Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • major1916
    Legionista
    • 08.2016
    • 43

    Zamieszczone przez nst
    3 bańki za Wszołka? Nie ma opcji. Rado? Nie ma opcji. Wczoraj w TOK FM prezes mówił coś o 2 transferach. Oby nie chodziło o tych dwóch.
    Dlatego chyba w kontekście Wszołka piszą o wypożyczeniu

    Komentarz

    • zie(L)ak
      Legionista
      • 08.2013
      • 1355

      Zamieszczone przez TheFatOne
      Info z sekcji TT,marzenia,fantazje,koszmary

      na ćwierkaczu lata info że możemy wyciągnąć przed końcem okienka kogoś z wronek
      znając szarą ostatnio rzeczywistość to Urbana

      Komentarz

      • Krawczol
        Legionista
        • 08.2008
        • 4588

        Skoro z Wronek to może po prostu szykuje się jakaś próba odbicia brata po szalu .
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

        Komentarz

        • hansolo
          Legionista
          • 10.2012
          • 904

          Zamieszczone przez TheFatOne
          Info z sekcji TT,marzenia,fantazje,koszmary

          na ćwierkaczu lata info że możemy wyciągnąć przed końcem okienka kogoś z wronek
          przecież tam tylko Kadar potrafi cokolwiek zrobić i gra na pozycji, na ktorą kogoś potrzebujemy.
          "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

          Komentarz

          • Finiks
            Legionista
            • 02.2007
            • 1006

            Zamieszczone przez Benek
            Jaka to?
            Ludzie piszą, że Legia daje 1,5 mln euro a Włosi chcą 3.

            Komentarz

            • Benek
              Legionista
              • 09.2011
              • 16124

              Zamieszczone przez Finiks
              Ludzie piszą, że Legia daje 1,5 mln euro a Włosi chcą 3.
              No to obawiam się, że mogą się nie dogadać
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

              jest tylko jeden King!!!!

              *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

              Komentarz

              • Młoda Legia
                Legionista
                • 01.2010
                • 468

                Zamieszczone przez Majkisek
                Ale powiedz mi, co jest w tym złego, że kibicuje klubowi, który wyciągnął go z zabitej dechami dziury i dzięki któremu wypłynął na szerokie wody? To chyba właśnie świadczy o tym, że ma poukładane w głowie. Obudźcie się, dla piłkarzy nie ma znaczenia, że mentalność kibiców z K6 to mentalność dziwek. Każdy klub jest dla nich tylko i wyłącznie pracodawcą. A szacunku u mnie nie mają ci, którzy próbują zaklinać rzeczywistość, przypodobywać się kibicom a potem przy pierwszej lepszej okazji kopnąć klub w tyłek (Radovic, młody Kosecki). Albo tak jak Wojtuś, tylko czekać na potknięcia klubu w którym zaistnieli i srać we własne gniazdo.
                I tak, wolę zapierd.alającego Jodłowca czy Pazdana, aniżeli "naszego" Kucharczyka wraz z jego pressingiem z meczu w Lublinie.
                Co Ty w ogóle wypisujesz. Jeżeli ten cytat o kochaniu Polonii jest prawdziwy, to zastanów się czemu go nie chcemy. Jeżeli masz zamiar bić piąteczki z piłkarzem, który tak kocha Polonie, to podziwiam.

                Komentarz

                • Majkisek
                  Legionista
                  • 11.2009
                  • 8891

                  Zamieszczone przez Punol
                  Co Ty w ogóle wypisujesz. Jeżeli ten cytat o kochaniu Polonii jest prawdziwy, to zastanów się czemu go nie chcemy. Jeżeli masz zamiar bić piąteczki z piłkarzem, który tak kocha Polonie, to podziwiam.
                  Ja z nikim sobie nigdy piąteczek nie zbijałem, ani zbijać nie zamierzam. Interesuje mnie tylko to, żeby piłkarze grający w Legii, gryźli trawę w każdym meczu i mieli równo pod sufitem (vide średnio mnie ucieszył transfer Kaczorowskiego np.).
                  Rozumiem, że Pazdana, który kocha Wisłę też nie chcesz?

                  Komentarz

                  • Młoda Legia
                    Legionista
                    • 01.2010
                    • 468

                    Zamieszczone przez Majkisek
                    Ja z nikim sobie nigdy piąteczek nie zbijałem, ani zbijać nie zamierzam. Interesuje mnie tylko to, żeby piłkarze grający w Legii, gryźli trawę w każdym meczu i mieli równo pod sufitem (vide średnio mnie ucieszył transfer Kaczorowskiego np.).
                    Rozumiem, że Pazdana, który kocha Wisłę też nie chcesz?
                    Wisła to zupełnie inna półka nienawiści. Jeżeli dla Ciebie gość, który kocha rywala derbowego, jest na tym samym poziomie co Pazdan, który co najwyżej powiedział że kibicuje Wiśle to naprawdę podziwiam. Jeżeli kocha sąsiadki to niech do nich wypierdala.
                    E: Popieram zdanie Krawczola.

                    Komentarz

                    • Krawczol
                      Legionista
                      • 08.2008
                      • 4588

                      [QUOTE=Majkisek;1464789]Ale powiedz mi, co jest w tym złego, że kibicuje klubowi, który wyciągnął go z zabitej dechami dziury i dzięki któremu wypłynął na szerokie wody? To chyba właśnie świadczy o tym, że ma poukładane w głowie. Obudźcie się, dla piłkarzy nie ma znaczenia, że mentalność kibiców z K6 to mentalność dziwek. Każdy klub jest dla nich tylko i wyłącznie pracodawcą.QUOTE]

                      No właśnie to w tym złego, że kibicuje komuś kto ma mentalność dziwki. Jeśli nie ma to dla niego znaczenia to jest takim samym frajerem jak ci którym kibicuje. Poza tym jeśli to dla niego tylko pracodawca jak każdy inny, to pojawiałby się na jakiś barażach o 4 klasę rozgrywkową? Moim zdaniem nie.
                      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

                      Komentarz

                      • Finiks
                        Legionista
                        • 02.2007
                        • 1006

                        Zamieszczone przez Benek
                        No to obawiam się, że mogą się nie dogadać
                        Obawiasz się czy "obawiasz się"?

                        Komentarz

                        • grodzisk1
                          Legionista
                          • 12.2011
                          • 1187

                          Zamieszczone przez Punol
                          Co Ty w ogóle wypisujesz. Jeżeli ten cytat o kochaniu Polonii jest prawdziwy, to zastanów się czemu go nie chcemy. Jeżeli masz zamiar bić piąteczki z piłkarzem, który tak kocha Polonie, to podziwiam.
                          Chyba tylko dzieci zbijają piąteczki z piłkarzami. Kowal miał niby w sercu (L), a jak jest to każdy widzi. Jeśli nie wypłynie jakiś filmik, jak ten z wokalnymi popisami Hamy, to nie widzę problemu.

                          Komentarz

                          • Majkisek
                            Legionista
                            • 11.2009
                            • 8891

                            Zamieszczone przez Punol
                            Wisła to zupełnie inna półka nienawiści. Jeżeli dla Ciebie gość, który kocha rywala derbowego, jest na tym samym poziomie co Pazdan, który co najwyżej powiedział że kibicuje Wiśle to naprawdę podziwiam. Jeżeli kocha sąsiadki to niech do nich wypierdala.
                            E: Popieram zdanie Krawczola.
                            Skoro Wisła to zupełnie inna półka nienawiści, to gdzie jest ta granica ja się pytam?
                            Kibicujący Wiśle jest ok, a kibicujący Lechowi? Widzewowi?

                            Komentarz

                            • Młoda Legia
                              Legionista
                              • 01.2010
                              • 468

                              Zamieszczone przez grodzisk1
                              Chyba tylko dzieci zbijają piąteczki z piłkarzami. Kowal miał niby w sercu (L), a jak jest to każdy widzi. Jeśli nie wypłynie jakiś filmik, jak ten z wokalnymi popisami Hamy, to nie widzę problemu.
                              Mi wystarczy wywiad, w który mówi że kocha Polonie plus to że był na III ligowym barażu. Super sytuacja, Wszołek w sobote gra u nas na stadionie, a w niedziele leci na kamienna patrzeć na swój ukochany klub
                              Zamieszczone przez Majkisek
                              Skoro Wisła to zupełnie inna półka nienawiści, to gdzie jest ta granica ja się pytam?
                              Kibicujący Wiśle jest ok, a kibicujący Lechowi? Widzewowi?
                              Kibicujący Lechowi będący z Wielkopolski, to zupełnie co innego niż pochodzący z Tczewa piłkarz, który mówi jak to kocha sąsiadki. Jeżeli nie odczuwasz tej różnicy, to ja Ci tego nie wytłumaczę.

                              Komentarz

                              • Benek
                                Legionista
                                • 09.2011
                                • 16124

                                Zamieszczone przez Finiks
                                Obawiasz się czy "obawiasz się"?
                                Obawiam Uważam, że to dobry grajek.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

                                jest tylko jeden King!!!!

                                *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                                Komentarz

                                Pracuję...