Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aplikacja mobilna FORUM

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Aplikacja mobilna FORUM

Mamy to! Wraz z udaną rzutką na nowy serwer forum zakupiliśmy za $199 gotowe aplikacje mobilne forum na iOS i Androida przygotowane przez vBulletin.
    Dziś przetestowałem u siebie (android) i działa elegancko.

Nie wstawiałem apki do sklepów Apple i Google, bo to kolejne $100 rocznie iOS + $25 rocznie Android.
    Poniżej wrzucam działające linki do APK, można sobie zainstalować bezpośrednio z serwera legionisci.com.

Forum-Legii-1.0:

Android: https://legionisci.com/forum/Forum-Legii-1.0.apk (50MB)
    iOS: https://legionisci.com/forum/Forum-Legii-1.0.ipa (28MB)

Teoretycznie powinny działać powiadomienia push (nie testowałem).

- Ewentualne aktualizacje apki będą wrzucane w tym wątku
    - Jeżeli chodzi o uwagi co do działania apki to... raczej na nic nie mamy wpływu, więc nie liczyłbym na spełnienie jakichkolwiek próśb przez vBulletin.

Mógłby jakiś „ajfoniarz” wrzucić instrukcję „krok po krokroku”, co należy zrobić, żeby zainstalować tę apkę, bo zacząłem tego rzekomego „cudu techniki” używać niedawno i za cholerę nie potrafię zrozumieć jakim cudem ludzie dali sobie wmówić, że ajfony są niby takie zajebiste.
    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Ajfona mam od dłuższego czasu (kwestia przyzwyczajenia), ale tej apki nie moga zainstalować - jak klikam z telefonie w link z tego tematu to dłuższej chwili młócenia wyskakuje mi takie coś (i jest tego w dół od cholery i ciut ciut)
      Ktoś coś??
      Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: for.png
Wyświetleń: 266
Rozmiar: 237,3 KB
ID: 2622041
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Mi się pobiera normalnie plik .ipa, z którym nie bardzo wiem co mam dalej zrobić. Jak go ugryźć w ogóle.
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Android
          plik .apk pobrany i śmiga
          Jedno Miasto
          I Jeden Klub
          Legia Warszawa
          Legia az po Grob

Komentarz

Chyba jednak lepiej korzystać z forum przez przeglądarkę.
            ta apka nie ma podjazdu do tapatalka.
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
              Chyba jednak lepiej korzystać z forum przez przeglądarkę.
              ta apka nie ma podjazdu do tapatalka.
              Zgadzam się.
              Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

Też mi się wydaje że tapatalk był zdecydowanie bardziej przyjazny dla użytkownika.
                Tutaj najbardziej brakuje mi odznaczania nieprzeczytanych tematów.
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Forum zniknęło z tapatalk. Wróci jeszcze?

Komentarz

Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
                    Forum zniknęło z tapatalk. Wróci jeszcze?
                    Nie wróci. Wyjaśniałem przed zbiórką, że po przenosinach na hosting cloud bezpośrednio w vBulletin takiej opcji nie będzie.
                    Jak komuś nie działa apka, to zwykła webowa wersja mobilna(responsywna) działa jest i ma wszystkie funkcje jak na desktopie.

Komentarz

Dzięki wielkie za link do aplikacji Używam zarówno iOS jak i androida
                      Ostatnio edytowany przez Janek38; 170578.

Komentarz

Przyzwyczajony do tapatalk stwierdzam, że ta apka działa fatalnie. Korzystam od miesiąca i wchodząc w dany temat, należy przejść do ostatniej strony, żeby ręcznie przewinąć do ostatniego nieprzeczytanego posta. Rozumiem, że nie mamy tu opcji "nieprzeczytane posty"?
                        Kolejny temat - przy przechodzeniu na ostatnie strony czesto bywa, że sie po prostu nie ładują. Pomaga kliknięcie na numer przedostatniej strony i ponowny powrót do ostatniej strony na liście danego tematu.
                        W niektórych tematach (o dużej liczbie postów) załadowanie ostatniej strony jest niemożliwe i apka najzwyczajniej sie zawiesza i wyskakuje błąd z komunikatem po ktorym mozliwe jest jedynie zamknięcie apki.
                        Też tak macie? Możliwa jest jakaś aktualizacja?

Komentarz

Pracuję...
                        X