Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

unos problemos

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wojtek powiedz proszę,że to nie będzie tak wyglądać jak teraz ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• CO tu się zrobiło?

Komentarz

• Nic nie mogę się połapać
        Szukam jakichś ustawień żebym widział od razu nowe posty po kliknięciu w tytuł tematu zamiast skakać na ostatnią stronę.

Komentarz

• Przy nazwie wątku masz podana datę ostatniego wpisu. I zaraz obok są takie małe trójkąciki . Jak w nie klikniesz to przechodzić na aktualnie ostatania stronę.

Mówię o wersji na kom.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Wojtek powiedz proszę,że to nie będzie tak wyglądać jak teraz ?
            Będzie + drobne poprawkami kolorystycznymi. Wiadomo jak każda zmiana wywołuje lekki szok, ale chyba nie jest aż tak źle - starałem się max odwzorować poprzednią "skórkę", ale kilku zmian nie da się uniknąć ze względu na nowszą wersję skryptu.

Będę w najbliższych dniach sprawdzał kwestie, które tu zgłaszacie.

Komentarz

• Nic nie mogę się połapać
              Szukam jakichś ustawień żebym widział od razu nowe posty po kliknięciu w tytuł tematu zamiast skakać na ostatnią stronę.
              DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ MIEĆ NAJNOWSZE POSTY NA POCZĄTKU:

prawy górny róg - > Profil -> ustawienia (https://forum.legionisci.com/settings/account)
              zaznaczyć "ostatnia aktywność" zamiast Posty

Tryb wyświetlania

Ostatnia aktywność

POWIADOMIENIA
              W tym samym miejscu w zakładce "Powiadomienia" można sobie zaznaczyć/odznaczyć każdą opcję powiadomień.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                "u mnie działa". Skrypt nie był aktualizowany. Jedyne podejrzenie jakie mam jest takie, że forum jeszcze stoi na "http" a nie "https". może któreś przeglądarki w telefonach już blokują takie niebezpieczne logowanie.
                A co sie zmienilo generalnie (pytam pod spodem, wersja silnika? Czy sam lejałt?) Szczerze mowiac ten wydaje sie mniej czytelny. DO https mysle ze spokojnie moglbys uzyc letsencrypt - jest to za free, wystarczy ustawic w cron auto renew i samo dziala pieknie.

edit - zauwazylem ze juz to ogarnales a nie bedziesz chcial
                Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• I koronawirus zaatakował forum. Idź Pan w ....Padł ostatni bastion.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                    A co sie zmienilo generalnie (pytam pod spodem, wersja silnika? Czy sam lejałt?) Szczerze mowiac ten wydaje sie mniej czytelny.
                    Zmieniła się całkowicie wersja silnika vBulletin z ponad 10 letniego dziurawego i dawno zakończonego żywota (vB 4.2.5) na najnowszy vB 5.6 (pewnie też dziurawy ale chociaż aktualizowany).
                    Nasza baza waży już 5GB więc była to dość mozolna operacja... ale o dziwo udało się po prawie tygodniu prób na sucho, eliminowaniu błędów, zmianie kodowania z ISO na UTF8 i kilku zarwanych nocach.
                    Zmiana layoutu poszła za tym wszystkim z automatu, ale staram się, by była jak najmniejsza ze względu na przyzwyczajenia użytkowników.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                      Zmieniła się całkowicie wersja silnika vBulletin z ponad 10 letniego dziurawego i dawno zakończonego żywota (vB 4.2.5) na najnowszy vB 5.6 (pewnie też dziurawy ale chociaż aktualizowany).
                      Nasza baza waży już 5GB więc była to dość mozolna operacja... ale o dziwo udało się po prawie tygodniu prób na sucho, eliminowaniu błędów, zmianie kodowania z ISO na UTF8 i kilku zarwanych nocach.
                      Zmiana layoutu poszła za tym wszystkim z automatu, ale staram się, by była jak najmniejsza ze względu na przyzwyczajenia użytkowników.
                      Akurat nigdy zadnych for nie hostowalem, wiec ciezko mi cos podpowiedziec bo wiedze w tym temacie mam zadna
                      Ale jakbys kedys potrzebowal drugiej reki to chetnie pomoge
                      Ogolnie public to nie miejsce na wiecej pytan, wiec ich nie zadaje

edit jak ja klike w temat to przenosi mnie do ostatniego posta, mozliwe ze kiedys cos na starym layout zmienilem i to dlatego, ale tego nie pamietam.

Komentarz

• Idzie gdzieś przeskoczyć jak było "na starym" od razu do "Pierwszy nieprzeczytany post" ?

Komentarz

• Jedyne czego mi brakuje to daty ostatniego postu w głównej karcie forum. Reszta jest git.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kepke Zobacz posta
                            Idzie gdzieś przeskoczyć jak było "na starym" od razu do "Pierwszy nieprzeczytany post" ?

Komentarz

• Z tym, ze w glowmym widoku, przynajmniej u mnie sie to nie wyswietla (ale da sie kliknac jakby w odpowiednim miejscu na bialym tle i przejsc do tematu tak, jakby tam byla ta strzalka). Nie moge dodac zalacznika niestety. You are not authorized to create or remove attachments.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                                Z tym, ze w glowmym widoku, przynajmniej u mnie sie to nie wyswietla (ale da sie kliknac jakby w odpowiednim miejscu na bialym tle i przejsc do tematu tak, jakby tam byla ta strzalka).
                                Nie mam zielonego pojęcia ale zwykle uniwersalną odpowiedzią bywa: "może to wina przeglądarki" Ja mam Chrome.
                                e: Czyli gdyby nie te screeny to nawet nie wiedziałbyś, że tam są te strzałki? Dobrze rozumiem?

Podoba mi się, że w "Nowe tematy" gdy się jakiś doczyta i się wróci to nie trzeba nic odświeżać, po prostu znika.
                                Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X