Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poradnik dla poczatkujacych:)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poradnik dla poczatkujacych:)

Witam wszystkich. Bylem jakis czas na meczu i mam do was takie pytanie. Troche beznadziejne ale co tam. Konkretnie chodzi o zajecie miejsca na otwartej, czy to trzeba siadac tam gdzie mam napisane na bilecie? No bo jak zobaczylem ze mniej wiecej na moim miescu stoi 2metrowy koles to stanolem sobie spokojnie obok i sie wolalem nic nie odzywc. Wtedy nie bylo duzo ludzi ale co bedzie jakby byl komplet... Nie zbijajcie sie bardzo ze mnie bo ja jestem dopiero poczatkujacym kibicem

proponowałbym abyś zmienił najlepiej miejsce na stadionie....możesz iść na łuk-tam napewno usiądziesz sobie na miescu który masz napisany na bilecie...
    piro, wino i co ino!

Komentarz

Łał dzieki koles no co ja bym bez ciebie zrobil. Sory gosciu ale moze ty urodziles sie na tym stadionie i dla ciebie wszystko jest takie prost ale sa tez ludzie którzy maja ten swoj "pierwszy raz". Bilet mialem na otwarta tak dla jasnosci.

Komentarz

no dlatego wszystkiego ja też Ci proponuję łuk ewentualnie Krytą

Komentarz

Gdybym na swój piewszy mecz poszedł na Łuk, żeby spr. "jak to jest na Legii" to nie wróciłbym już na stadion nigdy

początki sa trudne, w kibicowaniu panowie też

stajesz(nie siadasz!) nowyL gdzie Ci się podoba , a stawanie wg. numeru na bilecie jest po prostu wyśmiewane
          Żyleta to nie elegancja Francja
          Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
          Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
          Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
          ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
          A jeśli znajdziesz tę chwilę...
          będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Ale ja chce i bede chodzil na otwarta... nie robcie z tej zylety miejsca w ktorym to zaraz wpierdol trzeba dostac, A ze bylem z kumplem i dostalismy miejsca w innych sektorach to wolelismy stanac tam gdzie jest wolne. Dlatego pytam co sie dzieje jak jest pełny stadion, czy to trzeba siadac tam gdzie mam napisane na bilecie- no bo troche lipa isc paczka a w czasie meczu wszyscy porozrzucani po calym stadionie.

Komentarz

Zamieszczone przez nowyL
              Ale ja chce i bede chodzil na otwarta... nie robcie z tej zylety miejsca w ktorym to zaraz wpierdol trzeba dostac, A ze bylem z kumplem i dostalismy miejsca w innych sektorach to wolelismy stanac tam gdzie jest wolne. Dlatego pytam co sie dzieje jak jest pełny stadion, czy to trzeba siadac tam gdzie mam napisane na bilecie- no bo troche lipa isc paczka a w czasie meczu wszyscy porozrzucani po calym stadionie.
              Umiesz czytać :> to przeczytaj jeszcze raz post Żyły i wsio w tym temacie.

Komentarz

O dzieki żyła (nie widzialem ze odpisales)- tak tez myslalem ale wolalem sie upewnic. I czemu wy macie tak negatywne podejscie do nowych kibicow. Ja tam bylem pierwszy raz ale co umialem to spiewalem (darlem sie wniebogłosy) a koło mnie bylo paru kolesi i gadali o jakis pierdolach- to co taki lepszy tylko dlatego ze dluzej chodzi na mecze...

Komentarz

Zamieszczone przez nowyL
                  no bo troche lipa jeść pączka a w czasie meczu wszystko porozrzucane po calym stadionie.
                  Nie jedz w czasie meczu - proste
                  ...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Jak byl wolny to wiadomo "Edson... " a jak karny? co sie wtedy krzyczy bo nie moglem zrozumiec? I czemu kazny sie zbija z łuku?

Komentarz

Zamieszczone przez nowyL
                      I czemu kazny sie zbija z łuku?
                      Kazny się zbija ze wszystkiego-forumowy śmieszek taki.

PS.Ksywki piszemy dużą literą.
                      ...ta ziemia do Polski należy
                      choć Polska daleko jest stąd,
                      bo wolność krzyżami się mierzy
                      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Zamieszczone przez nowyL
                        Jak byl wolny to wiadomo "Edson... " a jak karny? co sie wtedy krzyczy bo nie moglem zrozumiec? I czemu kazny sie zbija z łuku?
                        to jakiś karny był w tym meczu?

PS Na łuku bywa róznie, raz lepiej raz gorzej; słaba widoczność i mała niekiedy ilość ludzi powoduje niekiedy gorszą atmosferę na tej trybunie, ale róznie bywa
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

I Edson grał?!

Komentarz

No bo to byl mecz na jesieni Legia-Wisla Plock 5:0. Byl karny i wtedy wszyscy krzyczeli jakies nazwisko- tak jakby jakiegos super piłkarza sprzed lat ktory wszystkie 11wykonywal... myslalem ze zawsze tak przy karnym spiewacie ale najwidoczniej tylko wtedy. Bylem jakis miesiac temu ale biletow zabraklo a na łuk trzeba miec karte kibica. Ale od nastepnego sezonu wyrabiam karte i chodze na wszystkie mecze- zobaczycie jeszcze ja kiedys bede uczyl jak sie zachowac na zylecie

Komentarz

Strach pomysleć, że kiedyś neta nie było, a ludzie potrafili odnaleść swoje miejsce na stadionie..
                              Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Pracuję...
                              X