Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

unos problemos

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Forum przez Taptalka działa, ale nie widać części zdjęć/grafik wrzucanych przez użytkowników (jest tylko kwadratowa ikonka podobna trochę do teczki). Te same zdjęcia po odpaleniu forum na tym samym telefonie z przeglądarki widoczne są normalnie. (np wrzucane ostatnio w temacie o kronnawirusie zdjęcia bazarku na Bałutach i grafiki mapy Polski z zanieczyszczeniami powietrza).
    Jaka może być przyczyna?
    U mnie to samo z obrazkami w Tapatalk.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• U mnie też.
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• To co pisałem na początku o bazie jest aktualne, a dzisiaj jest masakra i wygląda mi na kolejne przeindeksowywanie.

p.s. W ciemno obstawiam problem z widokami, ale to w ciemno i mogę się mylić.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• 1. Gdzie się zgubiło "oznacz wszystkie posty jako przeczytane"?
          2. No i brakuje czegoś by znaleźć swoje posty. Wyskakują jedynie tematy, w których się pisało.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
            1. Gdzie się zgubiło "oznacz wszystkie posty jako przeczytane"?
            jest na samym dole
            Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
            To co pisałem na początku o bazie jest aktualne, a dzisiaj jest masakra i wygląda mi na kolejne przeindeksowywanie.
            + nad ranem kończy się codzienny backup więc do 7 rano serwer przymula. Tak czy inaczej cudów po nowym skrypcie się nie spodziewam, bo tego typu fora z tak dużą bazą znacznie zjadają zasoby serwerowe (w tym wypadku o wiele bardziej niż strona główna serwisu, choć sam ruch wielokrotnie mniejszy). Przypominam, że od 17 lat forum funkcjonuje całkowicie non-profit. Po ważniejszych meczach był kłopot i zapewne będzie, choć pracuję nad tym, by to jakoś optymalizować.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

jest na samym dole

Faktycznie. Nie rzucało się w oczy. Dzięki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                Przypominam, że od 17 lat forum funkcjonuje całkowicie non-profit. Po ważniejszych meczach był kłopot i zapewne będzie, choć pracuję nad tym, by to jakoś optymalizować.
                Tak przy okazji przyszło mi do głowy... ...a jakby tak zrobić np. 20 zł rocznej opłaty za możliwość pisania na forum... Oczywiście nie da to Wam kasy na niewiadomo jaką infrastrukturę forumki, ale przynajmniej odsieje wielu domokrążców i innych handlarzy starzyzną. A osoby zainteresowane forum jakos te 20 zl w roku wysupłają żeby móc sobie jebnąć posta
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Tak przy okazji przyszło mi do głowy... ...a jakby tak zrobić np. 20 zł rocznej opłaty za możliwość pisania na forum... Oczywiście nie da to Wam kasy na niewiadomo jaką infrastrukturę forumki, ale przynajmniej odsieje wielu domokrążców i innych handlarzy starzyzną. A osoby zainteresowane forum jakos te 20 zl w roku wysupłają żeby móc sobie jebnąć posta
                  Bardzo dobry pomysł. Też bez problemu by się dorzucił.

Jeśli chodzi o Tapatalk to poza innymi rzeczami cały czas mam problem z logowaniem. Po każdym włączeniu apki, muszę się wylogować i zalogować ponownie ( i to też prze opcję, że apka pyta mnie czy jestem Tomi na tym forum), jeśli próbuje zalogować się za pomocą hasła i loginu, wpisując je samodzielnie to nie mogę się połączyć z forum.

a potem dostaje takie maile.

"Dear Tomi,

Someone has tried to log into your account on Forum Kibiców Legii Warszawa with an incorrect password at least 5 times. This person has been prevented from attempting to login to your account for the next 15 minutes.

The person trying to log into your account had the following IP address: xx.xx.xx.xx

All the best,
                  Forum Kibiców Legii Warszawa"
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Jestem za wprowadzeniem tych drobnych opłat ale za możliwość pisania w wątkach politycznych +100%.
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                      Jestem za wprowadzeniem tych drobnych opłat ale za możliwość pisania w wątkach politycznych +100%.
                      Mam nadzieję że żartujesz, opłata za możliwość wypowiadania się na jakikolwiek temat mija się z ideą forum. Jeżeli Masz coś do powiedzenia to pisz i nie zastanawiaj się.

Ja z przyjemnością wspomógłbym "forumke" drobną opłatą dla zwiększenie możliwości forum. Społeczność mogłaby się zrzucić na jakiś wypasiony silnik czy serwer. Możliwość pisania w shoutbox np. Bardziej spersonalizowane profile, kompatybilność z którymś z mediów społecznościowych typu Twitter. itp. Myślę że nowoczesne forum przyciągnełoby nowych użytkowników, może kilku forumowiczów powróci.
                      Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kurde, widze, że idzie to w złym kierunku. Ja chciałem zebrac na flachę dla modów i odstraszyć szeptanych domokrążców, a nie wprowadzac jakieś tfuuu nowości

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Kurde, widze, że idzie to w złym kierunku. Ja chciałem zebrac na flachę dla modów i odstraszyć szeptanych domokrążców, a nie wprowadzac jakieś tfuuu nowości
                          A to modom aż tak źle się wiedzie że trzeba Im na flaszkę dokładać?

Małe socios na działalność forumki jest OK pod warunkiem ze forumka wejdzie na wyższy poziom technologiczny itp.

Komentarz

• Lepiej mieć flachę niż jej nie mieć.

Komentarz

• Administracja może w szybki sposób zarobić na dodatkową flaszkę, wystarczy wrzucić więcej reklam.

Priorytetem powinno być poprawne działanie forum i jego ożywienie.

Takie moje skromne zdanie.

Komentarz

• Więcej? A są jakiekolwiek? (poza Jaco i Xiaomi )

Komentarz

Pracuję...
                                X