Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklepik legialive.pl - brak obsługi?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sklepik legialive.pl - brak obsługi?

Witam
    Ponad 16 dni temu złożyłem zamówienie na tą rzecz - http://legialive.pl/sklep/inne/tablice01.php Oczywiście potwierdziłem kupno odsyłając emaila z potwiedzeniem. Na stronie pisze: "Czas realizacji do 14 dni."
    A dziś mija 16 - 17 dzień po zamówieniu a ja nie wiem co robić! zamawiać jeszcze raz? Pisałem już emaile do redakcji i nawet odezwy nie dostałem. Co robić?

Orientuje sie ktoś czy są w sklepiku koszulki z wizerunkiem ś.p. Kazia Deyny?
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Orientuje się ktoś czy ten legijny zestaw dla malutkiego dziecka co jest w ofercie sklepiku internetowego można dostać na miejscu w Warszawie bez problemu?
      A jeśli nie to czy wyrobili by się drogą internetową do przyszłej soboty?

Sprawa dosyć ważna, siostrzeniec mi się urodził w Stanach i właśnie lecę do niego w przyszłą niedzielę i chciałbym żeby się od małego dobrze chował dlatego zależy mi na zakupie tego produktu

Komentarz

Z tego co kojarze to spokojnie gadzety dla małego dziecka dostac można w sklepiku AJB (stan sprzed kilku dni). Ale info stu procentowe bynajmniej nie jest
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Ok, dziękuję... I tak chyba pozostaje mi liczyć jedynie na zakup w Warszawie bo wątpię czy drogą internetową udałoby się to ogarnąć w 12 dni...

Dzięki

Komentarz

Pracuję...
          X