Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszulki treningowe

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koszulki treningowe

czy są dostępne do kupienia gdzieś treningowe koszulki Legii?? właśnie takie: http://www2.legialive.pl/photos05/05awf2_f2.jpg i http://www2.legialive.pl/photos05/05awf2_f15.jpg
    bo są to bardzo fajne modele i bardzo chętnie bym zakupił je podajcie adresy sklepów, a najlepiej jakby były dostępne do zakupu przez net

Sprawdź w sklepikach z gadżetami lub w sklepach adidasa.

Komentarz

Tą zieloną w której Magiera siedzi to można spotkać w wielu sklepach. Np. w BlueCity, Janki ... przymierzam się kupić
      "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
      Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
      Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
      Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

no nie o tą chodzi

ale w Blue City to i ja widziałem to nie jest to o którą mi chodzi... :/ tamta jest meczowa.... a ja chce treningową

Komentarz

a pod kortami albo na Puławskiej nie ma?
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

pod kortami są napewno. widziałem je tam 30.12. ale teraz tam nie idźcie, bo remanent trwa tam od kilku dni . pojechałem odebrać koszulkę w piątek, to zastałem zamknięte drzwi. dziś pojechałem specjalni drugi raz-***** to samo . póki co wieszaki są niemal puste, kartony na podłogach itp. orientuje się ktoś kiedy tam będzie w końcu otwarte??
            Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
            Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
            Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
            ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
            A jeśli znajdziesz tę chwilę...
            będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

dzięki (L)

dzięki bede musiał zobaczyć cazy tam są
              LEGIA WARSZAWA (L)

Komentarz

Z tylu tych koszulek jest taki sam napis jak z przodu, tyle ze tam jakos nie bardzo pasuje, po za tym nadruki wygladaja podejrzanie, koszulki kosztuja tyle co meczowe. Na Pulawskiej widzialem do kupienia tylko biale- zielonych niet
                brzydki, zły i szczery

Komentarz

Pracuję...
                X