Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Włóczykij
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Pilot
    Zamieszczone przez Fizi
    Czy tam widzę ZS i OL? Czy za dużo alko mam z organiźmie?
    tak, bo to chodzi o bany nan forum Zagłębia i Olimpii

Zostaw komentarz:

• Pilot
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Fizi
    Czy tam widzę ZS i OL? Czy za dużo alko mam z organiźmie?

Zostaw komentarz:

• Fizi
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Koledzy admini, a co to za ściema z tym uwierzytelnianiem przy rejestracji? Kod się nie pokazuje, rejestracja przechodzi bez problemu a ludzie się tylko stresują

Zostaw komentarz:

• Eda
    odpowiedział(a)
    Ha samo sie naprawiło

Zostaw komentarz:

• Eda
    odpowiedział(a)
    Mam problem z HP ponieważ kiedy chce zobaczyć jakies tam nowe posty to mam oznaczone że jestem nie zalogowana (mimo tego że sie wcześniej logowałam) a najnowsze posty nie sa pokazane (sa tylko te które były przed tym jak mi sie to zrobiło). Co sie stało i co można z tym zrobić??
    P.S. To się dzieje tak tylko na HP

Zostaw komentarz:

• kFiCzOl
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jarcyś
    Zamieszczone przez CyC(L)oNe
    jarcyś lepiej się zapytam czy ja też z tymi literkami
    jakbys mogł...

ps: dobra kwiczoł jak chcesz
    z przytupem!

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez CyC(L)oNe
    jakbys mogł...

ps: dobra kwiczoł jak chcesz

Zostaw komentarz:

• kFiCzOl
    odpowiedział(a)
    zdjąłem

a czy mógłbyś z łaski swojej zmienić ten durny pokemoński sposób pisania swojego nicka ? (male i duże litery)
    Nick taki mam od 5 lat i już go nie zmienię :P. Ewentualnie możesz nazywać mnie Kficzol, nie obrażę się (byli nie przez "W"!!!!!!!!) .

Za zdjęcie kartek dziękuję i obiecuję, że będę się starał, aby w przyszłości ich więcej nie dostać.

Tak w ogóle to bym napisał z mojej wrodzonej złośliwości, że pisanie nicka z małej litery uważam za nie szanowanie siebie, tyle że mój też pisze się z małej - a to wszystko przez to, że nie chciałem mieć dużego "i" w środku bo wyglądało by jak l (nota bene kiedyś niektórzy mówili na mnie kficzoi ).

Zostaw komentarz:

• Cyclone
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    zdjąłem

a czy mógłbyś z łaski swojej zmienić ten durny pokemoński sposób pisania swojego nicka ? (male i duże litery)

Zostaw komentarz:

• kFiCzOl
    odpowiedział(a)
    1. czasami tak bywa

wybierz opcje "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" powinno pomoc na przyszłosc

2. masz avatar : ludzika z żółtymi kartkami

jesli przez jakis czas (powiedzmy 2-3 tygodnie) będziesz zachowywał się bez zarzutu, kartki zostaną zdjęte a Ty będziesz mógł korzystac ze swojego avataru
    A ja mam karteczki już jakieś 5 miesięcy i mimo próśb nie zostały mi zdjęte :/

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    1. czasami tak bywa

wybierz opcje "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" powinno pomoc na przyszłosc

2. masz avatar : ludzika z żółtymi kartkami

jesli przez jakis czas (powiedzmy 2-3 tygodnie) będziesz zachowywał się bez zarzutu, kartki zostaną zdjęte a Ty będziesz mógł korzystac ze swojego avataru

Zostaw komentarz:

• Rudek
    rozpoczął temat Problemy

Problemy

1.Po przeczytaniu postów dalej mam zaznaczone jako nie przeczytane, czyli zamiast na biało są na pomarańczowo cz jakoś tam:P

2.W profilu nie mam na końcu możliwości dodania avataru, bo nie ma ani przeglądaj, ani np. dodaj avatar
Pracuję...
X