Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gadżety produkowane przez KP Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Spieszyli się
    https://legia.net/news/koszulka-z-wy...jwcPc2L0fOp7do
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
      No przecież wiadomo było, że takim wynikiem się skończy. Pewnie Mort działał .
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Dokładnie. Na tt czytałem komentarze angoli, że zapewne dlatego nie uznali im bramki, a nasi zawodnicy patałaszyli na potęgę pod koniec meczu xD
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
          Trzeba przyznać, że klub zaczął ładnie reagować na sytuacje wokół wyników. Akcje z gadżetami na powrót do Europy czy nawet koszulka z wynikiem z Leicester to bardzo dobre działania wpływające na budżet. Zaczęli też pilnować stanów magazynowych, szybciej domawiać braki.
          Dla mnie te wzory są zwyczajnie słabe. Ot pójście na łatwiznę, jest bo jest, standard od linijki.
          Bardzo irytuje mnie eksponowanie spedalonych barw i logotypów LE (tak jakby to była jakaś marka) kosztem barw naszych- herbu barw itp. A przecież to jest taki potencjał...
          Ja bym nie założył, ale co kto lubi.

Komentarz

Pracuję...
          X