Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Karta platnicza Legii Warszawa - Open Finance

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• chung minh tai chinh
    odpowiedział(a)
    Ten punkt do zakładania konta jest dalej przy wejściu w Fan Store?

Zostaw komentarz:

• Legiek88
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem ta karta jest dobra jeśli sie po prostu z niej korzysta... Jeśli ktoś nie używa karty na co dzień i nie wpływa mu na nią wynagrodzenie to ciężko będzie dotrzymać warunków w umowie. Tu jest wypisane wszystko http://legia.com/open-finance-86

Zostaw komentarz:

• Xth
    odpowiedział(a)
    Wydaje mi się że 2 lata

Zostaw komentarz:

• tomekk
    odpowiedział(a)
    Po jakim czasie można zrezygnować z tego konta bez żadnych konsekwencji?

Zostaw komentarz:

• Pająk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    Dostał ktoś PIT od OF? Oni ponoć liczą ten bon na 100zł jako przychód
    Dostałem...

Zostaw komentarz:

• Cielo
    odpowiedział(a)
    Dostał ktoś PIT od OF? Oni ponoć liczą ten bon na 100zł jako przychód

Zostaw komentarz:

• Jacob_
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Pająk Zobacz posta
    Czy bon trzeba w kasie od razu wykorzystać w całości?
    Raczej tak, bo bon Ci zabierają.

Zostaw komentarz:

• Pająk
    odpowiedział(a)
    Czy bon trzeba w kasie od razu wykorzystać w całości?

Zostaw komentarz:

• Warszafiak
    odpowiedział(a)
    W czwartek od 13-19 w sklepie Legii za wstepny (pozytywny) wniosek do karty kredytowej simpleciti każdy klient otrzymuje bon 100zł do wykorzystania. Zapraszamy
    z fb Legijnych szmulek tylko nie o ten czwartek chodzi a co do konta to ktoś coś ?

Zostaw komentarz:

• Warszafiak
    odpowiedział(a)
    Odradzam to konto mija rok i nie mogę się doprosić o kolejny bon , nie zapisali do programu mastercard i na mnie zwalają winę . Obsługa fatalna nikt nie zna się na koncie kibica i tak odsyłają od osoby do osoby ,a każda próbuje wcisnąć jak nie kredyt to inne dziadostwo. Napisałem reklamacje do centrali i czekam co odpiszą co nie zmienia faktu ,że chyba zrezygnuje .

niby pytanie pasuje tu http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=4235 ale zapytam w tym wątku . Gdzie założyć konto co by kibolowi pasowało czyli wszystko free gdzieś jeszcze jakieś bony dają ?

Zostaw komentarz:

• fakemmal
    odpowiedział(a)
    za duza kasa

Zostaw komentarz:

• KarolC
    odpowiedział(a)
    Mi ostatnio 70 zł zabrało przy wypłacie 700..

Zostaw komentarz:

• pzk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    Minął mi właśnie rok, warunek płacenia kartą 5x w miesiącu spełniłem w 10/12 miesięcy. Upominałeś się jakoś o ten bon czy sami z siebie przysłali jakoś pocztą?
    U mnie rok minął w marcu albo kwietniu i na początku czerwca zadzwonili, że mam odebrać w jakiejś ich placówce na Puławskiej.

Zostaw komentarz:

• Cielo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Hjubi
    Ja swój dostałem jakoś na przełomie roku, więc zakładałem konto sporo wcześniej niż Ty.
    Minął mi właśnie rok, warunek płacenia kartą 5x w miesiącu spełniłem w 10/12 miesięcy. Upominałeś się jakoś o ten bon czy sami z siebie przysłali jakoś pocztą?

Zostaw komentarz:

• Jacob_
    odpowiedział(a)
    - powyższa opłata od 4 maja 2015 r. nie dotyczy Klientów do 28 roku życia, opłata ta wynosi bezwarunkowo 0 zł,
    Dobrze, że chociaż trochę o młodzieży pomyśleli, ale zaczyna się dziadostwo jak w BZ WBK...

Czy ktoś dostał drugi bon na zakupy w Fan Store?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X