Gadżety produkowane przez KP Legia

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kijek
    Taksówkarz
    • 06.2004
    • 12346

    Nowa kolekcja na bogato. 4 bluzy, 6 tshirtow.

    I teraz zagadka ile z tych ubrań zawiera herb.

    A) 2
    B) 8
    C) 10
    Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

    Komentarz

    • emil83
      Legionista
      • 05.2004
      • 1832

      Kolekcja bardzo uboga, ale 4 T-shirty na 6 są z herbem ( jak nie z przodu to pod karkiem) i 1 bluza. Pozostałe bluzy mają herb na metce...Czepiasz się tego herbu w tym przypadku bezsensownie tylko po to aby się przyczepić . Nigdy nie było tak, że wszystkie ciuchy były z herbem..
      You'll take my life but I'll take yours too
      You'll fire your musket but I'll run you through
      So when you're waiting for the next attack
      You'd better stand there's no turning back.

      Komentarz

      • Piotruś
        Legionista
        • 05.2007
        • 1630

        Zamieszczone przez Kijek
        Nowa kolekcja na bogato. 4 bluzy, 6 tshirtow.

        I teraz zagadka ile z tych ubrań zawiera herb.

        A) 2
        B) 8
        C) 10
        Jakby wszystko miało herb to wtedy byłoby ok?
        Narkotyki i Spirytus

        Komentarz

        • Kijek
          Taksówkarz
          • 06.2004
          • 12346

          Zamieszczone przez Piotruś
          Jakby wszystko miało herb to wtedy byłoby ok?
          Piotruś nie ale zapewne domyślasz się do czego pije w kwestii herbu. Po prostu dla mnie jest irytujące od dawna odchodzenie od herbu. Tyle

          (przecież wiadomo, że chodzi aby na siłę przyjebac się do Miodka )

          Pozdrawiam.
          Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.
          Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

          Komentarz

          • Kawa
            Legionista
            • 05.2003
            • 8265

            Projekt fanstore to chyba można uznać za zamknięty, DM musi zatrudnić jakiegoś nowego pełnomocnika z wizją do wdrożenia strategii w zakresie zwiększenia przychodów z tego kanału.
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


            Bynajmniej to nie przynajmniej!

            Komentarz

            • Marcino
              Legionista
              • 05.2015
              • 5111

              Zamieszczone przez Kawa
              Projekt fanstore to chyba można uznać za zamknięty, DM musi zatrudnić jakiegoś nowego pełnomocnika z wizją do wdrożenia strategii w zakresie zwiększenia przychodów z tego kanału.
              Sklep osiągnął dno, głupie kalendarze mieli przez 5 dni, potem zero dodruków, w styczniu dalej zero. Oni nie potrafią zarabiać.
              Barca czy Real zaczyna sprzedaż kalendarzy już w październiku. Tutaj było to za trudne, a na gwiazdkę mogli puścić kilka palet do klientów.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

              To warszawskie ballady ...

              Komentarz

              • Dolu
                Legionista
                • 07.2009
                • 2422

                Uśmiechnięta twarz w okularach przeciwsłonecznych Limitowana kolekcja Legii Warszawa i DIIL GANG wkrótce w FanStore!

                Komentarz

                • Kujawiak
                  Legionista
                  • 09.2010
                  • 1278

                  Fakt, że w sklepie internetowym nie ma rzeczy, które są w sklepie stacjonarnym to... staram się nie przeklinać, więc na tym skończę.

                  Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

                  Komentarz

                  • Domino23
                    Legionista
                    • 01.2004
                    • 3229

                    Zamawiał ktoś ostatnio coś ze sklepu internetowego? Złożyłem zamówienie 6 lipca na kilka rzeczy z nowej kolekcji i od razu zrobiłem płatność online. Do dziś mam status kompletowanie zamówienia.....Infolinia nie czynna...na maila wysłanego w środę żadnej odpowiedzi....pełen profesjonalizm
                    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

                    Komentarz

                    • Kucharz
                      Legionista
                      • 08.2010
                      • 2249

                      W przypadku LSS poinformowali o przerwie:
                      Informujemy, że w związku z przerwą urlopowo – inwentaryzacyjną sklep Legia Soccer Schools będzie nieczynny w dniach od 01.07.2020 do 13.07.2020.

                      W tym terminie nie będzie możliwości odbioru sprzętu rejestracyjnego oraz zamówień opcjonalnych. Odbiorów ponownie dokonać będzie można w czwartek 16.07.2020. w sklepie FanStore przy ul. Łazienkowskiej 3. Za wszelkie niedogodności najmocniej przepraszamy.
                      Sklep LSS i internetowy to chyba połączony organizm, więc być może też była tam ta przerwa i się przeciągnęła z powodu zdobycia mistrza

                      Komentarz

                      • Arve
                        Legionista
                        • 07.2012
                        • 495

                        Zamieszczone przez Domino23
                        Zamawiał ktoś ostatnio coś ze sklepu internetowego? Złożyłem zamówienie 6 lipca na kilka rzeczy z nowej kolekcji i od razu zrobiłem płatność online. Do dziś mam status kompletowanie zamówienia.....Infolinia nie czynna...na maila wysłanego w środę żadnej odpowiedzi....pełen profesjonalizm
                        Zamawiałem w ubiegłą niedzielę koszulkę mistrzowską i paczka była rano w środę.

                        Komentarz

                        • Domino23
                          Legionista
                          • 01.2004
                          • 3229

                          Zamieszczone przez Arve

                          Zamawiałem w ubiegłą niedzielę koszulkę mistrzowską i paczka była rano w środę.
                          U mnie nadal cisza. Podejrzewam, że nie mają czegoś na stanie z produktów, które zamówiłem. Mógłbym to zrozumieć i poczekać cierpliwie, ale wkur..a mnie to, że z ich strony jest kompletna olewka. Numer infolinii nie czynny , na maile nikt nie odpowiada i właściwie nie można nic zrobić. Niepojęte
                          "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

                          Komentarz

                          • Marcino
                            Legionista
                            • 05.2015
                            • 5111

                            Arturo wrócił na Ł3 a dział gadżetowy oczywiście nie widzi w tym zysku w postaci szalików, kubków czy koszulek z idolem wielu fanów ...
                            Kasa ucieka.
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

                            To warszawskie ballady ...

                            Komentarz

                            • ŁUKASZ.
                              Legionista
                              • 06.2009
                              • 2619

                              Zamieszczone przez Marcino
                              Arturo wrócił na Ł3 a dział gadżetowy oczywiście nie widzi w tym zysku w postaci szalików, kubków czy koszulek z idolem wielu fanów ...
                              Kasa ucieka.
                              Daj im "chwilę". Artur dopiero co do nas dołaczył, a z tego co można przeczytać jego przejście do Legii wydarzyło się bardzo dynamicznie więc niekoniecznie musieli być na to przygotowani.
                              Swoją drogą chyba każdy się już przyzwyczaił, że FanStore działa bardzo kulawo. Miejmy nadzieję, że tym razem wjadą jaknajszybciej z koszulkami/bluzami bramkarskimi Boruca. To może być produkt, który wywoła największy ruch w sklepie Legii jaki do tej pory tam mieli.
                              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                              Better Dead Than Red

                              Komentarz

                              • klochxx
                                Czerwona kartka
                                • 03.2018
                                • 177

                                Marcino jak zakładał biznes to wędki miał na drugi dzień tyle, że nie miał fotki jak zrobić, bo nikt nie potrafił powiedzieć czy może.

                                Komentarz

                                Pracuję...