Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dobrze było pite w sobotę, skoro w niedzielę wieczorem jeszcze tak mocno trzyma.

Komentarz

• K.. PZPR w awatarze na kibolskim forum. Dobrze, że nie tęcza lub Rafał Trz.
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Ja myślę, że gdyby nie Legia, to Lewandowski by się nie urodził.
        Średnio śmieszne, musisz bardziej się postarać.

Komentarz

• Nie wiem czy było, ale zerkałem na mecz Boavisty ze Sportingiem, a tam nasza niedoszła gwiazda, Salvador Agra!
          Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Mati się nie popisał (od 1:45):
            https://youtu.be/G-oMb18Rfsw
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• stary dobry babolarz

Komentarz

• Majecki w Clerce Brugge 90 minut w meczu z Ostende: 2-2

https://www.cerclebrugge.be/en/news/...-back-oostende

W skrócie:

Do przerwy 2-2 (karny dla Clerce wybity na rzut rożny. Bramka padła po tymże rożnym).
                W drugiej połowie Clerce zaprzepaściło szansę na podwyższenie, i jak mówi staropolskie piłkarskie przysłowie* - niewykorzystane sytuacje lubią sie mścić.

Pierwszy groźny strał wyłapany przez Majeckiego (good save)
                Potem Radosław obronił jeszcze rzut karny (ale dobitki juz nie)
                Przy drugim karnym już nie miał szans.

--
                Szymański piłkarzem miesiąca w Rotterdamie.
                https://www.feyenoord.nl/nieuws/nieu...maand---160922

z tego, co rozumiem, to wybór kibiców zrzeszonych w Het Legioen. Ale nie wiem na pewno.

koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Mati widzę ciągle trzyma formę. Takie zagranie, można określić już jego firmowym
                  Co do tego tadeo, to myślę, iż jest to zakamuflowana opcja POznańska lub inna.Oni tak lubią tam wbijać nam niby nieoczywiste szpilki(avatar), ale chyba nie wiedzą, że mamy na nich wywalone i zamiast denerwować to bardziej śmieszą swoimi wpisami i zachowaniem POznańskie pajacyki.
                  Ostatnio ich tu sporo, bo chyba Kijek ziomali zwołał, żeby potwierdzali jego tezy
                  Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Mam prośbę do adminów o wycięcie tego pajaca tadeo...szkoda miejsca na jego posty na tym zacnym forum.
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Ma(L)kontent Zobacz posta
                      Oni tak lubią tam wbijać nam niby nieoczywiste szpilki(avatar), ale chyba nie wiedzą, że mamy na nich wywalone i zamiast denerwować to bardziej śmieszą swoimi wpisami i zachowaniem POznańskie pajacyki.
                      To jak bardzo masz na nich wywalone i że Cię nie denerwują tylko śmieszą to niedawno pokazałeś...

Komentarz

• Panie Kucharz proszę odróżnić - oni denerwują mnie swoją wybiorczością i na to nie mam wywalone. Natomiast śmieszą mnie swoimi opiniami i bezwzględnym przekonaniem o swojej racji.
                        Adwokatów też pewnie w pyrlandii mają, więc nie wiem po co do mnie pijesz?
                        Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Piję dlatego, że strasznie się nimi spinasz, co dajesz odczuć na forum, choć twierdzisz inaczej. Zresztą nie tylko Ty, żeby nie było. Trochę kłóci się to z powszechną na forum narracją o kompleksie Legii wśród kibiców innych klubów i o tym, że patrzymy na siebie, a reszta nas nie interesuje. Bo czasami tutaj o Lechach czy Rakowach pisane jest więcej (może przesadzam, ale niewiele) niż bywało w tematach meczowych po zwycięstwie Legii...

Komentarz

• https://twitter.com/europacnfleague/...47804037840903

Komentarz

• Zamieszczone przez Ma(L)kontent Zobacz posta
                              Mati widzę ciągle trzyma formę. Takie zagranie, można określić już jego firmowym
                              Co do tego tadeo, to myślę, iż jest to zakamuflowana opcja POznańska lub inna.Oni tak lubią tam wbijać nam niby nieoczywiste szpilki(avatar), ale chyba nie wiedzą, że mamy na nich wywalone i zamiast denerwować to bardziej śmieszą swoimi wpisami i zachowaniem POznańskie pajacyki.
                              Ostatnio ich tu sporo, bo chyba Kijek ziomali zwołał, żeby potwierdzali jego tezy
                              Ad1/ Pewnie na ichniejszej forumce również okupuje podium dla lebieg

Ad2/ Ja tam bym się aż tak bardzo nie czepiał, koleś faktycznie pisze zabawne teksty, wręcz rozbrajające, można się pośmiać, taki folklor

Ad3/ To prawda, jakiś niekontrolowany atak wirtualnej bulwy ziemniaczanej

Komentarz

• Jaka bramka
                                Bardzo mi go w Legii brakuje...
                                Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

Pracuję...
                                X