Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bluza Legii ( pytanie)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bluza Legii ( pytanie)

Siema
    Ja mam pytanie ponieważ chciałem zamówić bluzę Legii :

http://legialive.pl/sklep/koszulki/bluza03.php

Jestem kibicem Zagłębia ale właśnie chce kupić tą bluzę , i tu moje pytanie .

Czy ktoś mógłby napisać jaka jest rozmiarówka tej bluzy ( nie chodzi mi o xl czy xxl)
    tylko długość rekawa , ogolna dlugos bluzy ?? Może ktoś ma ta bluzę to prosiłbym o pomoc

Dodam iż mam 190 cm wzrostu moze to pomoże (i zastanawiam sie na xl czy xxl ) ?
    Pozdro i czekam na odpowiedz

Re: Bluza Legi ( pytanie)

Zamieszczone przez Zielak8

Dodam iż mam 190 cm wzrostu moze to pomoże (i zastanawiam sie na xl czy xxl ) ?
    Pozdro i czekam na odpowiedz
    Ja przy wzroscie 184 miałem XL i była chyba optymalnej wielkości. Stad radze XXL wziąc.

ps. Nie podam rozmiarowki, bo bluzy tej juz nie posiadam
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Zdecydowanie bierz XXL...Sam mam aktualnie bluzę XXL przy 1,8...

Komentarz

na 180 wzialem L i jest dobra

a moze ktos ma bluze ochoty do sprzedania... place jak za zabicie prezydenta bo na gronie nikt nie ma ;D
        pozdrawiam

Komentarz

na gronie
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Zamieszczone przez casual
            na gronie
            co w Tym dziwnego?
            tam jest wiecej sympatykow ~30tys (pewnie duzo lanserow i niedzialniakow... ale jak trzeba szukac to wszedzie
            pozdrawiam

Komentarz

Po prostu wiem jak wygląda grono Legii i jacy ludzie robią tam karierę. Wątpie, żebyś znalazł tam kogoś kto sprzeda Ci interesujący Cię towar, ale próbuj
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Komentarz

Po prostu wiem jak wygląda grono Legii i jacy ludzie robią tam karierę. Wątpie, żebyś znalazł tam kogoś kto sprzeda Ci interesujący Cię towar, ale próbuj
                przez grono dorwalem perelke jaka jest szal mojej bylej dzielnicy robotniczej
                widac go nawet na fotach mishki'a
                BTW. zapraszam kolege
                http://grono.net/users/658098/detail/
                pozdrawiam!

Komentarz

:O

Nie szukam gronowych przyjaciół, nie skorzystam
                  Zapamiętał.

Komentarz

:O

Nie szukam gronowych przyjaciół, nie skorzystam
                    luzik
                    ale i tak pozdrawiam i jakby co to przypominam sie ze szukam bluzy ochoty...

Komentarz

ja to trochę nie mam już siły do tego gościa,nie mniej podziwiam tych, którzy wciąż próbują się komunikować z gronoziomem te "perełki" szaliki "robotniczej dzielnicy" to wyszły w co najmniej stu sztukach(pierwsza edycja) i w dużej ilości w drugiej edycji. Jeśli mieszkałeś w Ursusie i jeździłeś na mecze, to musiałeś się chyba przebardzo starać, że dopiero teraz udało Ci się go dostać
                      "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

Komentarz

Przecież oni siedzą...
                          Złapali kiedyś szefów (chyba dwóch 15latków i jedną dziewczyne w podobnym wieku )
                          Info z gazety.
                          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

troche nie w temacie, ale ja bym sie chcial dowiedziec (jesli mozna)gdzie byly zamawiane te bluzy http://legialive.pl/sklep/koszulki/bluza03.php gdyz sa bardzo dobrej jakosci i jeszcze dobra cene. Jesli ktos ma jakies namiary to prosze o kontakt na pw albo gg 3851934.
                            pozdrawiam.

Komentarz

e(L)o mam pytanie gdzie można kupić bluzy,dresy,koszulki oprócz sklepu w Pepsi Arenie ??

Komentarz

Pracuję...
                              X