświetlać każdy decyduje sobie w Ustawianiach konta.
              No właśnie, też coś chyba nie bardzo to działa. Odznaczyłem w ustawieniach wszystko, wszystko wyłączyłem, żeby mi nic nie wyskakiwało, a i tak za każdym razem gdy się pojawi nowy post, w temacie, w którym kiedykolwiek pisałem, na górze mam powiadomienie.

...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

z tego co kojarzę, to nigdy tak nie było, więc raczej nie będę tego zmieniał. klikanie w strzałeczkę rozwiązuje problem
                Żeby to zmienić (pomijając kwestie sprawdzenia możliwości technicznych) potrzebne byłoby jakaś ogólne zielone światło większości użytkowników.
                Będziesz w moim wieku, z moim wzrokiem to pogadamy

Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                W dobie Facebooka to jednak nieco dziwne pytanie
                Powiadomienia to info jeżeli ktoś ciebie zacytował albo użył @__nick__. O tym czy, kiedy i w jakich sytuacjach mają się wyświetlać każdy decyduje sobie w Ustawianiach konta
                Wyobraż sobie, że są jeszcze ludzie na świecie co FB nie użytkują
                A za wyjaśnienia dziękuję.

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                  No właśnie, też coś chyba nie bardzo to działa. Odznaczyłem w ustawieniach wszystko, wszystko wyłączyłem, żeby mi nic nie wyskakiwało, a i tak za każdym razem gdy się pojawi nowy post, w temacie, w którym kiedykolwiek pisałem, na górze mam powiadomienie.
                  Musisz jeszcze się "odsubskrybować" z wszystkich tematów w jakich pisałeś. Inaczej Ci będzie wrzucało powiadomienie, że jest nowy post w temacie, który subskrybujesz.

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta

Testowałem i przy poniższych ustawieniach nie dostałem żadnych powiadomień np. od crolick'a.
                    Sprawdź odsubskrybowanie tematów, w których pisałeś.

Komentarz

• Ok, to chyba rzeczywiście sprawa subskrypcji. Da się odsubskrybować hurtem wszystkie tematy, czy muszę pojedynczo? I gdzie zaznaczyć, żeby przy wpisie w danym temacie nie subskrybował się z automatu?
                      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• siema jest jakas możliwość zmiany aby najnowsze posty pokazywane byly jak wcześniejszej wersji tzn najnowszy post u samej góry a nie jak teraz :') ??

Komentarz

• Czy w Waszych telefonach także autokorekta nie jest "kompatybilna" z nową forumką?
                          Strasznie dziwnie rzeczy potrafią powstać
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez matikyo Zobacz posta
                            siema jest jakas możliwość zmiany aby najnowsze posty pokazywane byly jak wcześniejszej wersji tzn najnowszy post u samej góry a nie jak teraz :') ??
                            prawy górny róg - > Profil -> ustawienia (https://forum.legionisci.com/settings/account)
                            zaznaczyć w Trybie wyświetlania "Ostatnia aktywność" zamiast Posty

Komentarz

Pracuję...
                            X