Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

unos problemos

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wojtek,na tapatalk forumka nie działa
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
      Wojtek,na tapatalk forumka nie działa
      +1

I gdzie są teraz "nieprzeczytane posty", wcześniej po wejściu była taka opcja, żeby nie przeglądać każdego działu po kolei. Teraz jej nie widzę ?
      Ostatnio edytowany przez Tomi; [ARG:4 UNDEFINED].
      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Czy jest możliwość ustawienia tak że po kliknięciu na temat przenosi mnie do ostatniego nieprzeczytanego postu, a nie muszę klikać na tę miniaturową grafikę ze strzałką?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta

+1

I gdzie są teraz "nieprzeczytane posty", wcześniej po wejściu była taka opcja, żeby nie przeglądać każdego działu po kolei. Teraz jej nie widzę ?
          Są na górze po lewo "Nowe tematy".

crolick:
          Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ MIEĆ NAJNOWSZE POSTY NA POCZĄTKU:

prawy górny róg - > Profil -> ustawienia (
          https://forum.legionisci.com/settings/account)
          zaznaczyć "ostatnia aktywność" zamiast Posty

Display mode

Ostatnia aktywność

POWIADOMIENIA
          W tym samym miejscu w zakładce "Powiadomienia" można sobie zaznaczyć/odznaczyć każdą opcję powiadomień.

e: O widzę, że niechcąco odkryłem chyba jakąś opcję. crolick dostałeś jakąś wiadomość, że odezwałem się akurat do Ciebie?
          Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Forumka nie śpi i ewoluuje a reszta niech się tłumaczy korona świrusem.

Przyjemnie będzie się czytało uporządkowane forum a myślę że pojawią się też nowe możliwości, tak trzymać panowie
            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
              Nie mam zielonego pojęcia ale zwykle uniwersalną odpowiedzią bywa: "może to wina przeglądarki" Ja mam Chrome.
              e: Czyli gdyby nie te screeny to nawet nie wiedziałbyś, że tam są te strzałki? Dobrze rozumiem?

Podoba mi się, że w "Nowe tematy" gdy się jakiś doczyta i się wróci to nie trzeba nic odświeżać, po prostu znika.
              Na widoku ogolnego forum (tam gdzie sa wszystkie dzialy) nie widac zadnych strzalek (kiedys sie dalo np zobaczyc ze a Hyde Park ostatnim tematem w ktorym ktos napisal jest temat np z koronawirusem i obok byla strzalka zeby zobaczyc ostatni wpis od razu). Jak juz wejdziesz w jakas czesc forum, np. Hyde Park to przy tematach sa strzalki z Twojej grafiki. Byc moze tak wszyscy teraz maja.?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Ja też nie mam żadnych strzałek na głównej stronie forum jak coś.

Komentarz

• Ja też, dodatkowo, przynajmniej u mnie forum w tapatalk dalej nie hula.

Komentarz

• U mnie podobnie. Dodatkowo w kolumnie "Ostatni Post" nie wyświetla mi się nazwa autora ostatniego wpisu oraz godzina jego dodania.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Pod awatarem zniknął rok dołączenia na forum. Poza tym, git.
                      „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• Zamieszczone przez smiglostopy Zobacz posta
                        Pod awatarem zniknął rok dołączenia na forum. Poza tym, git.
                        zrobione.
                        Zamieszczone przez bkt Zobacz posta

Na widoku ogolnego forum (tam gdzie sa wszystkie dzialy) nie widac zadnych strzalek (kiedys sie dalo np zobaczyc ze a Hyde Park ostatnim tematem w ktorym ktos napisal jest temat np z koronawirusem i obok byla strzalka zeby zobaczyc ostatni wpis od razu). Jak juz wejdziesz w jakas czesc forum, np. Hyde Park to przy tematach sa strzalki z Twojej grafiki. Byc moze tak wszyscy teraz maja.?
                        z tego co widzę, to jest tak jak piszecie (na stronie głównej forum), ale strzałka nie jest potrzebna, bo klikając w tytuł tematu od razu przeskakuje do ostatniego wpisu.
                        na "podforach" strzałki są po staremu.

może tapatalk musi coś sobie "przemielić". Od strony administracyjnej tapatalk mam komunikat, że jest ok.
                        zainstalowałem u siebie apkę na telefonie i jest ok (U MNIE DZIAŁA! ).
                        może warto się wylogować i zalogować ponownie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

zrobione.
                          Dzięki.
                          „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• U mnie na tapatalk jest teraz tak, że za każdym razem muszę się wylogować i zalogować od nowa, bo inaczej forum "mieli" i nie wczytują się nowe wiadomości. Ktoś też tak ma?
                            Przed zmianami nigdy nie było takich problemów.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Forum przez Taptalka działa, ale nie widać części zdjęć/grafik wrzucanych przez użytkowników (jest tylko kwadratowa ikonka podobna trochę do teczki). Te same zdjęcia po odpaleniu forum na tym samym telefonie z przeglądarki widoczne są normalnie. (np wrzucane ostatnio w temacie o kronnawirusie zdjęcia bazarku na Bałutach i grafiki mapy Polski z zanieczyszczeniami powietrza).
                              Jaka może być przyczyna?
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• W ktorym watku pisac, tutaj czy na Hyde Park?
                                Nie wiem czy juz ktos zglaszal, ale widze, ze na taplatalku (i to juz bylo przed zmianami) wątki wczytuja sie duuuzo dluzej. Wchodzisz na watek i widzisz napisz "wczytywanie" i dopiero za jakis czas jest to obsluzone. Zastanawiam sie, czy po stronie serwera masz jakis parametr, ktory umozliwia obsluge ruchu z innych urzadzen niz PC? I stad problem? Czy taplatalk uzywa innych protokolow niz normalna przegladarka? Nie wydaje mi sie raczej. ? W tym samym czasie na kompie nic nie muli i dziala perfect.

Druga sprawa, chyba zniknely grafiki, banery pod profilami?

Trzecia sprawa, cos co dla mnie bylo wygodne osobiscie, jak nie byles zalogowany na forum a chciales komus odpowiedziec, klikales w odpowiedz i automatycznie mogles sie zalogowac i cos napisac. Teraz trzeba manualnie sie zalogowac bo nie ma ikonki odpowiedz pod postami bez zalogowania (chyba ze cos tylko u mnie nie tak?).

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

Pracuję...
                                X