Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

unos problemos

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    taka odpowiedź mi nie pomoże w rozwiązaniu problemu, którego nie widzę
    screen / text / komunikat / antywirus - może być na woytek@legionisci.com
    Problem opisał Hjubi, ale wygląda że już wszystko hula

Komentarz

• dobrze ze rozwiazali ten problem

Komentarz

• Od wczoraj wieczora nie mogę zalogować się na Forum korzystając z telefonu. Czy jest jakiś problem większy czy tylko u mnie ?
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• U mnie przy logowaniu przez Tapatalk nie ma problemu.
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• No i ja też zostałem zmuszony do tego czegoś

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• "u mnie działa". Skrypt nie był aktualizowany. Jedyne podejrzenie jakie mam jest takie, że forum jeszcze stoi na "http" a nie "https". może któreś przeglądarki w telefonach już blokują takie niebezpieczne logowanie.

Komentarz

• Bingo. Na Mozilli działa, dzięki
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• jeżeli w najbliższych godzinach / dniach będą występowały problemy z forum to wszystko moja wina

na początek wymuszam https zamiast http, więc może istnieć opcja konieczności ponownego zalogowania się.

Komentarz

• Jeżeli ktoś myślał, że kwarantanna jest problemem, to teraz dopiero zobaczy co to znaczy prawdziwy Armagedon - kwarantanna bez forumki.
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Forum przez tapatalk się nie ładuje. Czy ma to związek ze zmianami opisanymi powyżej?

Komentarz

• Zamieszczone przez Zyga Zobacz posta
                        Forum przez tapatalk się nie ładuje. Czy ma to związek ze zmianami opisanymi powyżej?
                        możliwe. powinno już działać.

Komentarz

• test 123 ąęśćźłń

Komentarz

• Przymulone, problem z bazą albo z połączeniem do bazy lub z konfiguracją połączenia do bazy, wyłazi szczególnie w czasie puszczania nowego postu lub edycji starego, kilka, kilkanaście sekund opóźnienia to zdecydowanie o rząd wielkości za dużo.
                            Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Jeszcze kilka godzin będzie wykonywał sie skrypt "odbudowujący indexy i wyszukiwarkę", wiec spokojnie trzeba dać czas, bo ten proces mocno obciąża caly serwer od 3 w nocy.

Komentarz

• A to zrozumiałe, że musi jeszcze mulić.

Natomiast prośba o poprawienie nawigacji, czym więcej skrótów tym lepiej, szczególnie te prowadzące do pierwszego nieprzeczytanego postu w wątku
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X