Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zawieszenie na forum...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zawieszenie na forum...

Siema.... Nie wiem czy mnie pamiętacie, ale moderatorzy zawiesili mnie w wypowiedziach na forum po Bełchatowie... Za co?? Sami przeczytajcie... A teraz krotka pilka.... Jak oni wygladaja w moich oczach? Szczegolnie Ci ktorzy pisali do mnie zebym sie nie kompromitowal.... Jak wygladacie?? Poskarzcie sie znowu..... Za ten post.... Wszak wladza dla Was... Mowilem zeby tylko nie bylo kompromitacji w Lodzi...... Jak sie czujecie?? Teraz pewnie nawet nie odpisza te osoby ktore wczesniej na mnie flugaly.... Ja ich rozumiem ...Buhahhahahaha... A ogolnie szacunek dla prawdziwych kibicow Zylety!! Tych , ktorzy wspierali moj klub.... Widzew Lodz w ciezkich chwilach ... SZACUNEK DLA WSZYSTKICH (L)egionistow,KTORYM BRAKOWALO MECZOW Widzew-Legia!! To sa prawdziwi kibice..... Nie DONOSICIELE!!!!!!!!!!!!!
    Jedno miasto jeden klub! WIDZEW ŁÓDŹ !!

Zamieszczone przez DawidoffPL
    Siema.... Nie wiem czy mnie pamiętacie, ale moderatorzy zawiesili mnie w wypowiedziach na forum po Bełchatowie... Za co?? Sami przeczytajcie... A teraz krotka pilka.... Jak oni wygladaja w moich oczach? Szczegolnie Ci ktorzy pisali do mnie zebym sie nie kompromitowal.... Jak wygladacie?? Poskarzcie sie znowu..... Za ten post.... Wszak wladza dla Was... Mowilem zeby tylko nie bylo kompromitacji w Lodzi...... Jak sie czujecie?? Teraz pewnie nawet nie odpisza te osoby ktore wczesniej na mnie flugaly.... Ja ich rozumiem ...Buhahhahahaha... A ogolnie szacunek dla prawdziwych kibicow Zylety!! Tych , ktorzy wspierali moj klub.... Widzew Lodz w ciezkich chwilach ... SZACUNEK DLA WSZYSTKICH (L)egionistow,KTORYM BRAKOWALO MECZOW Widzew-Legia!! To sa prawdziwi kibice..... Nie DONOSICIELE!!!!!!!!!!!!!
    Ty się lecz człowieku

Komentarz

pjoneczek.... fajny avatar... ...

Komentarz

Jak się czują : Roni16, Bart(L)sh, e(L)egion,mort,DETOXIER.... Oraz szanowany wielce poważany Pan moderator wcale nie skorumpowany Raffi ?? Ja wiem czym to grozi .... Wiem wiem.... Ten sposób jest najłatwiejszy.... Dostałem Bana z poprzedniego tematu... Za co?? Bo powiedziałem: "Żeby nie było kompromitacji w Łodzi" .... Pewnie znowu dostane... Tak to już jest w tym kraju... Komu pasuje i ma władze, ten się wywyższa... Z jakim skutkiem?? ...

Komentarz

Odpowiedz mi na proste pytanie - czy naprawdę masz 22 lata? Bo ciężko mi uwierzyć.
          A co do kompromitacji w Łodzi, to jakoś ciężko było uwierzyć, żę akurat dzisiejszy mecz masz na myśli...
          Poza tym piszesz non stop nie na temat. Dziękuję za uwagę.
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Nie .... Nie mam 22 lat... To taki psikus.... Za to Twój avatar zdradza,że masz 77 lat... A teraz najlepsze... Masz racje!! W 100% nie sądziłem,że ŁKS wygra....!! Ja sie ciesze,że Legia będzie grała z Widzewem.... Raffi jakbyś wchodził na forum Widzewa i czytał wiadomości od Kibiców Żylety, to byś wiedział o co chodzi...A tak możesz mnie spławić txt. typu : "Odpowiedz mi na proste pytanie - czy naprawdę masz 22 lata? Bo ciężko mi uwierzyć." ...

Komentarz

Co/kto to jest kibic Zylety ?

Komentarz

Ja CI tego nie bede tlumaczyl.... Poszukaj w necie ... Brawo Robson .... Chyba jesteś kibic na pół etatu......!!

Komentarz

Robson... Wiesz co?? Sam nie szukaj... Pomoge Ci. Wpisałem na google hasło : "ŻYLETA" ... Oto link do strony która wyświetla się jako pierwsza : http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BByleta_(Legia_Warszawa)
                  I nie unoś się więcej w nieodpowiedniej chwili.....

Komentarz

Czy ty naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz ?

Komentarz

Roni16, e(L)egion, mort, DETOXIER i Raffi, jak się czujecie? Bo ja jestem załamany.....

"- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

ja bym tez był...
                        Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

O Kurde a myslalam ze juz nie doczekam chwili że zobacze kogoś głupszego niż Lepper i Giertych razem wzięci :O
                          NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

o so chosi? :O
                            Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

już o nic
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                              X