Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liczniki

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Mody : HP MP EXP - cóż to jest?
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Ani ziąbi ani grzeje... mam głęboko w tyłęcju...
      bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Komentarz

Za jakąś ilość postow masz poziom... Poziom to HP. EXP to ilość postów, których brakuje do następnego poziomu.. MP: pokazuje jak szybko user postuje.
        Max mp jest oparte na levelu, każdy post kosztuje mp, z czasem mp regeneruje się .

Komentarz

liczniki gora

Komentarz

Drogie Panie i Panowie,

postuluje o usuniecie licznika jak i wszelkich innych oznak aktywnosci na forum!
            Blagam, bo inaczej za chwile nie bedziemy w stanie pogadac spokojnie w jednym temacie.
            Po co komu licznik?! To tylko przyciaga pokemony, a jesli sie nie myle kazdy wpis obciaza baze sql.
            ja juz nie mam sily czytac durnych i kretynskich postow, ktore nic nie wnosza do dyskusji. Chce rozmawiac z Legionistkami/Legionistami (ewentualnie, w drodze wyjatku z reprezentantkami innych klubow) tak jak to bylo wczesniej, a nie co chwile trafiac na posty w stylu "Lucjan Brychczy jest legenda i mam nadzieje, ze wyjdzie z cienia".

Nie wytrzymam, ide sie upic na smutno.
            ***** mac :w_morde:
            22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

jak tak trzeźwo patrze i czytam o co chwile ktoś pisze o tych ho mx czy jak tak. ja tego nie mam wiec widze ze każdy ma aktywne różne funkcje na tym forum

i takie pytanie ważne przez chwilę i potem w nowym seznonie. jeżeli piszę posta a pod spodem drugiego to łączy je w jeden z tekstem "dodano".
              dobry patent żeby nie było miliona postów ale w typerze lekko uciążliwe :> już nawet nie to ze sam typuje u siebie i nie moge typowac od razu po wrzuceniu kolejki żeby mieć z głowy bo pewnei ktoś skopiuje calego i doda swoje wyniki :/ ale w wynikach których częśto nikt nie komentuje jak sie połczą posty to bajzel sie robi.

da sie na to cos zaradzić w tym jednym dziale ??

Komentarz

nie powinno być tego licznika....
                ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
                Jest o wiele gorsza od przegranej,
                ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
                a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                  jak tak trzeźwo patrze i czytam o co chwile ktoś pisze o tych ho mx czy jak tak. ja tego nie mam wiec widze ze każdy ma aktywne różne funkcje na tym forum

i takie pytanie ważne przez chwilę i potem w nowym seznonie. jeżeli piszę posta a pod spodem drugiego to łączy je w jeden z tekstem "dodano".
                  dobry patent żeby nie było miliona postów ale w typerze lekko uciążliwe :> już nawet nie to ze sam typuje u siebie i nie moge typowac od razu po wrzuceniu kolejki żeby mieć z głowy bo pewnei ktoś skopiuje calego i doda swoje wyniki :/ ale w wynikach których częśto nikt nie komentuje jak sie połczą posty to bajzel sie robi.

da sie na to cos zaradzić w tym jednym dziale ??
                  Da się... Dziś to zrobię.
                  Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM

I licznik, licznik też możesz "zrobić". :>

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                      Zamieszczone przez MaxyM

I ikonkę "focha" koniecznie bym prosił..
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez Jaco
                        Zamieszczone przez Beny
                        Zamieszczone przez MaxyM

I ikonkę "focha" koniecznie bym prosił..
                        Ooooooooooo...tak....ikonka "foch" to podstawa. Popieram inicjatywe i pisze sie do grupy inicjatywnej. "Foch" MUSI WROCIC.
                        stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM

nietety dalej jest jak było.

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                            Zamieszczone przez MaxyM

nietety dalej jest jak było.
                            Już jest ok
                            Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

:dziwne: skad nagle u mnie tyle postow :co: bylo z 5 razy mniej ...chyba :P

Komentarz

Jest ich dokladnie tyle, ile nabiles przez ten caly czas.
                                ...

Komentarz

Pracuję...
                                X