Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • blaise101
    Legionista
    • 11.2011
    • 3405

    Zamieszczone przez księciuniu
    Wiadomo, że fajnie byłoby być młodym, zdrowym, mądrym, pięknym i bogatym, ale latka lecą i łokciu strzyka/klubowy sejf nie jest bez dna. Środkowy obrońca by się przydał, ale nie jest to chyba najbardziej paląca potrzeba (daj Boże Jędzy zdrowie). Ale jeżeli Luquinhas miałby grać na „10”, to potrzebny jest skrzydłowy, a ten Richard to właśnie raczej „10” niż skrzydło (a Luquinhas na skrzydle to strata zawodnika i miejsca na boisku). Więc Richard raczej w miejsce Luquinhasa w przypadku sprzedaży tego drugiego, a jeżeli on zostaje, to bardziej potrzebny jest porządny (a nie przekwalifikowywany) skrzydłowy (przynajmniej do czasu powrotu Vesovicia).
    Tak naprawdę wiele tu się rozchodzi o Karbownika. Nie możemy o nim zapominać, a w przypadku jego pozostania, a chyba wydaje się to coraz bardziej prawdopodobne, dochodzi nam klasowy gracz do ofensywy. Niestety przez brak tradycyjnego obozu i obserwacji prez legijnych dziennikarzy, ciężko powiedzieć gdzie Vuko go widzi, ale ja jestem przekonany, że nie w środku pola jak niektórzy. Tam i tak już jest MEGA ciasno. Lewe skrzydło albo dycha pozostaje, wydaje się, że bardziej lewe. Wtedy w ofensywie mamy:
    Karbownik/Kapustka Luquinhas/Gvilia/Kante/Kapustka Wszołek/Novikovas/opcjonalnie też Vesovic za pół roku jakby się okazało, że nowy wymiata na PO.
    Też więc robi się powoli ciasno.

    ps. to jakaś nowa tradycja będzie z tą czcionką?

    Komentarz

    • księciuniu
      Gintleman
      • 10.2010
      • 20981

      Zamieszczone przez blaise101

      ps. to jakaś nowa tradycja będzie z tą czcionką?
      Jak piszę bezpośrednio w okienku posta na forum, to mi nie zaznacza błędów (to chyba kwestia słuzbowego kompa). A ponieważ robię masę literówek, więc jak mam napisać więcej niż dwa zdania, to piszę w Wordzie i przeklejam - i wtedy robi się automatycznie taka czcionka. Ot i cała tajemnica [napisałem trzecie zdanie bezpośreednio na forum ]

      E: ... i zrobiłem literówkę
      Lubię sobie jebnąć posta.

      „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

      Komentarz

      • trx.
        Legionista
        • 03.2010
        • 184

        Zamieszczone przez księciuniu

        Jak piszę bezpośrednio w okienku posta na forum, to mi nie zaznacza błędów (to chyba kwestia słuzbowego kompa). A ponieważ robię masę literówek, więc jak mam napisać więcej niż dwa zdania, to piszę w Wordzie i przeklejam - i wtedy robi się automatycznie taka czcionka. Ot i cała tajemnica [napisałem trzecie zdanie bezpośreednio na forum ]

        E: ... i zrobiłem literówkę
        Księciuniu CTR + Shift + V i wkleja się bez formatowania - taki tip

        Komentarz

        • księciuniu
          Gintleman
          • 10.2010
          • 20981

          Działa, dzięki
          Lubię sobie jebnąć posta.

          „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

          Komentarz

          • Tyler_Durden
            Legionista
            • 06.2010
            • 1867

            Coś długo badają tą Kapustkę...

            Komentarz

            • Arve
              Legionista
              • 07.2012
              • 495

              Nie wiem czy było ale Świerczok raczej nie dla Legii

              "Meczyki.pl
              @Meczykipl
              Jakub Świerczok i Piast Gliwice - kilka dni temu informowaliśmy o zainteresowaniu. Teraz możemy powiedzieć, że rozmowy nabierają tempa. Kiedy transfer może zostać sfinalizowany? |
              @wlodar85"

              Komentarz

              • (L)ukas
                Legionista
                • 08.2004
                • 2910

                Zamieszczone przez Tyler_Durden
                Coś długo badają tą Kapustkę...
                Może osobiście go bada jeden z forumowiczów
                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

                Komentarz

                • Marcino
                  Legionista
                  • 05.2015
                  • 5055

                  Ciekawe ...

                  Przedstawiciele Legii nie czekali aż skończy się ostatni sezon w Championship. Na finiszu rozgrywek, w drugiej połowie lipca, skontaktowali się z Kamilem Grosickim. West Bromwich Albion dalej był w walce o bezpośredni awans do Premier League, ale drużyna Polaka wpadła w dołek. Po trzech remisach i porażce z Huddersfield Town wydawało się, że Brentford zepchnie WBA z drugiego miejsca w lidze do strefy barażowej. Wtedy właśnie Grosicki otrzymał telefon z Legii. Mistrz Polski widział szanse sprowadzenia piłkarza, jeżeli West Brom zostałby w drugiej lidze angielskiej.
                  Jak ustaliliśmy, Kamil Grosicki wstępnie wyraził zainteresowanie transferem, gdyby WBA nie wywalczył awansu. Polak rozważał wówczas różne scenariusze, ale priorytetowo traktował powrót z West Bromem do Premier League. Legia była konkretna. Przedstawiła zawodnikowi atrakcyjną propozycję finansową. Grosicki mógł liczyć na najwyższy kontrakt w drużynie (wtedy najwięcej zarabiał Artur Jędrzejczyk, około 800 tysięcy euro rocznie).
                  źródło, WP
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

                  To warszawskie ballady ...

                  Komentarz

                  • Jestem
                    Legionista
                    • 12.2016
                    • 3755

                    Cytat z Błońskiego:
                    Ale Kapustka po to właśnie rezygnuje z ponad połowy zarobków w Leicester, gdzie dostawał ponad milion euro rocznie...
                    Czyli Kapustka tani jednak nie będzie, no dobrze, kilkaset tysi. jurków dla niektórych to frytki, ale czekamy teraz niecierpliwie na kolejny przeciek czy bliżej 300 czy 600 tysi
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

                    Komentarz

                    • bondxxx
                      Legionista
                      • 01.2016
                      • 808

                      Skrzydłowy jeszcze przyjdzie, być może ex gracz Piasta - Valencia.

                      Komentarz

                      • Robert E. Lee
                        Legionista
                        • 05.2012
                        • 5627

                        Chyba aż tacy idioci w klubie na pracują by dawać tyle siana komuś kto non stop się łamie. Pewnie większość bonusy w zależności od gry.

                        Komentarz

                        • ŁUKASZ.
                          Legionista
                          • 06.2009
                          • 2617

                          Zamieszczone przez bondxxx
                          Skrzydłowy jeszcze przyjdzie, być może ex gracz Piasta - Valencia.
                          To Twoje fantazje, marzenia, koszmary czy typy?

                          Jakieś źródło takich `rewelacji`?!
                          |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                          Better Dead Than Red

                          Komentarz

                          • Hermit
                            Legionista
                            • 09.2015
                            • 1118

                            Zamieszczone przez ŁUKASZ.

                            To Twoje fantazje, marzenia, koszmary czy typy?

                            Jakieś źródło takich `rewelacji`?!

                            Komentarz

                            • Kijek
                              coraz chudszy
                              • 06.2004
                              • 12258

                              Grosik i Boruc w jednym klubie. Nie wiem czy Cosmopolitan i okoliczne knajpy byłyby na to gotowe.

                              Ps. Faktycznie Pudel ma trochę hajsu do wydania.
                              wiadomo co, wiadomo z kim.

                              Komentarz

                              • r9robins
                                Legionista
                                • 05.2011
                                • 1913

                                Zamieszczone przez Tyler_Durden
                                Coś długo badają tą Kapustkę...
                                Być może drobiazgowo przyglądają się jednemu z jego kolan?

                                Komentarz

                                Pracuję...