Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Mefedronowe Love
    Legionista
    • 08.2017
    • 37

    Podkurwmy jeszcze Leszka i kupmy se Dilavera.

    Komentarz

    • crespo1
      Legionista
      • 01.2014
      • 856

      Zamieszczone przez MarioWOLF
      W klubie długofalowo liczą, że Vesović będzie grał na prawej obronie. Aczkolwiek wiemy jak to wyglądało ... chłopak jest znacznie lepszy w ofensywie niż defensywie. A Kuchy może grać po obu stronach pomocy, a także jako napastnik.

      Jeśli chodzi o Recę i Frankowskiego, to kluczem jest przekonać samych zawodników do gry w Legii.

      Tak poza konkursem:
      Za Czerwińskiego dostaliśmy 250 tys euro, a w klubie liczą jeszcze na wpływy z możliwych transferów Prijovicia, VOO i Bereszyńskiego. Łącznie może to dać nawet ok. 2-3 mln euro! Także te procenty opłacają się, a Legia pozyska środki finansowe unikając sprzedaży jedynych wartościowych zawodników (Szymańskiego, Niezgody, Majeckiego).
      Kluby greckie lubia nie płacić za transfery, więc zamiast liczyć % z kolejnej sprzedaży ja bym zadał pytanie - czy PAOK i Olympiacos zapłacili nam za Vadisa i Zlatana.
      Janusz z Południowej

      Komentarz

      • Pepolainen
        Legionista
        • 11.2012
        • 329

        Zamieszczone przez Adin
        a może Vadis?
        Skoro tytuł wątku zawiera fantazje to jestem jak najbardziej na TAK.

        Potrafię sobie wyobrazić w przyszłym sezonie trójkę z przodu Szymański-Niezgoda-Michalak (Kuchy jako joker) i Vadisa w formie za ich plecami.
        A także przełożenie Dzidzi jako rozgrywającego na statystyki tego tria oraz wpływ na kwoty transferowe jakie możemy przytulić...

        Ehhh, marzenia
        Legia to życie

        Komentarz

        • paether
          Legionista
          • 09.2008
          • 343

          Zamieszczone przez bondxxx
          Z Kulesza zawsze da się dogadać, kwestia ceny i późniejszych profitów przy dalszej sprzedaży piłkarza.
          Pytanie, czy Mioduski ma odpowiednio mocną głowę do interesów z Kuleszą

          Komentarz

          • grodzisk1
            Legionista
            • 12.2011
            • 1187

            Zamieszczone przez Pepolainen
            Skoro tytuł wątku zawiera fantazje to jestem jak najbardziej na TAK.

            Potrafię sobie wyobrazić w przyszłym sezonie trójkę z przodu Szymański-Niezgoda-Michalak (Kuchy jako joker) i Vadisa w formie za ich plecami.
            A także przełożenie Dzidzi jako rozgrywającego na statystyki tego tria oraz wpływ na kwoty transferowe jakie możemy przytulić...

            Ehhh, marzenia
            Michalak to jest 2 półki niżej niż Kuchy.
            Dawidziuk pisze, że Montpelier ma złożyć nam ofertę na Wietesa.

            Komentarz

            • blaise101
              Legionista
              • 11.2011
              • 3405

              Szczerze mówiąc to z Szymańskim czy Michalakiem mamy, wbrew pozorom, trochę niekomfortową sytuację. A już mówię dlaczego. Otóż Seba bez wątpienia ma potencjał na lidera ofensywnego takiej drużyny, w końcówce pokazał, że można na nim opierać grę zespołu, ale jakoś nie jestem pewien czy on będzie potrafił utrzymać wysoką formę przez większość sezonu i prowadzić tą Legię. Czyli teoretycznie materiał na lidera ofensywy, a w praktyce może być różnie. Powinniśmy więc chyba ściągnąć jakiegoś innego mocnego gościa na "10".
              Michalak - też potencjał na pierwszy skład, a na pewno na bardzo solidnego jokera, ale może jednak na obozie okaże się, że nie przekonuje trenera i wraca do Płocka? Wynika więc z tego, że w kwestii skrzydłowego możemy mieć trochę związane ręce przez najbliższy miesiąc.

              I teraz co robić? Wierzyć w optymistyczny wariant, że obaj będą mogli być liderami Legii i nie ściągamy żadnych kotów? Czy jednak podchodzimy do sprawy racjonalnie i zabezpieczamy się? Co jednak gdy młodzi od początku będą w wysokiej formie, aspirującej do gry w "11"? (i ktoś będzie się musiał kisić na lawie) Muszę przyznać, że przed Kepciją spory ból głowy


              W ogóle tak pisze parę osób, żeby brać Dilavera.. Fakt, dobry obrońca, ale jednak ja mam w głowie dwie rzeczy: raz już zaufaliśmy skautom Lecha (Ojamaa) i wiemy jak to się skończyło, a dwa, że Lech, Jaga to wszystko drużyny loserów, więc też nie chciałbym za dużo ich tu widzieć na Ł3
              Ostatnio edytowany przez blaise101; 53772.

              Komentarz

              • michu_wielun
                Legionista
                • 11.2009
                • 68

                Zastanawia mnie jedna rzecz, pojawiają się już plotki odnośnie nowych piłkarzy, niby są składane oferty, nowy trener znany wciągu dwóch tygodniu. Czy to będą transfery bez wiedzy nowego trenera wg widzi mi się Miodka, Kepcji czy może znane jest nazwisko trenera i wszystko jest już konsultowane?
                Ostatnio edytowany przez michu_wielun; 14567.

                Komentarz

                • Huxley
                  Legionista
                  • 09.2010
                  • 3257

                  Zamieszczone przez Mefedronowe Love
                  Podkurwmy jeszcze Leszka i kupmy se Dilavera.
                  Ponoć chce go Bjelica do Dinama, a Dilaver jest/był jego pupilkiem...
                  Mamy Kezmana z Serbii Tarana

                  Komentarz

                  • blaise101
                    Legionista
                    • 11.2011
                    • 3405

                    Zamieszczone przez michu_wielun
                    Zastanawia mnie jedna rzecz, pojawiają się już plotki odnośnie nowych piłkarzy, niby są składane oferty, nowy trener znany wciągu dwóch tygodniu. Czy to będą transfery bez wiedzy nowego trenera wg widzi mi się Miodka, Kepcji czy może znane jest nazwisko trenera i wszystko jest już konsultowane?
                    Mi się wydaje, że Miodek dąży do modelu, znanego z US sportów (NBA, MLB, NFL, NHL..), gdzie jest GM (generalny menadżer), on dokonuje wymian, podpisuje graczy i trenerowi **** do tego za przeproszeniem, co najlepiej było zobrazowane w filmie Moneyball z Pittem czy Draft Day z Costnerem. Trener jest od trenowania i rzeźbi w tym co mu zaserwuje GM (Kepcija u nas).
                    Podobnie przecież ze sztabem już się zaczęło dziać. Miodek mówi, że Sos zostaje i będzie to stałe stanowisko w klubie, a nie zmieniające się wraz z trenerem. Ponadto Dowhań, Vuko.. Mamy w zasadzie cały sztab.

                    Myślę, że to nie jest zła opcja. Skończy się ściąganie "ziomków" trenera, z którymi nie wiadomo co zrobić jak odejdzie, a stabilizacja w przygotowaniu fizycznym, jakiś plan długofalowy, realizowany przez jednego speca (o ile takim jest Sos - mam nadzieję, że tak), to też może nie jest zła opcja.

                    Komentarz

                    • Marcino
                      Legionista
                      • 05.2015
                      • 5112

                      Bardzo podobała mi się wypowiedź Miodka, że nie pozwoli na przyjście kolejnego trenera z wagonem jego zawodników. Wreszcie ktoś złamie ten standard, który mamy w naszej lidze od ok. 2-3 lat.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

                      To warszawskie ballady ...

                      Komentarz

                      • Mefedronowe Love
                        Legionista
                        • 08.2017
                        • 37

                        Pomyślałbym nad Sobiechem. Skoro ma zastanawiać się nad powrotem do Polski, to może u Nas odpaliłby. Jarek i Sobiech na szpicy i pięknie.

                        Jak wygląda sytuacja z Cafu? Z tego co pamiętam jest wypożyczony.

                        Komentarz

                        • Jasper121
                          Legionista
                          • 08.2010
                          • 1186

                          Zamieszczone przez Mefedronowe Love
                          Pomyślałbym nad Sobiechem. Skoro ma zastanawiać się nad powrotem do Polski, to może u Nas odpaliłby. Jarek i Sobiech na szpicy i pięknie.

                          Jak wygląda sytuacja z Cafu? Z tego co pamiętam jest wypożyczony.
                          Jest wypożyczony do nas do końca swojego kontraktu w Metz (rok), chcą go wykupić w tym sezonie.

                          Komentarz

                          • grodzisk1
                            Legionista
                            • 12.2011
                            • 1187

                            O! Kapustka!
                            @srogi
                            Obserwowany Obserwujesz @srogi
                            Więcej
                            @Kapi67d może zostać piłkarzem @LegiaWarszawa. Będzie do wzięcia za darmo. Za chwilę więcej na http://Eurosport.Interia.pl @Eurosport_PL @SportINTERIA

                            Komentarz

                            • Marcino
                              Legionista
                              • 05.2015
                              • 5112

                              Jak za darmo to brać, koszty prowizji zwrócą się po odbudowaniu gościa i sprzedaży na zachód. Potencjał jest bardzo duży, tylko młody potrzebuje grać, grać i jeszcze raz grać.
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

                              To warszawskie ballady ...

                              Komentarz

                              • Hermit
                                Legionista
                                • 09.2015
                                • 1119

                                Kompromitujące ma statystyki jak na 21 lat. Czy Freiburg jest mocniejszym klubem od Legii? Jeśli tam się spektakularnie obsrał, to jak ma sobie u nas poradzić?

                                Komentarz

                                Pracuję...