Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Barto(L)d
    Legionista
    • 06.2005
    • 1180

    Zamieszczone przez Benek
    Ja tam nie patrze wstecz. Aktualnie Furman daję rade w Wiśle i uważam, że na ławkę w sam raz. Makowski jest młody i powinien grać więc dla niego najlepsze będzie wypożyczenie.
    Bo w Wiśle Płock jego słaba psychika nie wysyła już w tunelu "meila do kupy, że spotkanie jest w majtkach". Stąd też nie rozumiem, czemu nie patrzysz wstecz. W życiu w Legii nie osiągnie poziomu, jaki prezentuje w Płocku. A dobił się sytuacją ze Staśkiem - co z niego za sportowiec, że nie walczy? Do tego nie zapomnę wywiadu w momencie odejścia do Hellas Werona, że wszystko zależy od trenera. Że co kur... "a nie od Ciebie paziu?" pomyślałem.

    Komentarz

    • Benek
      Legionista
      • 09.2011
      • 16124

      Zamieszczone przez Chmielo
      Widzisz Benek. Swego czasu śmiałeś się, kiedy podawałem kandydatury Delewa, czy Gyurcso jako przykład czołowych skrzydłowych w Ekstraklasie, którzy mogliby stworzyć fajną rywalizację na naszych bokach (oczywiście jeden z nich, a nie w pakiecie). Pisałeś wtedy, kim oni są, co oni osiągnęli? A teraz stawiasz Furmana jako ciekawego kandydata na rezerwowego...
      Nie, nie kolego nie śmiałem się z Twoich propozycji tylko pytałem w czym są lepsi od Kuchego Potem natomiast przyznałem, że Adama w Legii bym zobaczył.

      No Furmana ciężko oceniać na podstawie wyników bo na jego pozycji raczej nie o statsy chodzi. Ale żebyśmy się dobrze zrozumieli ja nie oczekuje transferu Furmana. Po prostu uważam, że jeżeli Magiera faktycznie się nim interesuje w przypadku odejścia Jodłowca to na ŁAWKĘ w sam raz. Nic ponad to
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

      jest tylko jeden King!!!!

      *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

      Komentarz

      • Tytus De Zoo
        Legionista
        • 07.2015
        • 93

        Chyba już wiadomo kogo powinniśmy kupić. Kabanange i Twumasiego z Astany. Niezłe z nich są dziki. Naszą ligę roznieśli by w pył. A w europejskich pucharach też mają doświadczenie.

        Komentarz

        • księciuniu
          Gintleman
          • 10.2010
          • 21054

          Zamieszczone przez Tytus De Zoo
          Chyba już wiadomo kogo powinniśmy kupić. Kabanange i Twumasiego z Astany. Niezłe z nich są dziki. Naszą ligę roznieśli by w pył. A w europejskich pucharach też mają doświadczenie.
          Coś jak Chukwu...
          Lubię sobie jebnąć posta.

          „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

          Komentarz

          • Tytus De Zoo
            Legionista
            • 07.2015
            • 93

            Chukwu to możemy im w rozliczeniu oddać. I jeszcze Kopczyńskiego dorzucić.

            Komentarz

            • księciuniu
              Gintleman
              • 10.2010
              • 21054

              Chodzi mi o to, że zawsze zachwycamy się jakimś silnym murzynem z przeciwnej drużyny: Chukwu, Kabanange...
              Fetysz jakiś czy co?
              Lubię sobie jebnąć posta.

              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

              Komentarz

              • Bootleg
                Legionista
                • 05.2007
                • 6188

                Zamieszczone przez księciuniu
                Chodzi mi o to, że zawsze zachwycamy się jakimś silnym murzynem z przeciwnej drużyny: Chukwu, Kabanange...
                Fetysz jakiś czy co?
                to wszystko w myśl zasady **** nie drużyna co nie ma w składzie murzyna Vadis odszedł i co? kicha
                Always look on the bright side of life!

                Komentarz

                • Ti(L)inioo
                  Czerwona kartka
                  • 02.2017
                  • 112

                  Zamieszczone przez Tytus De Zoo
                  Chyba już wiadomo kogo powinniśmy kupić. Kabanange i Twumasiego z Astany. Niezłe z nich są dziki. Naszą ligę roznieśli by w pył. A w europejskich pucharach też mają doświadczenie.
                  Przyjemnie się ich oglądało. Co kontakt z piłką to zagrożenie lub świetnie odegrana piłka w tempo akcji.

                  Komentarz

                  • Grabo
                    Legionista
                    • 08.2003
                    • 1270

                    Zamieszczone przez księciuniu
                    Chodzi mi o to, że zawsze zachwycamy się jakimś silnym murzynem z przeciwnej drużyny: Chukwu, Kabanange...
                    Fetysz jakiś czy co?
                    Najwyraźniej. Goście poszaleli, ale na tylko na tle słabo dysponowanej Legii. Równie dobrze możemy kupować połowę Górnika i Korony.

                    Komentarz

                    • Sugarman
                      Legionista
                      • 02.2014
                      • 3136

                      Już widzę jakie by były entuzjastyczne komentarze, jakby tu ściągnęli dwóch murzynów. Jednego z rezerw Anderlechtu, drugiego ze Spartaksa Jurmala.
                      „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

                      Komentarz

                      • Runi
                        Legionista
                        • 01.2012
                        • 5855

                        Przecież jeden i drugi był tak słaby, że aż oczy bolały.

                        Komentarz

                        • brachu
                          Legionista
                          • 05.2008
                          • 1938

                          Szanujmy sie : Furman - a potem 50 stron pierdzenia jak to nie mamy opanowanego srodka boiska .
                          Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

                          Komentarz

                          • PTPTPT
                            Czerwona kartka
                            • 08.2016
                            • 489

                            Zamieszczone przez księciuniu
                            Chodzi mi o to, że zawsze zachwycamy się jakimś silnym murzynem z przeciwnej drużyny: Chukwu, Kabanange...
                            Fetysz jakiś czy co?
                            Jeszcze było kilku z Trenczynu

                            i jeszcze jakiś z Hapoelu, Toto Tamuz chyba.

                            Komentarz

                            • ra4319
                              Legionista
                              • 10.2012
                              • 875

                              Ci murzyni z Astany nieźle zapierdalają niczym Bolt, jeszcze jakby piłkę potrafili prosto kopnąć to może by się do Legii nadali

                              dajcie spokój, Legia jest po prostu bez formy, równie dobrze można pisać żeby ściągać tutaj piłkarzy z Górnika czy Arki....

                              Komentarz

                              • looking1916
                                Legionista
                                • 07.2015
                                • 2668

                                I co w tych murzynach wam się podobało? To, że szybko biegali? Przy kontrach może i spoko, ale to taki np. Przybęcki też by się nadał. Jedyny jego atut to szybkość, tak jak i tych murzynów. Zresztą, mamy już wystarczającą ilość murzynów.

                                Komentarz

                                Pracuję...