Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

herby z przeszłości

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• herby z przeszłości

witam - czy ma ktoś może na kompie stare herby Legii, albo wie chociaż gdzie je znaleźć? szukałem, ale bez skutku...najbardziej mi zależy na bodjaże drugim herbie (podobny do obecnego, ale tylko z czarnym i białym kolorem)

pozdrawiam

http://www.hqfl.dk/

Komentarz

dzięki ale nie ma tam herbu na którym najbardziej mi zależy...ale jeszcze raz dzięki

Komentarz

a na jakim najbardziej Ci zależy to może cos zaradzimy?
        NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

napisałem wyżej herb na którym jest tylko kolor czarny i biały...

Komentarz

kiedyś na forum Legia.net w avatarach do wyboru były stare herby może tam zobacz.
            NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

na legia.com.pl wpisz w wyszukiwarce "herby". I tam jest taki jeden news o zmianach herbów na przestrzeni lat. O ile pamiętam, jest tam ten brakujący Tobie
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

http://legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=6331

Komentarz

ooo dzięki za pomoc

Komentarz

herb

Jak Wam sie widzi pomysl z tym erbem na koszulkach Dla mnie bomba

Komentarz

Sam pomysł jak najbardziej jest OK ale moim zdaniem ten herb na koszulce adidasa z najnowszej kolekcji wygląda tragicznie. Jedno z drugim ładnie nie wygląda... a szkoda bo chciałem sobie kupić wreszcie oryginalną koszulkę meczową i z tą wiązałem wielkie nadzieje... :/
                      jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Pracuję...
                      X