Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chce ktoś do Węgorzewa na fajnych cenach?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chce ktoś do Węgorzewa na fajnych cenach?

Mam wykupiony domek w węgorzewie, w ośrodku Rusałka. 26 metrów od jeziora. Są tam 4 łóżka, rozkładany fotel i najwygodniejsze rozkładane łóżeczko, czyli łącznie 6 spań (no chyba że są jakieś pary ). W domku jest kibelek i łazienka, z tym że nie ma możliwości kąpieli. Jest jakieś 60 metrów sanitariat z prysznicami i kiblami, ale uwierzcie mi że to nie problem. W domku jest wielka lodówka, mikrofala, toster, kuchenka oraz grill no i telewizor. Do węgorzewa jest jakieś 2 km, można się przejść (ok 40 minut) nad wodą, lub asfaltem (ok 25 minut), ew. można wziąć taksówkę -> 10 zł z węgorzewa do ośrodka, 15zł z ośrodka do węgorzewa.

Wolny Termin: 13 sierpień - 23 sierpień
    Cena: 75 złotych dziennie bez znaczenia ile osób jedzie.

kontakt: pgolian@expatpol.com

Uwaga! Tylko Legioniści, żadnych polonistów, krakusów, bulwiarzy etc..
    Pozdrawiam

O kurcze a już myślałam, że sie załapię na wakacje niestety p.s. rozwiał wszelkie nadzieje

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

Zamieszczone przez Viola
      O kurcze a już myślałam, że sie załapię na wakacje niestety p.s. rozwiał wszelkie nadzieje

Zostaje opcja Osoby Towarzyszacej

Komentarz

Zabierzesz mnie ze sobą ?
        NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

Zamieszczone przez Viola
          Zabierzesz mnie ze sobą ?
          Niestety ale w tym roku nie planuje wiecej wakacji w Polsce , bede ale nie na wakacjach . No chyba ze jakies inne miejsce ? . Ale Wegorzewo osobiscie polecam , bylem kilka razy i zawsze bylo

Komentarz

Węgorzewo - wymiata!

Komentarz

Pracuję...
            X