Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Marcino
    Legionista
    • 05.2015
    • 5112

    To wciąż młody chłopak ...
    Vuko ma dobre podejście do młodych, a także do tych po przejściach. Brać go.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

    To warszawskie ballady ...

    Komentarz

    • Bonhart
      Legionista
      • 08.2003
      • 3650

      Zamieszczone przez Kijek
      Jestem na tak z Kapustka. Wierzę, że pozamiatalby Luquinhasem. Chociaż to nie jest zbyt trudne.
      Mysle ze najlepiej jakby wrocil Pasquato.
      Ale Ty jestes slaby z tym Luqinhasem, pewnie za niski i za dobry technicznie. Nie to co Cristian...

      Komentarz

      • Yevaud
        Legionista
        • 05.2003
        • 5878

        Zamieszczone przez blaise101
        Widzę, że na wieczór zebrało się na jakieś zbiorowe wypisywanie głupot.

        Kapustka zmarnował najlepsze lata? On ma 23 lata i nic jak na razie nie zmarnował.
        Nie bardzo też rozumiem o co się rozchodzi - poszedł do Premier League, nie poradził sobie, co nie jest wielkim zaskoczeniem, próbował się odbudowywać w słabszych ligach - bundeslidze i 2 belgijskiej.. Rozumiem, że wszystko rozchodzi się o to, że nie chciał wracać do Polski, do jedynego słusznego klubu, jakim jesteśmy MY?
        Takie bardzo to zaskakujące, że skoro wyjechał już z tego bagienka, to nie uśmiechało mu się tak szybko tu wracać i wolał próbować sił nawet w 2 belgijskiej, gdzie jednak gra się futbol inny niż w Ekstraklasie? (który mu raczej średnio służy)
        Ponadto z tego co pamiętam to w Leicester w związku, że zmianą trenera, nie byli chętni do żadnych ruchów, zanim nowy coach nie zobaczy wszystkich na treningu i sam nie oceni..
        Proponuję więc niektórym troszkę lodu na głowę.

        Ja jestem jak najbardziej na tak - 23 letni, bardzo utalentowany Polak. Przyjdzie tu, to jakby potwierdził swoje umiejętności w Legii, to bez problemu wytransferuje się go na Zachód po raz drugi za ładną kwotę.
        Kapustka miał idiotyczne wypowiedzi będąc piłkarzem Cracovii - chocby dotyczące bodaj Błękitnych, którzy wyeliminowali jego zespół z PP.
        Jeśli dwa lata tułania sie po niższych ligach nauczyły go pokory, to czemu nie.
        Z drugiej strony - piłkarskim Bogiem to on nie był, a Anglicy zapłacili głównie za mityczny potencjał, który jak dotąd się nie zamienił na piłkarską jakość.
        Patrzę na statystyki z TM. W drugiej belgijskiej w 20 spotkaniach zarobił 8 zółtych kartek,a strzelił 3 bramki (grając jako lewy skrzydłowy, lewy napastnik, lub ofensywny pomocnik) No dupy nie urywa, i nie wiem, czy te żółte świadczą o waleczności czy o problemach z głową.

        Mówimy o drugiej belgijskiej, a nie o drugiej Bundeslidze, Championship czy Segunda Division. Np w drugiej lidze holenderskiej Piotr Parzyszek był czołowym strzelcem, a jakoś ekstraklasy nie przerasta.

        koko koko Skorza spoko...

        Komentarz

        • Traper
          Legionista
          • 02.2009
          • 1191

          Jeżeli to jest wzmocnienie składu o którym tak chętnie wypowiadał się Kucharski to nie mam pytań. Gość jest kotem w worku, może wypalić i pozamiata ligę a może nie zagrać nawet dobrego meczu. Rozumiem, że musimy ryzykować z takimi transferami i raz trafi nam się Obradović a raz Prijović(o Vadisie nie wspominam bo to strzał raz na 20 lat), ale nie mówmy wtedy o wzmocnieniu składu

          Komentarz

          • Gabro
            Legionista
            • 10.2003
            • 4902

            Nie pozamiata
            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

            Komentarz

            • Chmielo
              Legionista
              • 08.2010
              • 10146

              Kto pozamiata? Kapustka?
              A Melanż Trwa...

              Komentarz

              • Szawar
                Legionista
                • 10.2003
                • 11334

                Zamieszczone przez Kijek
                Jestem na tak z Kapustka. Wierzę, że pozamiatalby Luquinhasem. Chociaż to nie jest zbyt trudne.
                Dokładnie i nawet spoko statystyki ma Kapustka w tym sezonie.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                Komentarz

                • Moriarty
                  Legionista
                  • 02.2017
                  • 2180

                  Zamieszczone przez Szawar

                  Dokładnie i nawet spoko statystyki ma Kapustka w tym sezonie.
                  Co drugi mecz asysta. Nie to co cienias Luquinhas.
                  Bazinga!
                  Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

                  Komentarz

                  • Robert E. Lee
                    Legionista
                    • 05.2012
                    • 5627

                    Hlousek dostał zielone światło na szukanie nowego klubu. Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby go sprowadzić zamiast przedłużać z Rochą.

                    Komentarz

                    • Runi
                      Legionista
                      • 01.2012
                      • 5855

                      Przecież Kapustka to nie zamiatał nawet jak grał w Ekstaklasie.
                      Był młody , wyróżniający i tyle. Sztucznie napompowała go kadra.
                      Co nie zmienia faktu, ze na poziom Ekstraklasy przydatny zawodnik.

                      Komentarz

                      • Benek
                        Legionista
                        • 09.2011
                        • 16124

                        Dlaczego sztucznie ?

                        ​​​​​​
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

                        jest tylko jeden King!!!!

                        *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                        Komentarz

                        • Tyler_Durden
                          Legionista
                          • 06.2010
                          • 1885

                          Zamieszczone przez Robert E. Lee
                          Hlousek dostał zielone światło na szukanie nowego klubu. Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby go sprowadzić zamiast przedłużać z Rochą.
                          Ciekawa koncepcja. Po stronie minusów u Adama widzę wiek (4 lata starszy od Luisa), a bieganie to jeden z jego atutów. Nie wiadomo też jakby mu się podobała rola rezerwowego i ile by chciał pieniążków za jej odgrywanie. Wierzę w dobrą decyzję Vuko. Zna obu dobrze.

                          Komentarz

                          • Ivan Drugi
                            Legionista
                            • 02.2013
                            • 5275

                            Zamieszczone przez Benek
                            Dlaczego sztucznie ?

                            ​​​​​​
                            Zagrał jeden naprawdę dobry mecz z Irlandią Północną, jako że to było na Euro to w jedno popołudnie został gwiazdą.

                            Komentarz

                            • Alek
                              Legionista
                              • 10.2011
                              • 7776

                              Zamieszczone przez Ivan Drugi

                              Zagrał jeden naprawdę dobry mecz z Irlandią Północną, jako że to było na Euro to w jedno popołudnie został gwiazdą.
                              pamiętam Midziego słowa, że ma mentalność zwycięzcy i osiągnie sukces, chyba się nie sprawdziło :P

                              Komentarz

                              • Benek
                                Legionista
                                • 09.2011
                                • 16124

                                No ale zagrał ten mecz więc czy to można nazwać sztucznie ?

                                Zresztą , naprawdę sądzisz że Leicester kupili go oglądając jeden mecz na Euro ?
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

                                jest tylko jeden King!!!!

                                *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                                Komentarz

                                Pracuję...