Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o kartę kibica...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie o kartę kibica...

Witam wszystkich! Jako że nie jestem z Warszawy a chciałbym wkońcu pojawić się na Ł3 to mam pytanie... Czy jeśli teraz wyrobie sobie karte kibica czy będzie ona ważna w następnych rundach / sezonach czy trzeba będzie znowu płacić 15 zetek...?

Pozdro

będzie ważna.

Komentarz

Karta jest dożyywotnia,chyba że wprowadzą coś innego..

Jeżeli mieszkasz poza Warszawą możesz wyrobić ją listownie...

Komentarz

Dzięki za odpowiedzi, już posłałem list ze wszystkimi informacjami... teraz pozostaje jedynie odebrac karte u ochrony w dniu meczu (jesli zle mysle to mnie poprawcie :P)

Komentarz

jak Ci wyrbią to Ci ja przysla na Twoj adres...
          Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

hmm... mam nadzieje ze dojdzie do 9 listopada...

Komentarz

Zamieszczone przez Nicram (L)
              jak Ci wyrbią to Ci ja przysla na Twoj adres...
              Niedokładnie tak jest...
              Jeżeli chciał odebrać na bramce, to może odebrać na bramce. Jeżeli nie, to faktycznie mu przyślą.
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Już mnei wkurwia to wyrabianie.co mam okazje wyrobić na miejscu...to zawsze pdwółujeą...

Komentarz

Słuchajcie, jest taka sprawa, że podobno wstrzymali wyrabianie Kart. Nie wiecie kiedy wznowią wyrabianie?? I czy jeśli wyslę koledze wszystkie portrzebne sprawy(fotki, kase PESEL) to czy będzie mi mógł wyrobic takowa kartę??
                  "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

pytanie 1 : kompletnie nie wiadomo. JAk podadzą to będzie wiadomo. Osobiście stawiam, że po rozpoczęciu sezonu, jak już skończą sprzedawać karnety.
                    pytanie 2: na 100% nie. Bo kartę wyrabia się albo listownie (na odesłanie karty czeka się od 4 dni do paru ładnych tygodni)wysyłając potrzebne dane, albo od ręki osobiście (nie zrobią zdjęcia twojemu kumplowi :P )
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================

Komentarz

MI chodziło, ze wyslalbym mu SWOJE zdjecie .
                      "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

nieważne że swoje
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================

Komentarz

A jednak się myliłeś

Oto treść meila którą otrzymałem od klubu:

Witam,

Tak, kolega może wyrobić w zastępstwie Kartę Kibica. Musi przy sobie posiadać kserokopię Pańskiego dokumentu tożsamości, zdjęcie oraz wypełniony i podpisany (przez Pana) formularz.

Może Pan również wysłać do nas te dokumenty wraz z dowodem opłaty za kartę, a my po jej wyrobieniu wyślemy pocztą na podany adres.

W chwili obecnej jednak wyrabianie kart jest wstrzymane – będzie ponownie uruchomione w przeciągu miesiąca.

Pozdrawiam

Piotr

Komentarz

To zmienili. I dobrze.
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================

Komentarz

A ja mam takze pytanie.Jestem nowy na tym forum i ani azu nie bylem na meczu Legii Warszawa .Ale chcilabym sie znalezc.Oto moje pytania :
                              1.Czy jezeli mam 15 lat to moge sobie wyrobic Karte Kibica czy tez nie ?
                              2.Na jaki adres by im trzebabylo kase wyslac.
                              3.Po jakim czasie sie otrzymuje taka Karte.
                              4.Czy jest ona wazna na wszystkie mecze Ligowe, Pucharowe i LM czy tez Puchar UEFA ?
                              (L)>>Tak Jak Głosi Historia Tak Głosmy My, Niech Głosi Cała Polska , Tak Głoście I Wy Legia Jest Potęgą Ludzi z Charakterem, Bo Nie Siła lecz Charakter Daje Nam Przewage<<(L)

Komentarz

Pracuję...
                              X