Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Problemy

1.Po przeczytaniu postów dalej mam zaznaczone jako nie przeczytane, czyli zamiast na biało są na pomarańczowo cz jakoś tam:P

2.W profilu nie mam na końcu możliwości dodania avataru, bo nie ma ani przeglądaj, ani np. dodaj avatar

1. czasami tak bywa

wybierz opcje "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" powinno pomoc na przyszłosc

2. masz avatar : ludzika z żółtymi kartkami

jesli przez jakis czas (powiedzmy 2-3 tygodnie) będziesz zachowywał się bez zarzutu, kartki zostaną zdjęte a Ty będziesz mógł korzystac ze swojego avataru

Komentarz

Zamieszczone przez jarcyś
      1. czasami tak bywa

wybierz opcje "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" powinno pomoc na przyszłosc

2. masz avatar : ludzika z żółtymi kartkami

jesli przez jakis czas (powiedzmy 2-3 tygodnie) będziesz zachowywał się bez zarzutu, kartki zostaną zdjęte a Ty będziesz mógł korzystac ze swojego avataru
      A ja mam karteczki już jakieś 5 miesięcy i mimo próśb nie zostały mi zdjęte :/

Komentarz

zdjąłem

a czy mógłbyś z łaski swojej zmienić ten durny pokemoński sposób pisania swojego nicka ? (male i duże litery)

Komentarz

jarcyś lepiej się zapytam czy ja też z tymi literkami

Komentarz

zdjąłem

a czy mógłbyś z łaski swojej zmienić ten durny pokemoński sposób pisania swojego nicka ? (male i duże litery)
            Nick taki mam od 5 lat i już go nie zmienię :P. Ewentualnie możesz nazywać mnie Kficzol, nie obrażę się (byli nie przez "W"!!!!!!!!) .

Za zdjęcie kartek dziękuję i obiecuję, że będę się starał, aby w przyszłości ich więcej nie dostać.

Tak w ogóle to bym napisał z mojej wrodzonej złośliwości, że pisanie nicka z małej litery uważam za nie szanowanie siebie, tyle że mój też pisze się z małej - a to wszystko przez to, że nie chciałem mieć dużego "i" w środku bo wyglądało by jak l (nota bene kiedyś niektórzy mówili na mnie kficzoi ).

Komentarz

Zamieszczone przez CyC(L)oNe
              jakbys mogł...

ps: dobra kwiczoł jak chcesz

Komentarz

Zamieszczone przez CyC(L)oNe
                jakbys mogł...

ps: dobra kwiczoł jak chcesz
                z przytupem!

Komentarz

Mam problem z HP ponieważ kiedy chce zobaczyć jakies tam nowe posty to mam oznaczone że jestem nie zalogowana (mimo tego że sie wcześniej logowałam) a najnowsze posty nie sa pokazane (sa tylko te które były przed tym jak mi sie to zrobiło). Co sie stało i co można z tym zrobić??
                  P.S. To się dzieje tak tylko na HP

Komentarz

Ha samo sie naprawiło

Komentarz

Koledzy admini, a co to za ściema z tym uwierzytelnianiem przy rejestracji? Kod się nie pokazuje, rejestracja przechodzi bez problemu a ludzie się tylko stresują
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

"No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Fizi
                          Czy tam widzę ZS i OL? Czy za dużo alko mam z organiźmie?

"...bo nic dla człowieka lepszego pod słońcem,
                          niż żeby jadł, pił i doznawał radości..."

Komentarz

Zamieszczone przez Pilot
                            Zamieszczone przez Fizi
                            Czy tam widzę ZS i OL? Czy za dużo alko mam z organiźmie?
                            tak, bo to chodzi o bany nan forum Zagłębia i Olimpii

Komentarz

Pracuję...
                            X