Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Karta platnicza Legii Warszawa - Open Finance

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Warunkiem przeprowadzenia 5 transakcji Kartą w miesiącu przez cały rok(Tak mi powiedziano przez telefon gdy dzwoniłem w sprawię swojego kupony rabatowego) a tak jak mówiłem wcześnie gdy podpisywałem umowę nie było mowy o żadnym warunku do wykonania aby ten kupon otrzymać.
    Zamieszczone przez uki Zobacz posta
    Chyba jedynym warunkiem jest przeprowaszanie 5 transakcji karta w miesiącu i pewnie o to im chodzi.

Komentarz

Zamieszczone przez michrafal Zobacz posta
      Warunkiem przeprowadzenia 5 transakcji Kartą w miesiącu przez cały rok(Tak mi powiedziano przez telefon gdy dzwoniłem w sprawię swojego kupony rabatowego) a tak jak mówiłem wcześnie gdy podpisywałem umowę nie było mowy o żadnym warunku do wykonania aby ten kupon otrzymać.
      A więc ktoś Cię wychu.... :/ p.s może być ?
      Ostatnio edytowany przez tomekk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez uki Zobacz posta
        A wiec ktoś Cie wyhu.... :/
        Wygląda na to, że nauczyciel polskiego w podstawówce.
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Warunkiem przeprowadzenia 5 transakcji Kartą w miesiącu przez cały rok(Tak mi powiedziano przez telefon gdy dzwoniłem w sprawię swojego kupony rabatowego)
          Dziwne, bo mnie o tym uprzedzili...
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

Witam,

próbuje założyć konto kibica od dwóch miesięcy, zostawiając swoje dane na ich stronie,wtedy to oddzwania automat który samoistnie się rozłącza mimo odebranej rozmowy. Gdy to ja dzwonie do nich, odbiera konsultant który twierdzi że on się tym nie zajmuję, ale już przekazuje sprawę dalej i zaraz do mnie ktoś oddzwoni. Oczywiście nie oddzwania nikt. W skrócie wygląda to tak że dzwonię odbiera konsultant ponieważ jest z innej działki wiec informuje że przekazuje sprawe dalej teraz A) albo nikt nie oddzwania albo B) oddzwania kolejny również informując że on się tym nie zajmuje i przekaże sprawę dalej, dalej patrz ponownie punkt A) lub B). Po czterdziestym telefonie konsultant umawia mnie na spotkanie z najbliższym mi punkcie open finance,a na umowionym spotkaniu w siedzibie stacjonarnej dostaję wiadomość że nie można tego zrobić w siedzibie, jedynie przez telefon, a tylko podpisanie umowy ma być w siedzibie. Pan chce pomoc i przy mnie dzwoni na numer infolinii którego nikt nie odbiera, ale obiecuje dotrzeć do odpowiedniej osoby która w końcu będzie kompetentna w tym temacie i ta ma do mnie zadzwonić, ponoć odnalazł ją i... dziś mija tydzień od kiedy czekam na telefon tej "kumatej" osoby. K...A M.Ć.

Komentarz

Witam,

To Konto Kibica i Open Finance wcale takie najlepsze nie jest. Gdy podpisywałem umowę w Punkcie Open Finance - Karty Kibica w Oficjalnym Sklepie Kibica Legii Warszawa dostałem kupon rabatowy w wysokości 100 zł, ich Przedstawiciel powiedział mi, że po roku będę mógł się zgłosić po drugi kupon rabatowy o tej samej wartości i o żadnych dodatkowych warunkach nie było mowy.. Kontaktuje się z Open Finance w celu odebrania kuponu rabatowego i mówią mi o jakichś warunkach, które nie spełniłem aby móc odebrać kupon rabatowy mimo, że na samym początku jak podpisywałem umowę i wcześniej o tym wspominałem nie było mowy o żadnych warunkach.

Jedno wielkie oszustwo.

Pozdrawiam,
              rm
              sorry, uwierzyłeś mu "na gębę"?? szkoda Ci poświęcić 15 minut na przeczytanie warunków umowy(tak, tych kilku kartek z którymi wyszedłeś z banku po podpisaniu umowy) albo nawet 3 minut, na odnalezienie i przeczytanie punkt dotyczącego "kuponu rabatowego"??
              Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
              Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
              Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Komentarz

Ten punkt do zakładania konta jest dalej przy wejściu w Fan Store?
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

Nie ma. A co do tego kolejnego bonu wystarczy spełnić te wymagane 5 transakcji 10 razy na 12 miesięcy, dzięki temu za miesiąc mam tańszy karnet
                  "...no i główna zasada
                  nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
                  ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

Komentarz

Dwa pytanka.
                    1. Czy mogę mieć dwie karty do konta?
                    2. Jak można na nie wpłacać pieniądze? Istnieje możliwość wpłatomatowa czy tylko placówka banku jak było gdzieś wyżej wspomniane?
                    I plan to live forever or die trying

Komentarz

Zamieszczone przez Xth Zobacz posta
                      Dwa pytanka.
                      1. Czy mogę mieć dwie karty do konta?
                      2. Jak można na nie wpłacać pieniądze? Istnieje możliwość wpłatomatowa czy tylko placówka banku jak było gdzieś wyżej wspomniane?
                      Precyzyjnie nie mogę Ci odpowiedzieć na pytania, ale konto jest w getin banku
                      "...no i główna zasada
                      nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
                      ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

Komentarz

Dziękuję.
                        Chyba mimo wszystko nie ma sensu się bawić w to konto.
                        Zgłosiłem się poprzez formularz na oficjalce. Pani faktycznie zadzwoniła w ciągu 24h. Szkoda tylko że jedyną wiedzę jaką posiadała to na temat profitów z konta, które z resztą są dość dokładnie opisane na stronie.
                        Obiecała że na pytania odpowie mi konsultant, który "możliwe że zadzwoni jeszcze dziś" (poniedziałek).
                        Do tej pory zero kontaktu. Narzucać na siłę się nie będę.
                        Żeby było zabawniej w przypadku Kolegi zachowanie identyczne.
                        I plan to live forever or die trying

Komentarz

Działa Wam aplikacja mobilna na androidzie lub windowsie?
                          Kto to kto to kto to

Komentarz

Zamieszczone przez Koras(L) Zobacz posta
                            Działa Wam aplikacja mobilna na androidzie lub windowsie?
                            A której próbujesz używać?

Komentarz

Getin mobile
                              Kto to kto to kto to

Komentarz

Zamieszczone przez Koras(L) Zobacz posta
                                Getin mobile
                                Mi nie działa - co prawda nie mam ustawionego tego hasła, że chce konkretne literki, może dlatego...

Komentarz

Pracuję...
                                X