Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Problem

Ja mam takie pytanie.CZy to mi sie cos zjebalo bo jak sie loguje to w ogole nie odznacza mi nowych postów. Jakby co to jak sobie z tym poradzić bo mnie to z lekka wkurwia :/
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Miałem to samo... nie zrobiłem NIC i... sie naprawiło
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Mam problem z nieprzeczytanymi postami-nie było mnie ze 2 tygodnie na forum i nie podświetla mi tych postów :/

Nie wiem co jest nie tak... oddajesie

Komentarz

Cookis / temp wykasowac
        Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

Wykasowałam i nadal nic

EDIT: Nie wiem co i jak ale juz działa

Komentarz

Zamieszczone przez Nova
            Mam problem z nieprzeczytanymi postami-nie było mnie ze 2 tygodnie na forum i nie podświetla mi tych postów :/

Nie wiem co jest nie tak... oddajesie
            Ewuś, znowu cóś namieszałaś
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

Jeśli jeszczekomuś moge pomóc, to ja prowadzę forum (www.internetffa.prv.pl),
              I wiem że jest to błąd forum. Wersja phpbb (tu jest wgrany hack Przema 1. sama decyduje jak to ma wyglądać
              pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez Nova
                Wykasowałam i nadal nic

EDIT: Nie wiem co i jak ale juz działa
                no bo to trza na bierząco kasowac zeby sie nie zapchało i jak skasujesz to dopiero od tej pory powinno podswietlac nowe posty :tak:
                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

to ja Sushe - Wiślak

mam wielką prośbę do moderatorów:

zablokowałem sobie dostęp do konta (bawiłem się zmianą emila ) i teraz nie mogę się zalogować bo muszę uaktywnić konto - może ktoś mnie odblokować ?

z góry dziękuje
                  Sushe - właściwy

Komentarz

Powinieneś mieć już odblokowane

Komentarz

Dzięki legart

w takim razie można skasować tego uśmiechniętego legionistę
                      brak

Komentarz

od ponad pol godziny nie widze zadnych nowych postow [to jest raczej nie realne aby nikt niczego nie napisal przez tyle czasu], a jak ponownie wchodze na forum to mi wyskakuje w lewym rogu:
                        "Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /home/site/8132/www/forum/includes/page_header.php on line 60"

ocb

Komentarz

Zamieszczone przez amba

od ponad pol godziny nie widze zadnych nowych postow [to jest raczej nie realne aby nikt niczego nie napisal przez tyle czasu], a jak ponownie wchodze na forum to mi wyskakuje w lewym rogu:
                          "Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used after 'URL-Rewriter' in /home/site/8132/www/forum/includes/page_header.php on line 60"

ocb
                          A co dziś palisz??
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

jak to co pale to co zwykle

ale to ze mam dziwna jazde na forum to nie wina wloszczyzny Holandii

Komentarz

Zamieszczone przez amba

jak to co pale to co zwykle

ale to ze mam dziwna jazde na forum to nie wina wloszczyzny Holandii
                              Polecam:
                              http://www.firefox.pl/

Nie dziękuj!
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                              X