Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Witam, sorry, że zakładam temat jako nowy użytkownik ale nie wiem jak dodać avatar i w podpisie zdjęcie, w miejscu gdzie należy wpisać link do zdjęcia go wpisuje i nic, pojawia się tylko {x} i nic więcej, nie wiem dlaczego i co robić, próbowałem szukać po forum ale nie bardzo mogę znaleść. moze trzeba wpisać coś przed adres adresu ?? pomocy LEGIA MISTRZ!

Uwaga Sprzedam Nowe Szale Legii, Łączone oraz Naszych Braci ! GG 5162480

w podpisie nie wiem, czy się da; nie przyjmuje na pewno gifów;
    adres z netu podawałeś, jak rozumiem
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

tak z neta, tak jak mam w profilu tam do uzupelnienia to avatar i podpis i w zadnym nie działa

Komentarz

Adres avatara wstawisz wklejajac adres obrazka w pole: Odnośnik do zewnętrznego obrazku

Podpis natomiast wklejajac obrazek w pole Tekst podpisu pomiedzy znaczniki [img][/img]

W ten sposob wszystko powinno nalezycie dzialac. Jesli masz wciaz problem to przeslij mi te adresy na priv.
        ...

Komentarz

a ja mam inny problem
          jak mam wrzucić obrazek, w swój post?, bo jest to zdjęcie, kórem mam na dysku.
          Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
          Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
          Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
          ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
          A jeśli znajdziesz tę chwilę...
          będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

Re: Avatary i Podpisy

Zamieszczone przez Adriano21
            Witam, sorry, że zakładam temat jako nowy użytkownik ale nie wiem jak dodać avatar i w podpisie zdjęcie, w miejscu gdzie należy wpisać link do zdjęcia go wpisuje i nic, pojawia się tylko {x} i nic więcej, nie wiem dlaczego i co robić, próbowałem szukać po forum ale nie bardzo mogę znaleść. moze trzeba wpisać coś przed adres adresu ?? pomocy LEGIA MISTRZ!
            A moze ten obrazek jest na serwerze ktora nie ma hotlinkowania czy jakos tak, wtedy nie bedzie wyswietlany. Zaloz sobie konto na republice i tam go umiesc.

Komentarz

no właśnie "Guzik", jest na f r i k o i z tego co się dowiedziałem dzięki, pewnemu urzędnikowi forum nie działa, ale nie bardzo mam kiedy założyć konta na republice ale pewnie tak muszę zrobić, ale podpis już mam foto

Komentarz

heh juz myslalam, ze to (kolejny) temat z serii "skad pomysl na avatary i podpisy", a tu taka niespodzianka
                NIEDZIELNE DZIECKO

Komentarz

Zamieszczone przez lamia
                  heh juz myslalam, ze to (kolejny) temat z serii "skad pomysl na avatary i podpisy", a tu taka niespodzianka
                  ja byłem przekonany ze bedzie : Nooo to wybieramy najlepszy avatar , mi sie najbardziej podobają takie chuliganskie PDK

Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Witam wszystkich, ja mam takie głupie pytanko jak zmniec znaczek klubowy pod nickiem??

Komentarz

hmhmhmhm
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                        hmhmhmhm
                        Dzieki, widze, ze jest to robione przez was recznie, nie probowaliscie skryptem??

Komentarz

Mam pytanie.
                          jak wkleić avatar z komutera?? dodam ze wpisywanie adresu np. c:katalog\...... nie działa.

Komentarz

Wrzuc ten obrazek na http://imageshack.us/ i podaj w podpisie adres do twojego avatara.

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
                            F.Nietzsche

Komentarz

Zamieszczone przez żyła
                              a ja mam inny problem
                              jak mam wrzucić obrazek, w swój post?, bo jest to zdjęcie, kórem mam na dysku.
                              Najpierw musisz zdjęcie umieścić na jakimś FTP jeśli masz albo np. na (http://imageshack.us/) lub polskim (http://www.lul.pl) i jak będziesz miał już adres obrazka czy zdjęcia to wstawiasz go między znaczniki [img]adres_obrazka[/img]
                              Ole.

Komentarz

Pracuję...
                              X