Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PROBLEM

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PROBLEM

Witam, mam problem ze swoim kontem ( to z którego piszę jest tymczasowe ).

Otóż jakiś czasu temu przez przypadek wylogowałem się ( mając włączone automatyczne logowanie ), gdy chciałem zalogować się ponownie wyrzuciło mi "konto zablokowane z powodu wielokrotnej próby logowania" ... więc posntnowiłem zaczekac, jednak gdy nadal nic się nie dało zrobić skorzystałem z opcji i utworzyłem nowe hasło...i problem w tym że te nowe hasło nie przychodzi na mojego meila. A czekam już dosyć długo...

Co jest?

Mój pierwotny nick , Kapitanos

Hmmm....NIe wiem co sie moglo stac ale byc moze napisales zly email ?
    (L)>>Tak Jak Głosi Historia Tak Głosmy My, Niech Głosi Cała Polska , Tak Głoście I Wy Legia Jest Potęgą Ludzi z Charakterem, Bo Nie Siła lecz Charakter Daje Nam Przewage<<(L)

Komentarz

Re: PROBLEM

Zamieszczone przez Unia
      Witam, mam problem ze swoim kontem ( to z którego piszę jest tymczasowe ).

Otóż jakiś czasu temu przez przypadek wylogowałem się ( mając włączone automatyczne logowanie ), gdy chciałem zalogować się ponownie wyrzuciło mi "konto zablokowane z powodu wielokrotnej próby logowania" ... więc posntnowiłem zaczekac, jednak gdy nadal nic się nie dało zrobić skorzystałem z opcji i utworzyłem nowe hasło...i problem w tym że te nowe hasło nie przychodzi na mojego meila. A czekam już dosyć długo...

Co jest?

Mój pierwotny nick , Kapitanos
      Proponuje napisać do Raffiego na priv.
      jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

A ja proponuje zobaczyć date pierwszego postu
        Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Zamieszczone przez Doktor Kotwica
          A ja proponuje zobaczyć date pierwszego postu

szkuna
          jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

Pracuję...
          X